101. država priznala Kosovo - El Salvador

Jeste JNA je napala i 1945. ustaše i belogardejce u Hrvatskoj i Sloveniji ali treba znati da su te zveri došle na vlast zločinom uz pomoć svojih zapadnih gospodara.
Razumem tvoju mržnju prema Jugoslaviji i svemu jugoslovenskom, a o mržnji prema Srbima da i ne pišem.
Hajde reci koje si hrvatske partije član i koliko je u njoj ljudi krajnjeg ekstremnog političkog stava?
Reci ovde ljudima!

- - - - - - - - - -


Čemu ovakvo divljaštvo?
Исфрустрирани малени Uја који живи у Србији и има комплекс од Срба.
А и не зна хрватски.
 
I El Salvador priznao Kosovo

El Salvador je danas postao 101 država koja je priznala nezavisnost Kosova, prenose prištinski mediji izvore iz Ministarstva inostranih poslova (MIP) Kosova.

kosovo-v.jpg


"El Salvador je sledeća država koja priznaje nezavisnost Kosova. MIP Kosova je potvrdu o tome dobio od ambasade ove države u organizaciji Ujedinjenih nacija", kaže se u izjavi neimenovanog zvaničnika MIP-a Kosova.

Zvanično priznanje će, kako je najavljeno, uslediti u ponedeljak, kada u Prištinu treba da stigne pismeno priznanje Kosova kao nezavisne i suverene države.

Ministar inostranih poslova Kosova Enver Hodžaj je poslednje dve godine nekoliko puta posetio države Latinske Amerike, dok je sinoć na svom nalogu na Tviteru objavio da se za danas očekuje priznanje Kosova od strane jedne države zapadne hemisfere.

Ranije ove nedelje Egipat je postao stota država koja priznaje nezavisnost Kosova.

Kao što rekoh. Sve dok ga ne priznamo mi, KIM ne može u UN, dakle nije država. A Kina, Indija,Venecuela, Sirija, Argentina, Brazil, Bolivija,... gotovo cela Latinska Amerika bez tradicionalnih američkih protektorata Kolumbije, Perua i možda Čilea. Irak takođe neće priznati KIM zbog Kurdistana, Palestina takođe neće jer smo sa njima u odličnim odnosima. Ne znam kakva je sitvacija sa Tunisom, da je ostala prethodna vlast, siguran sam da ga ni Tunis ne bi priznao. Burma takođe. Najveće države sveta ga nisu priznale kao i GRO onih država koje su u strahovitom ekonomskom usponu, buduće konomske sile. To BI MOGAO BITI veliki politički i ekonomski kapital za Srbiju u budućnosti ako bi smo vodili pametnu spoljnu politiku.
 

Back
Top