15.000,00 EUR i sta sad

marinkoco

Zainteresovan član
Poruka
115
Zamislite ovako:
Kojim ludim slucajem imate ih.
Kako biste ih ulozili.
Ali ono ozbiljni igraci ako ih ima.
Ovo je kao neka analiza a ne zajebancija tako da svi kojima je do zajebancije neka idu na neki drugi deo foruma molim da ne smaraju
 
Neko je već predlagao ulaganja u državne obveznice i akcije. Potraži malo po starim temama. Na akcijama jedne firme iz RS može se pristojno zaraditi ako si spreman malo da rizikuješ dobitak na godišnjem nivou bi trebao biti oko 10-12 %
 
Ja bi ti savetovala da kupis plac na nekoj perspektivnoj lokaciji koja bi npr. za 2-3 godine bila naselje sa svom infrastrukturom. Provereno, za dve godine plac na Miljakovcu je udvostrucio svoju trzisnu vrednost. Kad smo ga kupili nije imao ni struju, ni vodu a sada sve to ima a uskoro ce moci da se dobije i gradjevinska dozvola.Za sada svi grade masovno bez nje.
 
sanja&darko:
Ja bi ti savetovala da kupis plac na nekoj perspektivnoj lokaciji koja bi npr. za 2-3 godine bila naselje sa svom infrastrukturom. Provereno, za dve godine plac na Miljakovcu je udvostrucio svoju trzisnu vrednost. Kad smo ga kupili nije imao ni struju, ni vodu a sada sve to ima a uskoro ce moci da se dobije i gradjevinska dozvola.Za sada svi grade masovno bez nje.
nije losa ni varijanata sa recimo kupovinom stanova oko zabacenih fakulteta pa u najam laganica
tipa stan 25000 garsonjera
150 e mesecno]
i tako problem je samo sto se pare vracaju negde za 13,8 godina haha
POENTA JE IMATI NEKU AKCIJU A NE CEKATI DA NEKRETNINA PLAC I SL DOBIJU NA VREDNOSTI
Vise sam mislio na posao koji kljucka kaplje i slicno tako da se ne jedu mrvice dok se pare ne vrate
ali hvala svima raspoloznima
 
Potrosi sve to na loto ili na ceske :lol: :lol: :lol: :lol: Salim se!Ja bih uradio ovako.Kakvi mali stanovi da se izdaju to je sve sitno.Moj predlog bi ti bio da od nekog iznajmis neki veci lokal npr 70-80 kvadrata i lepo napravis PC.Ali nemoj da ga napravis tamo gde ima neki poznati PC vec tamo gde uopste nema PC.Kupis 40 kompova na rate i svi ce se naloziti.Ako ti bude malo uspelo krenes i sa konobaricama naplacuje se pice i to...Mozda kokiska 70 din.Zaradices sigurno vise nego sa iznajmljivanjem stanova.Ali samo pazi PC mora da bude jedini da nema oko njega nijedan drugi nista!Kao kod mene koliko samo ima zgrada a nigde PC.Kod mene se svi loze na to.Pa moramo da idemo na banovo da bi igrali.Uhuhu a sad ce da se sagradi jos jedno 12 zgrada evo sad sam prebrojao sa prozora.E i kad zaradis dobru lovu otvoris neki restoran.Naravno da bude ist ime kao i PC jer bi tako ljudi znali da je isti covek pravio pa bi rekli:"Opa dobar PC sigurno dobra i hrana!"Onda zaradis malo vise izreklamiras ga na TV-u.Onda roknes jedan restoran u centar grada i eto mozda cak budes i milioner.Pa napravis disco(naravno sve sa istim imenom da bi ljudi prepoznali) naplacujes ulaznice odvalis neku cenu.Onda ako zaradis dobru lovu pokusas da sklopis neki posao sa nekom stranom zemljom da otvore tvoj restoran u njihovoj zemlji oni tamo sve rade nadju lokal neki dobar(zavisi od toga koliko kinti dajes)oni sve placaju delite 50/50% i eto ti.Mozes posle da se preselis i u neku stranu zemlju.Naravno to ce trajati mozda 3-4 god ali opet uradis ovo sa 20 god ako imas tolku lovu imaces 24 god mozda se tad i ozenis dobijes decu imate lepo da zivite i to je to!


Moje misljenje
 
sta da kazem rodjaci napredujemo

ali think harder


think brain think

samo nepred mozda od ovoga i ispadne nesto mislim ono kao pristojna tema za zalutale idealiste

hvala hvala hvala, ja te pare nemam ali polako mozda neko ovde ima
 

Back
Top