50 pitanja za seksualne eksperimentatore

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nikola:
Gazdarica:
O, vilo, u stopu nas pratis...
Aj, kad budes na moru, sko je moguce, nabaci jos koji procentic... :lol:
Princezo, sigurno da ima, cim mi skor nije 100 %... :D
Nikola, nije valjda da zalis...? :lol: :shock: :P

Znas da ne zalim :)
Nisam ni sumnjala u tvoj odgovor...
Nego, kosmo da ti iza tvog pitanja upucenog princezi, ne krijes svoj kukavicluk...? :lol: :shock:
Ne vidjeh bas tvoj skor... :lol: :P
 
1. ... vodili ljubav u više od tri položaja pri jednom odnosu? Uvek.
2. ... napravili piercing na bradavicama na grudima ili na genitalijama? Seljak sam i frka mi je od pirsinga.
3. ... posvetili citav dan iskljucivo seksu i seksualnim aktivnostima (razumljivo, uz stanke za jelo i slicne stvari)? Barem jednom nedeljno.
4. ... vodili ljubav tako glasno da su susjedi prosvjedovali zbog buke? Naravno, ali se niko nije zalio jer su svuda okolo gluvi penzosi.
5. ... doveli partnera do orgazma upotrebljavajuci pritom iskljucivo vlastite ruke? Pa sta drugo da radim kad nece da se digne?
Zlocko, zlocko: tko je tu pokvaren 100 posto?
6. ... vodili ljubav dok ste oboje potpuno obuceni (otvoren šlic, zadignuta suknja)? To mi je omiljeno.
7. ... vodili ljubav s povezom na ocima? Slepac sam pa mi i ne treba povez.
8. ... pružili oralni seks ženi? To nikako. Uzasavam se zenskih genitalija u krupnom planu.
9. ... pružili oralni seks muškarcu? Nope, malkice sam staromodan (zatucan).
10. ... lizali ili cuclali necija stopala i/ili nožne prste? Foot massage jezikom mi je omiljena disciplina za vreme seksi vikenda.
11. ... iskusili oralni seks od muškarca? Rekoh da sam staromodan (zatucan).
12. ... iskusili oralni seks od žene? Sta je uopste oralni seks?
13. ... probali položaj 69? Imam fobiju od poze 69, prvo iskustvo te vrste mi je bilo sa Micom Trofrtaljkom.
14. ... namjerno progutali spermu (pozor: racuna se i vlastita!)? Pa sta mislite, zasto ne jedem za vreme seksi vikenda?
15. ... vodili ljubav u vrijeme menstruacije? Nope, onesvescujem se cim vidim krv.
16. ... koristili sladoled u seksualne svrhe? Samo drvce od sladoleda, moze ponekad i kornet, sladoled naravno pojedem prvo.
17. ... potpuno izbrijali stidne dlake? Nope, uvijam kikice.
18. ... gurnuli svoj prst u neciji anus - ili je to možda netko ucinio vama? Iskljucivo u naletu dijareje za vreme odnosa kao nuzno zlo.
19. ... iskušali analni odnos s nekim (broje se i igracke)? Pa ja se samo sa igrackama i seksam.
20. ... dopustili nekome da iskuša analni odnos na vama? Po koji put - zatucan sam!
21. ... koristili vibrator na partneru - ili ga je partner koristio na vama? Samo offline, online golica.
22. ... koristili bilo koji drugi predmet za penetraciju (krastavac, pivsku bocu ili što se vec našlo pri ruci)? Sve se to racuna i prirucna sredstva.
Seks u javnosti i to pred policijom? Odmah si upišite bonus od 50 bodova! Da li se racuna i seks sa policijom uz koriscenje pendreka kao prirucnog sredstva?
23. ... platili za seks? Nope, slab sam nesto s kintom.
24. ... imali spolni odnos s nekim tko je od vas stariji ili mladi barem 10 godina? Ce da vam kazem za jedno pet godina.
25. ... imali spolni odnos s dvije osobe iz iste obitelji (a da one medusobno nisu u bracnoj vezi - recimo, primjerice, s dva brata ili dvije sestre)? U mom kraju se tako postaje muskarac.
26. ... imali spolni odnos s nekim koga ste toga dana tek upoznali? Ma jok.
27. ... imali spolni odnos s potpunim neznancem ili neznankom - s nekom osobom, dakle, kojoj niste znali cak ni ime ? Ja to zovem ej-seks...
28. ... imali spolni odnos s nekom osobom s kojom prethodno uopce niste prozborili ni jednu jedincatu rijec (stranci i strankinje se tu ne racunaju)? Da, da, bilo je jedno nemo celjade.
29. ... jeste li imali više od 10 seksualnih partnera? Jok ti si.
30. ... ili možda više od 100? Ne znam, posle deset sam prestao da brojim.
31. ... imali spolne odnose s dva razlicita partnera unutar 24 sata? Ako se zivotinjke racunaju u partnere.
32. ... sudjelovali u 'trici'? Preferiram reket.
33. ... sudjelovali u grupnjaku (dakle, seksu s više od 3 osobe)? Sinhrono ili asinhrono?
34. ... vodili ljubav na javnome mjestu? Bruka i sramota.
35. ... imali spolni odnos dok ste vi (ili vaš partner) vozili automobil? Radili smo samo simulaciju menjaca.
36. ... vodili ljubav u spavacoj sobi roditelja vašeg partnera? Kakve to veze ima?
37. ... vodili ljubav u ucionici, uredu ili na nekom drugom radnom mjestu? Ma neeeeeeee, ja sam profesionalac.
38. ... vodili ljubav u wc-u neke javne zgrade? Beogradska autobuska stanica, dolazni peron.
39. ... vodili ljubav u vodi (kada za kupanje, more...)? U bari.
40. ... vodili ljubav na stubištu zgrade ili u kabini dizala? Ne razumem pitanje.
41. ... smišljeno nekoga opili, kako biste ublažili njegovo/njezino opiranje? Pozivam se na Peti amandman.
42. ... namjerno nanijeli drugome bol za vrijeme seksualnog odnosa (sadizam)? Sadiza? Da, sadio sam neke biljcice tamo nekad.
43. ... dragovoljno trpjeli bol za vrijeme seksualnog odnosa (mazohizam)? Zohari? Mortein pomaze.
44. ... bili voajer (promatrali u intimnoj situaciji nekoga tko nije znao da ste tamo)? U mom kraju niko spolno ne opsti tako da nema vajde.
45. ... bili egzibicionist (skidali se na javnom mjestu)? Aha, na utakmici Donja Omasnica - Padez.
46. ... masturbirali u necijoj prisutnosti? Sta je to masturbacija?
47. ... imali spolni odnos znajuci da vas netko promatra? Opet sam staromodan i iz predostroznosti to uvek radim u mraku.
48. ... gledali svog uobicajenog seksualnog partnera kako vodi ljubav s nekom trecom osobom, dok vi u to niste bili ukljuceni? Ma morao sam jednom da joj iznajmim crnju kad nije mogao da mi se digne.
49. ... vezivali vašeg partnera ili sami bivali vezani? Pa kako bi je inace zadrzao ovoliko dugo kraj sebe?
50. ... upustili se u igranje razlicitih seksi uloga (recimo: doktor + medicinska sestra)? Jok, mi smo seljanka i seljak kako god okrenes.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top