2 devojke + 2 momka (izlazak)?

A nije ih jos pozvao, jer se pitamo da li je to socijalno prihvatljivo da se tako izlazi i koja je svrha toga, da se ne bi devojke osecale bezveze i mi jos gluplje sto uopste zovemo i izlazimo tako, kad moze on recimo da pozove jednu, a ja drugu i da se vidimo nezavisno....I tad se jasno vidi namera

''Социјално прихватљиво''? :dash:
''Која је сврха тога?'' :dash:

Јесте ли чули можда за једну старинску, помало заборављену појаву која се простонародски зове ДРУЖЕЊЕ? :think:

Ма, батали, ја мислим да је ипак врло глупо да их зовете, да излазите, да се упознајете и дружите....
А та намера се да намирити и без тога, социјално прихватљивије и мање глупо: скокнеш до пициног парка и обавиш шта имаш, а после са пајташем на пивчугу....:mrgreen:
 
Ma ja sebe cenim visoko i ne nalazim takve devojke koje bi me kroz dzep procenjivale..al je to poenta vecine sta ces;)

..ne nalazish ih ti...nalaze one tebe..:lol:..

IX:
Pa svakako da treba da pozovete devojke da izadju sa vama.

Realno je da im tako nesto imponuje jer i zene (bar veci deo) su ljudi a to znaci da su:
1. socijalna bica
2. imaju osecanja
3. imaju potrebu za istrazivanjem.

Naravno, od njih dve zavisi da li ce prihvatiti poziv, mada i uloga vas dvojce nije na odmet. Garantovano ce vas odbiti ako ste:
1. smokljani najgori
2. "mutavi" kada ne treba
3. "brbljivi" kada ne treba
4. ako provedete vece vise posvecujuci paznju pivu i raspravi oce li Inter uzeti ligu sampiona, nego njima
5. _________________________ (upisati bilo koji normalni razlog)

I naravno...

Svakako da nece izaci sa vama ako ih NE PITATE.

Prema tome, u akciju, inace ostajete kuci uz tv i vikend programsku semu.

:worth:

..za postavljacha:
nema nicheg losheg u kombinaciji..one su sigurnije poshto vas ne poznaju,
vi ste sigurniji poshto niste primorani da provedete celo veche sami
sa nekim ko vam se mozda i ne dopadne..
 
Hmmmm drugar razmislja da pozove dve devojke sa kursa engleskog da izadju sa njim i sa mnom (dakle svi 4) u grad u kafic, diskoteku ili ne znam sta vec...

Sad se ja pitam jedno filozofsko pitanje, zasto bi dve devojke izasle sa dva momka??
1. Ako izlaze da nekog upoznaju, mi cemo im biti "smetnja"
2. Ako izalaze da pricaju zenske stvari (sto je i najcesci slucaj sa dve drugarice u kaficu), jos manje sta cemo im mi

pa da u grad se s mesovitim drustvom izlazi samo da bi se muvali, nikome ne pada na pamet da se druzi
:dash:
 
Citiram poruku, mada se obracam svima:
Strasno je ljudi koliko vi ne citate!

Lepo pise u tekstu "razmislja da pozove". Znaci nije jos pozvao. Nisu jos nista odlucile, jer ih niko jos nije ni zvao, kapirate?

A nije ih jos pozvao, jer se pitamo da li je to socijalno prihvatljivo da se tako izlazi i koja je svrha toga, da se ne bi devojke osecale bezveze i mi jos gluplje sto uopste zovemo i izlazimo tako, kad moze on recimo da pozove jednu, a ja drugu i da se vidimo nezavisno....I tad se jasno vidi namera....:roll:

Socijalno prihvatljivo? :hahaha:

Ja imam ortaka sa kojim sam godinama tako u paru muvao zeMske i izlazio sa njima:lol:

Zene i muskarci se osecaju bolje u grupi,budete opusteniji svo cetvoro ako ste sa nekim koga poznajete a ne sami sa nepoznatim,eto to je svrha.
 
''Социјално прихватљиво''? :dash:
''Која је сврха тога?'' :dash:

Јесте ли чули можда за једну старинску, помало заборављену појаву која се простонародски зове ДРУЖЕЊЕ? :think:

Ма, батали, ја мислим да је ипак врло глупо да их зовете, да излазите, да се упознајете и дружите....
А та намера се да намирити и без тога, социјално прихватљивије и мање глупо: скокнеш до пициног парка и обавиш шта имаш, а после са пајташем на пивчугу....:mrgreen:

Pod namera ne misli se direktno uvek na sex.

Inace sa tim istim drugom sam bio u kaficu gde sam upoznao moju sadasnju devojku, on mi je bio kao wing ajde da kazemo.

Stvar je u tome da zenski svet voli spontanost i ne previse natezanja ne daj Boze nesigurnosti, pa nesto muvanja u grupama, pa drzanje za ruke posle jedno mesec dana i stidljive poglede, porukice preko drugara i slicno...mislim nismo u osnovnoj skoli :hahaha:

Zato je moj zakljucak da je pristup sasvim primeren ako se zeli druzenje, ali ako se zeli muvanje onda je bolje izaci zasebno jedan "par" zasebno drugi, ili najbolje vec izaci zajedno ali vrlo brzo namestiti situaciju tako da se "razdvojimo", ali naravno da to izgleda spontano.
Samo me je zanimalo jos neko misljenje ovde. Poz
 
Poslednja izmena:
Koji foliranti..o kakvom vi druzenju pricate..ajde da vidim da su svi zauzeti i da prezentuju ove vase bajke svojim partnerima..znas iako je 2 na 2 to je samo druzenje..vi sedite kucama a mi cemo pricamo o sajmu knjiga.:lol:.a normalno ako su slobodni da ce se muvati..bili bi retardi svi do jednog kao cao bilo nam je lepo caskati u mesanom m-z drustvu..na kom li se samo nivou pravi odabir iskljucivo za druzenje
 
Pa vi nosite novcanike

Pa to vi mozda vidite..ovo je nesto osnovno bez cega nista od pica:lol:

Ma ja sebe cenim visoko i ne nalazim takve devojke koje bi me kroz dzep procenjivale..al je to poenta vecine sta ces;)

A za ovo naravno da se obratite vidovitoj zorki..milanu tarotu..ljubisi trgovcevicu..kleo patri..al obzirom da ce vas oni oderu pa necete imati kesh za izvesti ribe na cepi..ostaje vam samo opcija pola kile pasulja pa u to da gledate kad i sta treba:lol:

Ko o cemu djole o kesu...:lol::roll::lol:
 
Hmmmm drugar razmislja da pozove dve devojke sa kursa engleskog da izadju sa njim i sa mnom (dakle svi 4) u grad u kafic, diskoteku ili ne znam sta vec...

Sad se ja pitam jedno filozofsko pitanje, zasto bi dve devojke izasle sa dva momka??
1. Ako izlaze da nekog upoznaju, mi cemo im biti "smetnja"
2. Ako izalaze da pricaju zenske stvari (sto je i najcesci slucaj sa dve drugarice u kaficu), jos manje sta cemo im mi


Pa izlaze sa 2 momka da bi upoznale ta dva momka .... šta tu ima nejasno.
 
Hmmmm drugar razmislja da pozove dve devojke sa kursa engleskog da izadju sa njim i sa mnom (dakle svi 4) u grad u kafic, diskoteku ili ne znam sta vec...

Sad se ja pitam jedno filozofsko pitanje, zasto bi dve devojke izasle sa dva momka??
1. Ako izlaze da nekog upoznaju, mi cemo im biti "smetnja"
2. Ako izalaze da pricaju zenske stvari (sto je i najcesci slucaj sa dve drugarice u kaficu), jos manje sta cemo im mi

Ne razumem, ako one pristanu da izađu sa vama znači misle da ste zanimljivi momci i žele da budu u vašem društvu....zar ne? I zašto bi gledale druge momke ako su u društvu sa vama dvojicom? Možda se čak nekoj od njih dopadne neko od vas pa se rodi i nešto više od druženja....
Ne znam koliko se družiš sa ženskim svetom ali devojke/žene kada žele da pecaju tipove ili pričaju o ženskim stvarima izađu sa drugaricama......
Znači, moj vam je savet......pitajte ih da izađu sa vama i ako pristanu potrudite se da im veče u vašem društvu bude prijatno....
Srećno...
 
Pod namera ne misli se direktno uvek na sex.

Inace sa tim istim drugom sam bio u kaficu gde sam upoznao moju sadasnju devojku, on mi je bio kao wing ajde da kazemo.

Stvar je u tome da zenski svet voli spontanost i ne previse natezanja ne daj Boze nesigurnosti, pa nesto muvanja u grupama, pa drzanje za ruke posle jedno mesec dana i stidljive poglede, porukice preko drugara i slicno...mislim nismo u osnovnoj skoli :hahaha:

Zato je moj zakljucak da je pristup sasvim primeren ako se zeli druzenje, ali ako se zeli muvanje onda je bolje izaci zasebno jedan "par" zasebno drugi, ili najbolje vec izaci zajedno ali vrlo brzo namestiti situaciju tako da se "razdvojimo", ali naravno da to izgleda spontano.
Samo me je zanimalo jos neko misljenje ovde. Poz

Grešiš, ovaj silno grešiš sinak......
 
Taj rad :hahaha:

I treba da im plate,to je socijalno prihvatljivo :mrgreen:

А ако оне плате саме себи, или још горе, и момцима, онда су јаднице које нису способне да наватају нешто за дружење ни за недајбоже секс! :eek:

Ја сам вероватно матора жена, која је одрасла у систему неких других вредности, и никад ми није било глупо да изађем са неким људима само на дружење. Није ни данас.
И то су баш лепи моменти, кад се нико не мува, него опуштено причамо. И неважно је ко ће платити.
Али, мој друг Џорџи је млад момак, он има другачија искуства изгледа... :confused:
 
А ако оне плате саме себи, или још горе, и момцима, онда су јаднице које нису способне да наватају нешто за дружење ни за недајбоже секс! :eek:

Ја сам вероватно матора жена, која је одрасла у систему неких других вредности, и никад ми није било глупо да изађем са неким људима само на дружење. Није ни данас.
И то су баш лепи моменти, кад се нико не мува, него опуштено причамо. И неважно је ко ће платити.
Али, мој друг Џорџи је млад момак, он има другачија искуства изгледа... :confused:

Stvarno ne razumem u kojoj Galaksiji je odlazak na piće ili kolače poziv na sex.... Šta se dogodilo sa izlaskom na večeru radi druženja, priče, zezanja.....sa kolegama, prijateljima, poznanicima...? Da li je sve toliko ubrzano da se izlazak zarad druženja smatra gubljenjem vremena?:roll:
 
А ако оне плате саме себи, или још горе, и момцима, онда су јаднице које нису способне да наватају нешто за дружење ни за недајбоже секс! :eek:

Ја сам вероватно матора жена, која је одрасла у систему неких других вредности, и никад ми није било глупо да изађем са неким људима само на дружење. Није ни данас.
И то су баш лепи моменти, кад се нико не мува, него опуштено причамо. И неважно је ко ће платити.
Али, мој друг Џорџи је млад момак, он има другачија искуства изгледа... :confused:

Pa ne znam,kad god sam izasao ovako 2 na 2 sa drugom i dve devojke uvek je bila fora da se muvamo,ne znaci da smo se uvek smuvali ali uvek smo se muvali :lol:

Naravno ni druzenju nista ne fali ali u ovakvom izlasku nikad nisam isao na to da se druzim sa njima,ja sad iskreno pisem a vi kako hocete:lol:

A sto se tice placanja,nemam nista protiv da podelimo troskove,kad sam u vezi sa nekim to i ocekujem,ali obicno kad bi ovako izasli prvu turu bismo platili mi,pa onda one i tako u krug :lol:
 
Ovaj,mislim da nije mislio na kurs no na taj famozni izlazak :mrgreen:

Koliko devojka treba da bude glupa da izadje bez para i ceka da joj neko plati?:think:
Ne znam nikada nisam izlazila bez para i nikada nisam jela i pila vise od onoga sto mogu da platim sama, ako bi se kavaljer ponudio da plati ceh ok, ali poenta je da sam i ja sama mogla da platim. :mrgreen:
Drugo pretpostavljam da su se devojke preracunale da im rata za kurs ne bude tolika da zbog nje moraju da se odreknu drugih stvari.
Zato je onaj komentar za :zcepanje:
 
Koliko devojka treba da bude glupa da izadje bez para i ceka da joj neko plati?:think:
Ne znam nikada nisam izlazila bez para i nikada nisam jela i pila vise od onoga sto mogu da platim sama, ako bi se kavaljer ponudio da plati ceh ok, ali poenta je da sam i ja sama mogla da platim. :mrgreen:
Drugo pretpostavljam da su se devojke preracunale da im rata za kurs ne bude tolika da zbog nje moraju da se odreknu drugih stvari.
Zato je onaj komentar za :zcepanje:

Ma sve to stoji ali @georgejune misli da sve devojke zele da im se plati pice imale novac ili ne :lol:
 
Do kraja veceri neko moze da me smori, iznervira, postane previse nepadan i da me muva, cak i onda kada jasno stavim do znanja nisam zainteresovana, moze da dobije infarkt :zcepanje: ili nesto slicno, tako da je osnovno pravilo koliko para toliko muzike.
Ne izlazi se zbog pica, da se pije moze se i kod kuce.
 
A da li je tebi palo na pamet da devojke same placaju kurs engleskog i da li znas kako se krecu cene kurseva? :think:
Pa same izvade parice iz dzepa..al im tatica stavi u isti..ne znam kolko kosce kurs..ja naucio sam:rumenko:
А ако оне плате саме себи, или још горе, и момцима, онда су јаднице које нису способне да наватају нешто за дружење ни за недајбоже секс! :eek:

Ја сам вероватно матора жена, која је одрасла у систему неких других вредности, и никад ми није било глупо да изађем са неким људима само на дружење. Није ни данас.
И то су баш лепи моменти, кад се нико не мува, него опуштено причамо. И неважно је ко ће платити.
Али, мој друг Џорџи је млад момак, он има другачија искуства изгледа... :confused:

Pa dobro sad ne mora me falis tolko:lol:ja takve momente odavno ne videh na javnim mestima a bogami krecem se dugi niz godina..opet ste malo zapeli samo za jedno..a to je druzenje..da li je svako od te 4 osobe slobodan i sta bi rekli njihovi partneri ako nisu..mislim ajde ako nam je svima tako sjajno u vezama da se svakodnevno upoznajemo s novim ljudima..sto bi provodili vreme s onima koje znamo ceo zivot i s voljenom osobom;)
 

Back
Top