5 navika natprosečno inteligentnih ljudi

Sta reci o ljudima koji imaju naviku da se raspituju o navikama natprosecno inteligentnih ljudi? :p
Ja bih voleo da se ljudi trude da budu mudriji....
Znam ljude koji su glupi ali se trude da budu mudriji i smatram to vrlinom...
I njima je bolje, i nikad nisu osetili nista negativno od stvarno inteligentnih ,
Ali ce osetiti odmah negativnu od sveznalica balkanskih ili forumskih...
Jer nece imati strpljenja da im objasnjavaju...

A sve je teze objasnjavati modernim osobama, a za to uzimam primer Eurosonga....
Postoji pojava neke cudne metafizike, tj neprirodnosti koja je prihvatljiva svima...a pravda se time da je savremeno doba i da ljudi ne mogu da ukapiraju i povezu toliku sirinu aktivnosti i da ih uklope smisaono...pa kreiraju neke svoje prakticnosti...
To je bas sve vidljivije za tu 20 30 generaciju...
Ne mislim da ima veze sa covidom ili sa povecanim narcis i bipolar poremecajima, ili shizo ili nevaspitanjem...ili sa sve vecim zlatoljubljem, to jeste faktor, ali da su ih bas toliko uhvatile te mantre, ne znam....

U svakom slucaju imamo sve vise neku deformisanost i logike i pristupa, ja bih rekao ka lokalnoj prakticnosti...A nekad je lokalna prakticnost bila carstvo onih koji ne mozgaju....nego ili imaju ili nemaju.

Pih,po ovome ja sam genije nevidjenih proporcija....a ustvari sam jedva iznad proseka xD
Izvini što te citiram, video sam šta ti se desilo, samo si govorio istinu i lock na temu.
Meni je tek sad jasno zašto si mene pominjao, itd
Samo što ja nisam deo priče, šta je bilo, bilo, eto proleteše 2 godine, tako da stvarno nisam deo priče, sad ću ti poslati pp, da ne spamujem i odoh za Bugarsku a kad sam tamo, ne dolazim na Krstaricu.

Back