5G mreza

Ovde samo fali zabrak,ili kako se vec sada zove,i plejada teoreticara zavere je potpuna.
Njega su drogirali hlebom,spava zamotan u aluminijumsku foliju,Djokovic je ogrezao u lose drustvo,a na Mesec ne padaju meteori,nego su ih iskopali ljudi-gusteri...
Tako i ostale,jedan spava u kavezu,i to dobrovoljno (mogu da zamislim sta su pomislile komsije kad je unosio kavez 2 sa 2 u stan,verovatno su milsili da drzi vukove ili medvede kao kucne ljubimce),drugi je zagrizen da mikrotalasna pregreva mozak...
Da,fali jos i Lima i Zoranjov.Jedno ubija vakcina,drugome je pasteta najveci neprijatelj.
Ljudi,zivite malo,izadjite iz tog zacaranog kruga,seksajte se ponekad,bavite se sportom...Zivite zivot jbt.Ne lupetajte svasta,i ne obrazujte se na Yutubetu.
 
To su slabe veze između A-C i G-T nukleotida, razdvajaju se kada se DNK replicira. Voleo bih da vidim neki dokaz da ih 5g razdvaja i stvara neku merljivu promenu.
Pretpostavljam da su veze izmedju nukleotida,ali nesto se ne secam da postoje vodonicne veze.Sve veze izmedju razlicitih atoma su imedju elektrona i protona,ako me secanje ne vara.Zato ga i pitam da mi objasni kakva je to veza,na cemu se zasniva,racunajuci da je vodonik u izvornom obliku sa jednim elektronom,kako on moze da vezuje dva atoma na sebe?
 
Kad se nesto "ne zna i ne seca" ne nagadja se nego se ode na Vikipediju i razjasne nedoumice. Koliko god posebnih potreba da imas to stvarno nije komplikovano, Stavise mozes da delujes i kao genije ovde, uz svo znanje kojim dr Gugl raspolaze. :lol:
To su slabe veze između A-C i G-T nukleotida, razdvajaju se kada se DNK replicira. Voleo bih da vidim neki dokaz da ih 5g razdvaja i stvara neku merljivu promenu.

To je karakteristicno za 3G i 4G, sva ona merenja su pokazala lomove DNK koja je u tom pogledu stabilna kao porcelanska vaza.

Takodje bitna ekoloska implikacija je da je glavni gas staklene baste vodena para a ne CO2, o cemu bi trustnoone takodje mogao da se informise kada bi sa dnevnih novina presao na listanje debelih knjiga...
 
Kad se nesto "ne zna i ne seca" ne nagadja se nego se ode na Vikipediju i razjasne nedoumice. Koliko god posebnih potreba da imas to stvarno nije komplikovano, Stavise mozes da delujes i kao genije ovde, uz svo znanje kojim dr Gugl raspolaze. :lol:


To je karakteristicno za 3G i 4G, sva ona merenja su pokazala lomove DNK koja je u tom pogledu stabilna kao porcelanska vaza.

Takodje bitna ekoloska implikacija je da je glavni gas staklene baste vodena para a ne CO2, o cemu bi trustnoone takodje mogao da se informise kada bi sa dnevnih novina presao na listanje debelih knjiga...
Nisi objasnio sustinu vodonicne veze,a nastavljas da blebeces..
Ko je dokazao da je efekat staklene baste od vodene pare,a ne od viska CO2 u atmosferi?
Znas li ti uopste sta ti je voda i vodena para u atmosferi?
I ne,ne zavirujem u google,osim ako bas ne moram.Necu da se pravim prepametan kao vi koji obrazovanje imate sa YT ili iz Kurira.
 
Pa ti i Truman ste citirali novinske tekstove iz Blica i odakle bese jos, i emisiju na YT u kojoj je gostovala Irini Reljin, a ja sam vec odavno ovde postavio YT snimak Miroljuba Petrovica koji se u potpunosti slaze sa vama i sa njom. :confused:

Evo vam emisije

irini-reljin-n1.jpg
 
Meni i ne treba privatno,dovoljan mi je 4G,poslovno vec druga prica.
Ovde i nije polemika da li i kome treba,nego se plasiraju neproverene informacije da 5G ubija (kao sto zabraku wifi greje mozak) a da jos i nije pusten u rad.
Kako moze neko da tvrdi za nesto da je opasno ako ga nije probao?
Americki domoroci su bezali od lokomotiva,zvali ih zelezni konji.Otprilike i nasi strucnjaci tako definisu stvari-ne znamo sta je,OPASNO JE.
 
Schödingeru, још би да додам: декласификује имуни систем, изазива главобоље, иритације коже поготово на челу, паралише краткотрајну меморију, болови у зглобовима, немогућност или отежано давање потомства и за жене и за мушке мислим, буђење приликом промене сваке рем-рам фазе, не сањање.
Заправо мислим да 5г и те зезалице не изазивају ништа него само преносе фреквенције које изазивају горе наведено.....
 
Него јесте чулу за Синишу Михајловића (не знам да ли сам већ писао о њему), доби човек леукемију. Јел знате од чега? Па од изложености електромагнетном зрачењу!
 
Ma naravno, kao antivakseri - svaka bolest je izazvana onim što tebe plaši. Eno ga moj brat od tetke 20g radi na dalekovodima, niti on niti njegove kolege nisu pomrele od leukemije.
 
I kompjuteri se koriste decenijama pa smrde na kilometar, pa niko nista ne preduzima povodom toga niti komentarise u sredstvima javnog informisanja.

I izduvni gasovi se koriste sto godina pa ljudi ne nose zastitne maske na ulicama...

Zamisljam Reljinkin i tvoj odgovor na pitanje "Da li su antropogene aktivnosti krive za klimatske promene" - "Ljudi se odavno bave raznim aktivnostima, pa niti se planeta zagrejala, niti se Arktik istopio, niti je ozonski omotac nestao" :D
 
Ma naravno, kao antivakseri - svaka bolest je izazvana onim što tebe plaši. Eno ga moj brat od tetke 20g radi na dalekovodima, niti on niti njegove kolege nisu pomrele od leukemije.
тамо су фреквенције до 50-60 херца, ово са данашњим уређајима је "случајно" потрефљено на фреквенције које "не шкоде"
 
ево за минут гоглања на сајту https://www.healthline.com/health/acute-lymphocytic-leukemia-all#risk-factors
...главни узрок је радиоактивност, али Синке није томе био изложен,
види моје коментаре у заградама

Other risk factors

Experts have also studied the following as possible links to developing ALL:
cigarette smoking (није пушио)
long exposure to diesel fuel (није пио дизел)
gasoline (нити бензин)
pesticides
(нити се хранио прсканим стварима)
electromagnetic fields
(опа шта је ово, јел имао мобилни телефон, интернет рутер са бежичним да свако по кући може на нет без кабла??)

 
Ti sad hoces da kazes da je ziveo na planini,sam gajio voce i povrce ali nije spavao u kavezu,pa se razboleo??
Nikakve to veze nema,genetika je vrlo nerazumljiva sirim masama,cak i strucnjacima koji se njome bave.
Evo ti primer-otac mog najboljeg druga odrastao na planini,u najlepsem i najcistijem reonu Valjevskih sela,osim dok je studirao i doktorirao (tada je ziveo u BG).
Ceo radni vek bio direktor zemljoradnicke zadruge,to znaci ziveo na selu,sami gajili sebi voce i povrce,nikad nije zapalio,niti popio casicu alkohola,bio umeren u hrani,smiren i jako mudar covek.
U roku od 3 meseca je umro od raka koji je metastazirao na skoro sve organe u abdomenu,nisu cak ni hteli da ga operisu,nije imalo sanse da bilo sta pomognu.
Umro je 1996 ili 1997 ako se dobro secam (nije bilo wifi,mobilnih,GPS i ostalog).
Jel' i on dobio rak zato sto nije spavao u kavezu?
 
Ako ti smrdi kompjuter,nosi ga kod majstora,nesto je izgorelo...

Izgleda nikad nisi ulazio u prostoriju sa pet ili vise njih istovremeno ukljucenih.Od gasova, vazduha i zracenja koje emituju kucista ne postoji nista odvratnije.

Ovo je samo dokaz koliki se prevarant, to jest koliko pokusavas da prikrijes ocigledne stvari verovatno zbog posla kojim se bavis.

Sto se tice nesanice, i ulicna rasveta je kancerogena, kao sto joj sam naziv kaze.

тамо су фреквенције до 50-60 херца, ово са данашњим уређајима је "случајно" потрефљено на фреквенције које "не шкоде"

Ni ovo nije tacno, ja imam problema sa nesanicom upravo zbog te frekvencije, i to ne zbog same nesanice nego lupanja srca koje kao logicnu posledicu proizvodi nesanicu.

Umesto spavanja u kavezu bolje je pogasiti osigurace, ali to moze da se uradi samo u kuci, u zgradama ili hostelima ne postoji resenje.
 
Ti kolega imas ozbiljan problem ako osecas miris zracenja.
A inace radim za kompjuterom (nevezano za komunikacije pa da me optuzis da sam njihov agent) i po 14 sati,takav mi je posao.
 

Back
Top