2000 muškaraca nisu provalili da je muško

i ja mislim, nemoguće je...fizički je nemoguće...jedino da je imala samo anal...ja lepo kažem opsesivnim ljubiteljima anala da će ovako završiti :mrgreen:

ovaj lik toliko mrzi žene da se pretvorio u zenu i odlučio da je satre od sexa hahaha

nego ozbiljno sad
nista meni ovde nije jasno
zasto se ebe analno ako sada ima ribicu koju su joj napravili hirurzi? :think:
 
Ja u ovo ne verujem.
Neka mi neko objasni kako se ne može provaliti ko je žensko a ko muško? :eek:Čak i posle operacije...Nije da ta operacija čuda čini i od muškarca pravi ženu...Svašta...

Jeste...može da uživa u seksu kao žena...kako da ne...
Postoji nešto što se zove rekonstrukcija polnih organa
 
Ovo me podsjeti na ovu pjesmu:
A sad ozbiljno, medicina i znanost je toliko napredovala da je postalo jako teško, ako ne i nemoguće, razlikovati falsifikate od pravih žena. Ja sam na Instagramu vidio neke ženske profile, izgleda ženstveno da ne može biti ženstvenija a kad ono u profilu piše da je trans.🤮

Ja ozbiljno smatram da treba poduzeti nešto u vezi toga, možda da takvi primjerci moraju nositi neku oznaku dok su u javnosti? Ako zakon sankcionira one koji prodaju falsifikate kao originale zašto ne bi sankcionirao i transiće koji se izdaju za ono što zapravo nisu? Ima jako dobrih falsifikata npr. Louboutin štikli, koje samo znalci mogu razlikovati od originala po izgledu no po kvaliteti se itekako razlikuju.

Kakvo je vrijeme došlo uskoro ćemo mi muški u izlazak morati ići sa nekakvim brzim genetskim testom na kromosome, pa ćemo žensku prije nego je želimo zbariti morati zamoliti da joj napravimo bris usne šupljine, da vidimo da li je original.
 
Katolici daju pare te im katedrala oprosti grehe ` to su pravoslavni osudjeni na pokajanje mucenje jad tugu ovog sveta.
Kad rešimo ubice , lopove , nekulturu , neprihvatanje različitosti , gledanje u tuđ tanjir i preko ograde , rešimo pitanje sopstvenih strahova i dođemo do suštine moći ćemo i da diskutujemo o transrodnim osobama . Do tada ...
 
Kad rešimo ubice , lopove , nekulturu , neprihvatanje različitosti , gledanje u tuđ tanjir i preko ograde , rešimo pitanje sopstvenih strahova i dođemo do suštine moći ćemo i da diskutujemo o transrodnim osobama . Do tada ...
Nismo isto ` njima vera sve prasta prostituciju sta vec kad se daju pare ` nama se ne prasta vecno smo u nekom grehu nemamo ideju sta nas ceka tamo negde postoji jedino ono "veruj" .
 
Kako možeš biti sigurna ? Potraži na netu pa pronađi razliku . Nervi su nervi , sluzokoža sluzokoža , nema tu razlike .Sve rekontruišu , u detalje.
Hoces da kazes da vestacki napravljena vagina vrsi lubrikaciju kao prirodna?
Da nemaju savove ili zadabljena tkiva oko savova?
Da se dozivljava orgazam na isti nacin kao i sa prirodnom vaginom?
 
Hoces da kazes da vestacki napravljena vagina vrsi lubrikaciju kao prirodna?
Da nemaju savove ili zadabljena tkiva oko savova?
Da se dozivljava orgazam na isti nacin kao i sa prirodnom vaginom?
Orgazam se može doživeti i bez stimulacije erogenih zona uopšte , a polni organi nisu jedine erogene zone u/ na ljudskom telu.
Valjda toliko znamo svi.
Svaka plastika može da se uradi perfektno , ne samo estetski već i funkcionalno , koriste se čitave neurovaskularne strukture i bude očuvan senzibiltet.Postoje već standardne tehnike koje su se radile i pre ovakvih zahvata kod urođenih anomalija. Ova oblast me nije naročito zanimala ,ali hirurgija generalno jeste . Mogu se naći stručni tekstovi na netu .
 
Ja bi to ebo, čisto da vidim kako izgleda i koliko se razlikuje od prave.
A i nisam to još precrtao na listi "to do before I die"
A vi kako 'oćete...
A jel može neko da mi objasni tu foru sa prepoznavanjem muških šaka?
Znam par žena, Majk Tajson bi im pozavideo na pesnicama, a znam i neke muškarce što imaju ručice ko Vinona Rajder, tako da me baš interesuje koje su to karakteristike šaka na osnovu kojih pogledom možeš 100% utvrditi kog je pola dotična osoba?
 
Ja ozbiljno smatram da treba poduzeti nešto u vezi toga, možda da takvi primjerci moraju nositi neku oznaku dok su u javnosti? Ako zakon sankcionira one koji prodaju falsifikate kao originale zašto ne bi sankcionirao i transiće koji se izdaju za ono što zapravo nisu?
Samo povedi računa da obeležje ne bude u žutoj boji, da te ne optuže za falsifikovani holokaust
smisli neku originalnu boju npr roze…
i hitler se okreće u grobu, prevazišo si očekivanja…
 
Kako kad ne postoje sekreti koje luči vagina? Ne verujem da te osobe mogu bezbolno imati seks bez lubrikanata.
Vaginoplastika inverzije penisa podrazumeva rekonstrukciju tkiva penoskrotalne genitalne strukture, što znači da se hirurškim putem tkivo penisa i mošnica preoblikuje u vulvu i vaginu. Bulbouretralne ili Kauperove žlezde koje luče predsemenu tečnost prilikom uzbuđenja ostaju nepromenjene i služe za lubrikaciju. Prostata takođe prilikom orgazma luči tečnost koja pomaže pri lubrikaciji. U zavisnosti od toga u kojoj količini osoba luči ove tečnosti, sasvim je moguće da ima apsolutno bezbolne odnose, bez veštačkih lubrikanata.
 
Vaginoplastika inverzije penisa podrazumeva rekonstrukciju tkiva penoskrotalne genitalne strukture, što znači da se hirurškim putem tkivo penisa i mošnica preoblikuje u vulvu i vaginu. Bulbouretralne ili Kauperove žlezde koje luče predsemenu tečnost prilikom uzbuđenja ostaju nepromenjene i služe za lubrikaciju. Prostata takođe prilikom orgazma luči tečnost koja pomaže pri lubrikaciji. U zavisnosti od toga u kojoj količini osoba luči ove tečnosti, sasvim je moguće da ima apsolutno bezbolne odnose, bez veštačkih lubrikanata.
U redu.
Svako neka dozivljava stvari kako zeli...Prostata, predsemena tecnost, eventualno delovi creva koji se ugradjuju radi lubrikacije po mom poimanju nisu isto sto i zenska vagina kao sto mi ni vestacki penis nije penis.
Emotivno kako se neko dozivljava je druga stvar. Bioloski musko ne moze biti zensko niti zensko moze biti musko.
Ukoliko nam posle par stotina iskopaju kosti bice pronadjeni ili muski ili zenski ostaci. Ne postoji treci pol. Postoji samo zenski i muski. Bioloski.
 
U redu.
Svako neka dozivljava stvari kako zeli...Prostata, predsemena tecnost, eventualno delovi creva koji se ugradjuju radi lubrikacije po mom poimanju nisu isto sto i zenska vagina kao sto mi ni vestacki penis nije penis.
Emotivno kako se neko dozivljava je druga stvar. Bioloski musko ne moze biti zensko niti zensko moze biti musko.
Ukoliko nam posle par stotina iskopaju kosti bice pronadjeni ili muski ili zenski ostaci. Ne postoji treci pol. Postoji samo zenski i muski. Bioloski.
Šta je osoba sa kongenitalnom agenezijom nekih polnih karakteristika ?
Ne razumem zašto se neko uopšte bavi problematikom koja mu nije bliska niti lično , niti profesionalno .
 
Šta je osoba sa kongenitalnom agenezijom nekih polnih karakteristika ?
Ne razumem zašto se neko uopšte bavi problematikom koja mu nije bliska niti lično , niti profesionalno .
Ne bavi se nego se iznosi misljenje koje nuzno ne mora niti da je tacno, naucno potvrdjeno. Licni stav.

Nisam pricala o disfunkcijama organa vec samo o bioloskom stanju i shvatanju istih.

Ukoliko je nekome to sve isto i smatra da musko moze biti zensko i obrnuto u redu. Ja nisam medju njima.
 

Back
Top