,,,,,,,,

alo bre,sta ste je spopali?
vi svakog novog ko kaze nesto konkretno maltretirate par dana da vam ''prizna '' ko je?
ako je neko stari...lako se provali,
ali i novi imaju na svoje direktno misljenje ,zar ne?
 
Treba da imate u vidu i izvjesnu kategoriju "citaca foruma", koji redovno prate sta se zbiva, ali nikad ili gotovo nikad se ne ukljucuju u rasprave... Nerijetko, nisu uopste ni registrovani na forumu koji posjecuju svaki dan... :roll:
 
Gazdarica:
Treba da imate u vidu i izvjesnu kategoriju "citaca foruma", koji redovno prate sta se zbiva, ali nikad ili gotovo nikad se ne ukljucuju u rasprave... Nerijetko, nisu uopste ni registrovani na forumu koji posjecuju svaki dan... :roll:
OK,,,,,,,a ti nesumnjas da je ovo neki stari clan koji nece da kaze sta misli preko svog starog nicka....,mozdasam to i ja...ili ti ili bilo koooooooo
 
Jao sto mrzim kad moram odgovarati na ovakva pitanja...
Pojma nemam da li je stari clan, niti me zanima... Mogla bih da vidim IP, ali necu...
Samo sam navela da postoji jos jedna kategorija upucenih u forumska zbivanja :arrow: citaci...
Da li je ova osoba u jednoj ili drugoj kategoriji, savrseno me ne zanima...
Huh, smorio si...
 
zar je bitno jesam li ili nisam stari clan. Nemajuci argumente za drugaciji odgovor, krenuo si ( yockey) da napadas - napad je najbolja odbrana ,a ustvari tebe niko nije ni pominjao. Da ti zadovoljim znatizelju, nisam stari clan sa novim nickom, a Gazdarica je bila u pravu, kao i obicno
 
nestosasvimlicno:
zar je bitno jesam li ili nisam stari clan. Nemajuci argumente za drugaciji odgovor, krenuo si ( yockey) da napadas - napad je najbolja odbrana ,a ustvari tebe niko nije ni pominjao. Da ti zadovoljim znatizelju, nisam stari clan sa novim nickom, a Gazdarica je bila u pravu, kao i obicno
Pa da znash da je bitno...nisam napadao sam sam se zapitao....zar nije dobro ako je neko znatizeljan???/
,,,,, Pa nesto sasvimlicno ako si stari clan onda te stvarno smatram kukavicom ako nisi upucujem ti iskreno izvinjenje...,,,,,
Huh....smorio sam.
 
nestosasvimlicno:
Citajuci ovo ne mogu odoleti da se zapitam,
zasto ta avesic proziva BG pastuva, mozda bi ona htela da bude jos promiskuitetnija a on je kulira, i sl, vidim da decko kaze da puno radi i zauzet je. Predlazem joj da skupi snage i ne glupira se ovako glupim temama.
Njemu svaka cast, vidi se da je strava lik, bas bih volela da ga upoznam. Pozdrav


bla bla bla ,,,bas bi volela da ga upoznam ,,,,
pazi ćurko jedna koja se tako javno nudi ,,,
ja sam jedna ruzna bubuljicava grbava ,,,oš da budem još nešto pa da budeš zadovoljna ,,da da pastuv kreso tu neke ja saznala ,,pa mene neće ,,pametnice mala ,,,e da baš se o tome radi ,,,, PAAAASSSSTUUUUVEEEEEEE OOOOOĆUUUUU I JAAAAAA,,, vidiš kako provalili da nećeš da me ,,,,khm

znaš ja njega proganjam da me ,,opali a on neće ,,da da ,,,,bravooooo ,,,čitaš me ko mikijev zabavnik -sudeći po priloženom kapacitetu mozga drugu lektiru ti ne preporučujem

bez pozd :D
 
avesic:
nestosasvimlicno:
Citajuci ovo ne mogu odoleti da se zapitam,
zasto ta avesic proziva BG pastuva, mozda bi ona htela da bude jos promiskuitetnija a on je kulira, i sl, vidim da decko kaze da puno radi i zauzet je. Predlazem joj da skupi snage i ne glupira se ovako glupim temama.
Njemu svaka cast, vidi se da je strava lik, bas bih volela da ga upoznam. Pozdrav


bla bla bla ,,,bas bi volela da ga upoznam ,,,,
pazi ćurko jedna koja se tako javno nudi ,,,
ja sam jedna ruzna bubuljicava grbava ,,,oš da budem još nešto pa da budeš zadovoljna ,,da da pastuv kreso tu neke ja saznala ,,pa mene neće ,,pametnice mala ,,,e da baš se o tome radi ,,,, PAAAASSSSTUUUUVEEEEEEE OOOOOĆUUUUU I JAAAAAA,,, vidiš kako provalili da nećeš da me ,,,,khm

znaš ja njega proganjam da me ,,opali a on neće ,,da da ,,,,bravooooo ,,,čitaš me ko mikijev zabavnik -sudeći po priloženom kapacitetu mozga drugu lektiru ti ne preporučujem

bez pozd :D
Ne znam sto si se uzbudila toliko ukoliko tu nema ni malo istine, a izgleda da sam te otprilike ubola pa si se bas naljutila. Iskuliraj se malo, nemoj da tako opisujes sebe, sigurno si lepsa, a nije on jedini na svetu , nemoj da se nerviras.
 
nisam mislila da si se na taj nacin uzbudila, ali drago mi je da si to podelila sa nama.
A to sikter si verovatno naucila sa tim zivotinjicama, pa da pretpostavljam da bolje nisi ni mogla da naucis
 
eto ako nekoga interesuje bilo sta o meni pitajte ovu gore ,,,ej ,,ne da me provaljuje šta ja znam i ne znam pa to je čudo ,, :shock: ,, nalik kleopatri i vidovitoj zorki ,, alal vera ,,,,
evo sada ja idem ,, radi održavanja nivoa pozitivne energije ,,ovo smara ,
 
nestosasvimlicno:
nisam mislila da si se na taj nacin uzbudila, ali drago mi je da si to podelila sa nama.
A to sikter si verovatno naucila sa tim zivotinjicama, pa da pretpostavljam da bolje nisi ni mogla da naucis


sikter-kučetu
ti si kokoška ,DAKLE iš



sad stvarno odo 5 4 3 2 1 ,,,počni paljbu
 
Treba da imate u vidu i izvjesnu kategoriju "citaca foruma", koji redovno prate sta se zbiva, ali nikad ili gotovo nikad se ne ukljucuju u rasprave... Nerijetko, nisu uopste ni registrovani na forumu koji posjecuju svaki dan...
Meni to nikad nije bilo jasno - i ja imam svoj sajt (nije bitno gde i koji) ima lep i posecen forum - i stalno novi clanovi, gostiju prilicno pazljivo citaju i ne rade nista a diskutuje stalna ekipa....

ps
vas dve - smirela :)
slucajno videh iz kola reklamu ispred legendarnog Trezora - vece zenskih borilackih vestina, valjanje u blatu i sl...mislim da bi AV bila ubedljivi sampion.... 8)
 

Back
Top