2 devojke + 2 momka (izlazak)?

TheRedOne

Zainteresovan član
Poruka
292
Hmmmm drugar razmislja da pozove dve devojke sa kursa engleskog da izadju sa njim i sa mnom (dakle svi 4) u grad u kafic, diskoteku ili ne znam sta vec...

Sad se ja pitam jedno filozofsko pitanje, zasto bi dve devojke izasle sa dva momka??
1. Ako izlaze da nekog upoznaju, mi cemo im biti "smetnja"
2. Ako izalaze da pricaju zenske stvari (sto je i najcesci slucaj sa dve drugarice u kaficu), jos manje sta cemo im mi
 
Hmmmm drugar razmislja da pozove dve devojke sa kursa engleskog da izadju sa njim i sa mnom (dakle svi 4) u grad u kafic, diskoteku ili ne znam sta vec...

Sad se ja pitam jedno filozofsko pitanje, zasto bi dve devojke izasle sa dva momka??
1. Ako izlaze da nekog upoznaju, mi cemo im biti "smetnja"
2. Ako izalaze da pricaju zenske stvari (sto je i najcesci slucaj sa dve drugarice u kaficu), jos manje sta cemo im mi

Samo ti filozofiraj :hahaha:
Ako tako razmisljas nikad neces ni naci neku devojku.:roll:
 
Hmmmm drugar razmislja da pozove dve devojke sa kursa engleskog da izadju sa njim i sa mnom (dakle svi 4) u grad u kafic, diskoteku ili ne znam sta vec...

Sad se ja pitam jedno filozofsko pitanje, zasto bi dve devojke izasle sa dva momka??
1. Ako izlaze da nekog upoznaju, mi cemo im biti "smetnja"
2. Ako izalaze da pricaju zenske stvari (sto je i najcesci slucaj sa dve drugarice u kaficu), jos manje sta cemo im mi

Izlaze da bi im vi pravili drustvo dok one vataju nesto drugo :roll:

(Sarkastican sam)

Nadam se da je tvoj drug skontao zasto zele da izadju sa vama,inace nikad od vas moler :mrgreen:
 
Pa jeste...ovi mladji narastaji su osteceni i nesrecni....Sve fine pojurille kod tebe...a sponzoruse ostale njima...:roll:

Eto...pa sad ostavi svet mladjima...:think:

Citiram poruku, mada se obracam svima:
Strasno je ljudi koliko vi ne citate!

Lepo pise u tekstu "razmislja da pozove". Znaci nije jos pozvao. Nisu jos nista odlucile, jer ih niko jos nije ni zvao, kapirate?

A nije ih jos pozvao, jer se pitamo da li je to socijalno prihvatljivo da se tako izlazi i koja je svrha toga, da se ne bi devojke osecale bezveze i mi jos gluplje sto uopste zovemo i izlazimo tako, kad moze on recimo da pozove jednu, a ja drugu i da se vidimo nezavisno....I tad se jasno vidi namera....:roll:
 
Citiram poruku, mada se obracam svima:
Strasno je ljudi koliko vi ne citate!

Lepo pise u tekstu "razmislja da pozove". Znaci nije jos pozvao. Nisu jos nista odlucile, jer ih niko jos nije ni zvao, kapirate?

A nije ih jos pozvao, jer se pitamo da li je to socijalno prihvatljivo da se tako izlazi i koja je svrha toga, da se ne bi devojke osecale bezveze i mi jos gluplje sto uopste zovemo i izlazimo tako, kad moze on recimo da pozove jednu, a ja drugu i da se vidimo nezavisno....I tad se jasno vidi namera....:roll:

A citiram tebe i kazem ti...moj post se odnosio na junetov komentar...:whistling:

A sto se tvog problema tice, ti i tvoj drug ne budite sise i pozovite devojke...i ne smisljajte scenario unapred, i ne mislite njihove misli, vec se ponasajte normalno...

Dalje ce vam se samo kaz'ti...;)
 
  • Podržavam
Reactions: IX
Pa svakako da treba da pozovete devojke da izadju sa vama.

Realno je da im tako nesto imponuje jer i zene (bar veci deo) su ljudi a to znaci da su:
1. socijalna bica
2. imaju osecanja
3. imaju potrebu za istrazivanjem.

Naravno, od njih dve zavisi da li ce prihvatiti poziv, mada i uloga vas dvojce nije na odmet. Garantovano ce vas odbiti ako ste:
1. smokljani najgori
2. "mutavi" kada ne treba
3. "brbljivi" kada ne treba
4. ako provedete vece vise posvecujuci paznju pivu i raspravi oce li Inter uzeti ligu sampiona, nego njima
5. _________________________ (upisati bilo koji normalni razlog)

I naravno...

Svakako da nece izaci sa vama ako ih NE PITATE.

Prema tome, u akciju, inace ostajete kuci uz tv i vikend programsku semu.
 
IX:
Pa svakako da treba da pozovete devojke da izadju sa vama.

Realno je da im tako nesto imponuje jer i zene (bar veci deo) su ljudi a to znaci da su:
1. socijalna bica
2. imaju osecanja
3. imaju potrebu za istrazivanjem.

Naravno, od njih dve zavisi da li ce prihvatiti poziv, mada i uloga vas dvojce nije na odmet. Garantovano ce vas odbiti ako ste:
1. smokljani najgori
2. "mutavi" kada ne treba
3. "brbljivi" kada ne treba
4. ako provedete vece vise posvecujuci paznju pivu i raspravi oce li Inter uzeti ligu sampiona, nego njima
5. _________________________ (upisati bilo koji normalni razlog)

I naravno...

Svakako da nece izaci sa vama ako ih NE PITATE.

Prema tome, u akciju, inace ostajete kuci uz tv i vikend programsku semu.

Ovo se zove iskustvo :lol:
 
IX:
Pa svakako da treba da pozovete devojke da izadju sa vama.

Realno je da im tako nesto imponuje jer i zene (bar veci deo) su ljudi a to znaci da su:
1. socijalna bica
2. imaju osecanja
3. imaju potrebu za istrazivanjem.

Naravno, od njih dve zavisi da li ce prihvatiti poziv, mada i uloga vas dvojce nije na odmet. Garantovano ce vas odbiti ako ste:
1. smokljani najgori
2. "mutavi" kada ne treba
3. "brbljivi" kada ne treba
4. ako provedete vece vise posvecujuci paznju pivu i raspravi oce li Inter uzeti ligu sampiona, nego njima
5. _________________________ (upisati bilo koji normalni razlog)

I naravno...

Svakako da nece izaci sa vama ako ih NE PITATE.

Prema tome, u akciju, inace ostajete kuci uz tv i vikend programsku semu.

To je to...:worth:
 
A citiram tebe i kazem ti...moj post se odnosio na junetov komentar...:whistling:

A sto se tvog problema tice, ti i tvoj drug ne budite sise i pozovite devojke...i ne smisljajte scenario unapred, i ne mislite njihove misli, vec se ponasajte normalno...

Dalje ce vam se samo kaz'ti...;)

Dobro citirao sam samo zadnju poruku bez da sam je procitao, ali sam procitao sve ostale pa sam mislio da je i ova u istom stilu :mrgreen:
Eto. :heart:
 
IX:
Pa svakako da treba da pozovete devojke da izadju sa vama.

Realno je da im tako nesto imponuje jer i zene (bar veci deo) su ljudi a to znaci da su:
1. socijalna bica
2. imaju osecanja
3. imaju potrebu za istrazivanjem.

Naravno, od njih dve zavisi da li ce prihvatiti poziv, mada i uloga vas dvojce nije na odmet. Garantovano ce vas odbiti ako ste:
1. smokljani najgori
2. "mutavi" kada ne treba
3. "brbljivi" kada ne treba
4. ako provedete vece vise posvecujuci paznju pivu i raspravi oce li Inter uzeti ligu sampiona, nego njima
5. _________________________ (upisati bilo koji normalni razlog)

I naravno...

Svakako da nece izaci sa vama ako ih NE PITATE.

Prema tome, u akciju, inace ostajete kuci uz tv i vikend programsku semu.

Alelujaaaa! :worth:
 

Back
Top