19. mart 2011.

Видим да је спрдња дозвољена овде. Па да се и no_problem огласи мало. То шта ће он бити остаје да се чује, али верујте не занима вас.
 
Предатор:
Ти Миланче пријатељу немаш паметнијег посла од отварања оваквих сулудих тема?! Почео си видим и пророчанствима да се бавиш...као и у оној теми о Батићу.

ЗНАЧИ ШЕКИ СЕ ВРАЋА ИЗ ХАГА?

Па наравно, то није питање већ само констатација. Само је питање времена. Мислим, надам се да ће се вратити пре 2011.-те, мада обзиром каква је владавина права и колико је изопачена правда на Западу, никад се не зна... :cry:
 
LUKA BRACI:
Четвртак 20. март 2011.
Миланче се буди,лежи поред кревета ноћас је било лудо гледа око себе нигде Џека
покледа у кревет а он празан ,у бем.. ти опет сам лоше сањао.

Ma to je blaža varijanta,ima i druge mi lančić se budi a narukvice mu na rukama,
pita on" ljudi pa šta ovo bi samnom",Šojić mu odgovara podrivao bi bezbednost naše
otadžbine ,Pantiću! Ma nemoj te ljudi nisam ja mislio tako pa znate kada je bila 2006
evo sve će mi lančić da poliže i onako nikada nisam imao mu...uvek sam kao fol za
ali i ćuvam guz...pa nije sve jedno...
Šojić je neumoljiv,imaš još da razmišljaš o tome gde si pogrešio , još nekoliko decenija...
Sada misli mi lanče ko mi stavi ovo lanče na ruk(vic)e,
bolje da sam gledao crtane a ne (što sam se družio i protežirao)kow boy se!
 
NIKO !:
Ma to je blaža varijanta,ima i druge mi lančić se budi a narukvice mu na rukama,
pita on" ljudi pa šta ovo bi samnom",Šojić mu odgovara podrivao bi bezbednost naše
otadžbine ,Pantiću! Ma nemoj te ljudi nisam ja mislio tako pa znate kada je bila 2006
evo sve će mi lančić da poliže i onako nikada nisam imao mu...uvek sam kao fol za ali
ćuvam guz...nije sve jedno...
Imaš još da razmišljaš o tome još nekoliko decenija...
Sada misli mi lanče ko mi stavi ovo lanče na rukvice,
bolje da sam gledao crtane a ne kow boy se!
NIKO/LUCABRACI/SZK/VUKK/MALI_ADADJO i tako dalje sa ostalim klon nickovima smanji dozvljaj.
 
_Milanche_:
ne daju mi mali adadjo ili vec ko si da li musko da li zensko svi nickovi idu sa istog broja

Ne luduj nije tačno,
pokušavam da ti podignem temu na gore iz jednog drugog razloga a ne da bi sa tobom raspravljao o napretku današnje tehnologije i povezanosti međusobnoj korisnika naloga sa foruma krstarice na temama politike.
Još ne spavaš ?
Ukapirao sam,ti si ....
 

Back
Top