,,,,,,,,

"........
Cause I'm a picker
I'm a grinner
I'm a lover
And I'm a sinner
I play my music in the sun

I'm a joker
I'm a smoker
I'm a midnight toker
I sure don't want to hurt no one
........"

Jel ovaj odgovara opisu :twisted:
 
Kad_LupimLupim:
"........
Cause I'm a *
I'm a grinner
I'm a lover
And I'm a sinner
I play my music in the sun

I'm a joker
I'm a smoker
I'm a midnight toker
I sure don't want to hurt no one
........"

Jel ovaj odgovara opisu :twisted:


jooooj ,,,ajde jos ovo pevaj ,,, na na na
 
avesic:
Kad_LupimLupim:
"........
Cause I'm a *
I'm a grinner
I'm a lover
And I'm a sinner
I play my music in the sun

I'm a joker
I'm a smoker
I'm a midnight toker
I sure don't want to hurt no one
........"

Jel ovaj odgovara opisu :twisted:


jooooj ,,,ajde jos ovo pevaj ,,, na na na
A ti bi onu poslovicu : zapevaj, pa za pojas ZADENI, i da vidiš, ako već ništa drugo, Avesićka, a ?!? :lol:
 
krvolok:
avesic:
Kad_LupimLupim:
"........
Cause I'm a *
I'm a grinner
I'm a lover
And I'm a sinner
I play my music in the sun

I'm a joker
I'm a smoker
I'm a midnight toker
I sure don't want to hurt no one
........"

Jel ovaj odgovara opisu :twisted:


jooooj ,,,ajde jos ovo pevaj ,,, na na na
A ti bi onu poslovicu : zapevaj, pa za pojas ZADENI, i da vidiš, ako već ništa drugo, Avesićka, a ?!? :lol:


na slovo na slovo T ; nešto si teo
 
Vidim ja AV dobila daska slobodnog vremena na poslu pa sa neba pa u rebra...kad me vec poneko proziva....nista ne potvrdjujem niti bilo sta demantujem...bolje bi bilo da se diskutuje o drugim stvarima.... 8)
 
Ma daj, AV ima obicaj da tako krene. Mislim totalno bez/veze pokrenuta tema. Hvalisavci i ostali - neka idu na druga mesta, kafane i dr. gde bi se hvalili ,lovackim pricama`.
......
U BL je uvek predivno, dobar provod, lepe devojke i prelepi Vrbas...next time cu malo blize, do Kranja :)
 
Hmm, meni je indikativno to sto joj znas ime i navike, a kao rijetko si na forumu... Hmm, bice da rijetko pises ista osim pp...
No, sve je ok, dok vama tako odgovara...
Dobar provod zelim...
 
Pa nije zabranjeno nikoga poznavati :) cak ni nasu najplemenitiju&najvatreniju zdrebicu na forumu :lol:
A suvise putujem i imam obaveza da bi stalno visio na forumu...jednom dnevno - ako stignem, ovo je slucajno danas.
Pozdrav i tebi
 
avesic:
šta mislite ko je najpromiskuitetnija osoba sa foruma ,,normalno računa se ono pp, mejl, sledi slika ,,tel, --- i oni se videli i imali ga -seks ,,,,,ja znam ko je ali mislim da bi me osudio na doživotno pljuvanje po forumu ,ali promeniću nick i staviću ga na spisak
TI :lol: :lol:
 
Citajuci ovo ne mogu odoleti da se zapitam,
zasto ta avesic proziva BG pastuva, mozda bi ona htela da bude jos promiskuitetnija a on je kulira, i sl, vidim da decko kaze da puno radi i zauzet je. Predlazem joj da skupi snage i ne glupira se ovako glupim temama.
Njemu svaka cast, vidi se da je strava lik, bas bih volela da ga upoznam. Pozdrav
 
A ja mislim da si ti neki lik ili likusa koji/koja je napravio/napravila novi nick samo da bi to rekao/rekla....."ko se svoga nicka krije bolje da ga nije"
A sad reci ko si????
 
AKO POGLEDAS U PROFIL VIDECES DATUM FORMIRANJA NICK-A, ZAR MISLIS DA SAM CEKALA BAS OVU TEMU DA BIH BAS OVO REKLA? SAMO SAM KONSTATOVALA, NE LJUTI SE ODMAH. USTVARI MISLIM DA SI SAMO LJUBOMORAN NA NJEGA JOCKEY, JER JASE VISE OD TEBE
 

Back
Top