????

  • Začetnik teme nezvani gost
  • Datum pokretanja
Yugoslave, vracaj se home, tj, vracaj se metalu! Sta ces ti ovde, ovo nije za malu decu!Ajmo mi na tehno i metal! :!:
 
Nesto razmisljam,dok ispijam prvu jutarnju kaficu u obliznjem kaficu.Gde je prva kafica,mora se i prva votka,tek da spere talog kafe.Prilazi mi konobar.Kaze:Ej,trazila te ONA sinoc.Koja ONA,pitam ja,kao da ih imam dvesta?Kaze ONA crvenokosa.Opa?Eto mi muke.Takvu stvarno ne znam.Znam,al nije moja i sta ima da me trazi nako nije moja?Kakav je to nacin,Bogati,traziti nekog ko nije tvoj?Ma hajde molim Vas,kuda ide ovaj svet?
I, sta si joj reko,pitam ga?
Pa nista,kaze,malo smo popricali i...nemoj se ljutiti,smuvali se mi.Heh,izvini,zivot je to.....
I gle cuda,ja odjednom ljubomoran.Pa kako si mogo,pa znas da je to moja riba,sramoto jedna konobarska...
Oklen moja,kad rekoh da neznam nijednu crvenokosu a da je moja?
A,reko mi on kasnije bez da gleda u horoskopske znake,podznake,natalne karte,da se ofarbala.E tu neofarbanu ofarbanu sam znao.Ma dobro,konobar je ipak moj drug.
Moze li konobar uopste biti neciji drug? Uzima ti lovu kad se napijes,jos te krade...
A prepredeni.Samo kibicuju ko sta i kako radi.Pa to posle koriste.Znam licno jednog!Taj je povalio vise zena no svi svaleri sveta.A ne zove se baron Minhauzen.Zove se Joca.E taj Joca,pratio dugo dve ribe kako pricaju ko je kakav u krevetu.Onako,da ga ne primete.U jednom trenutku cu on njih kako pricaju da se uspesnost sexa moze unapred odrediti ako znas sta je frajer u horoskopu.NIKAKO SKORPIJE,vice jedna,ubodu te i odu.Ova druga slusa.Pa koga,koji onda znak? BIK.Jesu tvrdoglavi,ali BIK.Veruj mi,imala sam jednog BIKA.Uh,i sad se najezim,navlazi mi se kad se setim.
Sutradan,ona ljubopitljiva zenska,sedi sama,zamisljeno,dodje taj nesretnik Joca da je usluzi:Izvolite,pita kulturno(dosta slobodna rec kad su konobari u pitanju,uh sto ih mrzim) a ova riba malo ne pade u nesvest.Joca je nosio majicu na kojoj je bio naslikan BIK.Horoskopski znak.Heh,iskoristi Joca trenutnu zbunjenost mlade nam dame i dade se u akciju.Akcija radja reakciju.
Cujem kasnije raskinuli.Tja,konobarska posla.....
Ne svidja im se gazda ide kod drugog gazde.Od gazde do gazde dok i sam ne postane gazda.E,al cu ga onda pitati,jer kad postane gazda morace da ima konobara.I,morace da me primi,ako je i malo drug.Da,zasto ne,bolje biti konobar,no kompozitor ili pisac.ZENE! Nikako sa kompozitorima ili ne daj Boze sa piscima.Kompozitori ce vecito traziti inspiraciju u Vama,cucete bozanstvene zuke "Tombe la neige"kroz ciju ce se zvucnu buru probijati horda duvackih instrumenata orkestarske svite Georga Hendla.Zatim cete videti vatromet i slusati razornu "Muziku za vatromet"...
Naci cete se iznenada u netaknutim divljim predelima tudjeg sna i necete zeleti da izadjete iako znate da niste u svom snu.
Pisac?Ne,ne,ne...nikako.Taj ce stalno traziti novi scenarijo za novi roman i posmatrati vas kao da ste kod psihijatra.Obicno su pisci vodolije-skorpije,tako mi bar rekose.I jos rekose,losa to kombinacija.A kad je lose,onda ne moze biti dobro.A svi hocemo dobro.....
Evo ga Joca! Pitam ga:Gde ces nesreco? Kaze:Znas sta,nekad sam se bavio sportom,sad se bavim sexom!
Cekaj!Pitam ga:pa zar ne treba to jedno sa drugim?
Ha,kaze,nikako,nema se vremena i za jedno i za drugo.OBE NE MOZE!
Masala......
 
ha ha... bash me slatko nasmeja DON-e... Istini za volju, neznam zasto, ali barmeni i konobari lako smuvaju zenske (mada retko kada se od toga izrodi neka veza)... Pretpostavljam zato sto su to osobe koje ti 'pomazu' kad ti je najteze (opijaju te, na svoju korist naravno)... E takvi ljudi cuju sve i svasta, pa znaju kako da 'delaju'...

Evo znam jednog Duleta... Zvali smo ga 'dule selja', zato sto je on zaista ono sto ta rec predstavlja u pogrdnom smislu... Glup kao tocak, ruzan, sitan, raspusten... ma nikakav... da pitas normalnu osobu koja ga poznaje 10-ak minuta, dobio bi odgovor 'ovaj je za u planinu da se druzi sa ovcama'... Ali, on je 'prevaljao' toliki broj zenskih osoba, da bi mu Don Zuan pozavideo... Na koju foru, ne pitaj... On nam i dalje 'lize stopala' kad nas (mene i par ortaka) vidi, jer misli da smo mnogo superiorniji od njega, a opet, covek 10 puta uspesniji sa zenama...

Kelneri su cudna sorta!

A sto se tice horoskopa... evo ja sam Rak... sve osobe koje me znaju, a znaju osnovne karakteristike tog znaka po horoskopu, bile bi spremne da uloze sve sto imaju u opkladu da moj karakter ne poznaje ni jednu osobinu tog 'plemenitog' znaka... Sad, mozda sam ja sve to potisao u nastojanju da budem neko ko nisam, ali do sad ja nista nisam osetio od sklonosti kojima je Rak predodredjen... Tako da mislim da je horoskop obicna bljuvotina, napravljena kao jos jedan vid kontrole masa... Ima ljudi koji ce se zakunuti da im se horoskop koji procitaju ujutru u Blic-u, u 90% slucajeva ostvari... Naravno, veruju u horoskop, pa veruju da ce im se nesto desiti sto pise u istom, pa uprave ceo svoj zivot na to... A ako se trudite dovoljno dobro, mozete postici sve u zivotu...

blah...

Poz.
 
E,Done pa ti bas lepo pises!Ma znao sam da nam ovaj forum nista dobro nece doneti-dok ti cukas po forumu,konobar,hop,odvede ti devojku :wink: I jest' zaeban taj Joca konobar,'al jesi li cuo za Jocu postara? :wink:
 
Ma Bukica (za neupucene,tako ja Bundevu iz mila zovem),vidis sta znaci LUDA NOC(nije ono....JA SAM BILA MAMINA PRINCEZA I NE ZNAM STA MI BI),tek stvarno neznam sta mi bi da ovaj post kacim na ovaj topic? Trebalo je da ide na onaj MUSKARCI ODUMIRU KO DINOSAURUSI!Svejedno,konobari bi i tamo bili konobari...Sto kaze INCOGNITO,ne verujem ni ja u horoskope,pogotovo ako je zenska u horoskopu kompozitor a u podznaki pisac,ili obrnuto svejedno.talo i konobari,i ovde i tamo i onamo...ma samo gledaju da te prevare.
Ne,nisam cuo za tog tvog konobara,ali najvise mrzim Pecu iz Ruskog Cara!Taj stvarno nema dusu.Aman!
 
Eh Done, bas mi pravo sjednu tvoja prica za dobro jutro...
Da, ima nesto "cudno" u tim konobarima... Jeste da sam davno prestala sa muvanjem sa tom sortom, ali i sad mi zna zastati pogled na nekom slatkom primjerku istog... Zasto, pojma nemam...
Valjda je stvar u tome, sto su oni tamo gdje ljudi obicno dolaze da se opuste, nasale, ispricaju, pobjegnu od posla i obaveza... I eto tu odmah i konobara - obicno nasmijani, ljubazni, usluzni... U skladu sa svojim poslom titraju oko tebe, osmijeh, ponekad lijepa rijec, pogled... Naucili vec kako treba postupati s ljudima... A i poslovicno znaju manje vise sve sta se desava pa imas o cemu s njima i da pricas, onako neobavezno... Red kafice, red traca, red osmijeha i ode sve u vraga... :roll:
 
E VALA DA I TEBI SEDNE NESTO PRAVO :lol: :lol: :lol: Ne,stvarno,konobare mnogo mrzim,vecita su mi inspiracija a opet jedino u njih imam poverenje?Aj sad,kakva sam ja to licnost...Pisam uz vetar,niz vetar...tja.....
 
A, znaci u C marketu je tajna... :shock: Hmm, ne znam da li kod nas radi i nedjeljom... :roll:
Moracu hitno da to provjerim pa da krenem po to "NESTO PRAVO STO MI TREBA" :lol: 8)
 

Back
Top