1.000 EVRA NAGRADA ZA ONOG KO PRIJAVI MONSTRUMA KOJI JE OVO URADIO: Horor u srpskom gradu!

Gusan

Aktivan član
Poruka
1.835
MONSTRUOZNO!
1.000 EVRA NAGRADA ZA ONOG KO PRIJAVI MONSTRUMA KOJI JE OVO URADIO: Horor u srpskom gradu!
Nasilje nad životinjama je naša stvarost
Objavljeno: 08.12.2019. 13:36h

Nasilje nad životinjama je naša stvarnost! Moramo biti svesni da osoba koja je spremna da povredi životinju koja nema moć govora ali i te kako zna da pokaže svoju ljubav ne može biti bezazlena ni po našu okolinu a kamoli decu.
Izašao je jedan jako potresan post na društvrnoj mreži Facebooku gde se vidi kako u Prokuplju mrtav pas lezi vezan za ogradu mosta vidno mučen u krvi.

Njemu su noge vezane žicom, a očigledno je da je životinja mnogo patila.
Svima je na umu samo pitanje: kakav monstrum je ovo učinio?
Jako je potresno što se ljudi iživljavaju nad ovim nemoćnim stvorenjima. Članovi grupe Levijatan su rešili da stanu na put bolesniku i otišli su korak dalje gde su ponudili čak 1000 evra za informaciju o tome ko je počinio ovo monstruozno delo.
Njihovu originalnu objavu sa veoma uznemirujućom fotografijom možete videti ovde.
espreso.rs
---------------------------------------------------------------------------------------------

Sta reci.Prijavio bi i da nema novcane nagrade.Kakav to monstrum moze biti?
 
Levijatan naciste treba obuzdati!!!
Mislim svaka im cast za zlostavljane zivotinje ali veoma su mi sumnjivi.Nemora uvek neprijatelj moga neprijatelja da bude moj prijatelj.
Bio jednom jedan veoma mocan covek koji je uveo drakonske kazne za zlostavljanje zivotinja.A bio je i vegetarijanac.Znate kako se zvao?Adolf Hitler.
 
Taj koji je ubio psa tako je mogao i čoveka da ubije.
dzukela krenula da davi patke po dvoristu sta da uradis? daga izbacis na ulicu pa neka polako crkava i da zivi psecim zivotom ili samo cekicem u glavu i laku noc..
kao i sa mackama. jeste, treba mi ceo okot od 6 macica.

a ima ljudi koji prave razliku dal je mace od par dana ili od par godina.

to je fora kao: jbg, bebu mozes ubiti odraslog coveka ne :lol:

ima vas raznih budala :cool:
 
dzukela krenula da davi patke po dvoristu sta da uradis? daga izbacis na ulicu pa neka polako crkava i da zivi psecim zivotom ili samo cekicem u glavu i laku noc..
kao i sa mackama. jeste, treba mi ceo okot od 6 macica.

a ima ljudi koji prave razliku dal je mace od par dana ili od par godina.

to je fora kao: jbg, bebu mozes ubiti odraslog coveka ne :lol:

ima vas raznih budala :cool:
Испрали му мозак медији, пропаганда, НВО, билборди, рекламе, свуда те гледају неке џукеле са свих страна, и ти онда почнеш да верујеш у сев и свашта, поготво ако ниси нарочито паметан и немаш неки ментални капацитет.
 
dzukela krenula da davi patke po dvoristu sta da uradis? daga izbacis na ulicu pa neka polako crkava i da zivi psecim zivotom ili samo cekicem u glavu i laku noc..
kao i sa mackama. jeste, treba mi ceo okot od 6 macica.

a ima ljudi koji prave razliku dal je mace od par dana ili od par godina.

to je fora kao: jbg, bebu mozes ubiti odraslog coveka ne :lol:

ima vas raznih budala :cool:
❎
 
"Članovi grupe Levijatan su rešili da stanu na put bolesniku i otišli su korak dalje gde su ponudili čak 1000 evra za informaciju o tome ko je počinio ovo monstruozno delo. "

Једино нису рекли шта то конкретно значи стати на пут болеснику ?
Овако нешто могуће је само у пародијама од државе.
 
dzukela krenula da davi patke po dvoristu sta da uradis? daga izbacis na ulicu pa neka polako crkava i da zivi psecim zivotom ili samo cekicem u glavu i laku noc..
kao i sa mackama. jeste, treba mi ceo okot od 6 macica.

a ima ljudi koji prave razliku dal je mace od par dana ili od par godina.

to je fora kao: jbg, bebu mozes ubiti odraslog coveka ne :lol:

ima vas raznih budala :cool:
Нажалост, овде постоји и генетски отпад који користи компојутер и шаље овакве поруке. Стиди се.
 
Нажалост, овде постоји и генетски отпад који користи компојутер и шаље овакве поруке. Стиди се.
a jel jedes meso piicka ti materina? Naravno da jedes. davis se u njemu krme jedno.
ono, ne smeta ti sto je guda dala zivot da bi se ti mrsio za praznike? :per:

ih licemurje
 
Mislim iako izgleda kao licemerje, to je ipak puritanizam, malo drugaciji oblik subjektivnog ponasanja.


pa sad, koka,guda,tele imaju bas berzbrizan zivot na velikim farmama.
toliko bezbrizan da je mnogo humanije kada ne bi imali takav zivot. :zper:

a nema to veze kada se lepo pohuje, ali je difrent zver jer je obesio psa koji mu je pravio stetu

looodilo,a?
 
pa sad, koka,guda,tele imaju bas berzbrizan zivot na velikim farmama.
toliko bezbrizan da je mnogo humanije kada ne bi imali takav zivot. :zper:

a nema to veze kada se lepo pohuje, ali je difrent zver jer je obesio psa koji mu je pravio stetu

looodilo,a?
Nepotrebna upotreba sile moze biti i obicno jeste prikaz neumerene agresivnosti....cilj se zamenjuje za sredstvo...
I to jeste tacno i osnova za laicku detekciju sadiste, patoloskog slucaja .......
Naravno prakticno gledano , isto je a neko skakao po glavi maceta kojem onda izlete oci i kad ga uvije u neprovidan dzak pa baci u reku....
Konacni ishod jeste isti, ali iz ugla posmatraca, tog ko to radi nije isto...To licemerje je potrebno , jer coveka oblikuju i pomeraju njegovi dozivljaji i njegova stvarnost...
Cineci i pomerajuci granice sta radi moze sebe drasticno promeniti na gore.

Na zalost , danas u Srbiji a i u svetu je zamucen znacaj koji ima uzdizanje ljudskog zivota iznad lakooduzimajuceg...
A to je samo prvi korak ka civilizaciji , koja jos naravno da ne postoji, jer je sinonim civilizacija za neko drustvo samo licemerje...
Animalisti u svom besu i bahatosti zele da se izgubi to dostignuto , tj da postoji opravdanje za oduzimanje tudjeg zivota...
Ma kakva steta bila, tj ma koliko se cinilo da je bolje svetu bez zivuceg daha neke osobe, upravo cin oduzimanja zivota predstavlja vracanje preko granice , granice koja donosi puno....neotudjivost ljudskog zivota..

Na zalost , animalisti moraju negde da se izduvaju pa je to postala igra skrivanja i prikazivanja moci na drugi nacin, nasilje nad egzistencijalnim sredstvima i slicno.....
To bi trebalo da bude drugi korak u eliminisanju totalno neopravdanih dejstava animalista zeljnih moci i dominacije....iznuda preko upravljanja i kontrolisanja ostvarivanja osnovnih ljudskih potreba....egzistencije...

Nema govora o civilizaciji , a to znaci ni o osnovnom postovanju coveka kao drzavljana ili gradjana , to je samo privid, nisu me dirali, ili malo sam tvrd orah, koja je smesna, jer ja koji sam totalno nemocan, opet sam dovoljno mocan da slomim svaki tvrd orah koji god navedete....
Ne postoji nedodiriv covek. A sama borba za moc prikazana kao neko takmicenje, MMA je totalna gladijatorska zabava, ali samo zato sto ne osecaju na sebi to isto...dok ne osete...

U tom smislu postovanje nacina ophodjenja prema zivotinjama ima smisla..
Na zalost, ko god ima ljubimce ulazi u psihopatologiju koju ovde ne bi da objasnjavam, ali sam proveravao i proverio da je uvek prisutna, na nesvesnom ili manje vise svesnom nivou, ali je psihopatologija...
Sva ta ljubav prema kucnom ljubimcu je usko povezana sa psihopatologijom....naravno , sama ljubav je drugi element koji umanjuje stetu...
Ali zato nisu retke reakcije bitniji mi je zivot nepoznatog psa od zivota poznatog coveka...
A to je samo jedan od prikaza te patologije..

Najrealniji pristup je: smatrati i jedne i druge neuravnotezenim i bolesnim...i one koji nepotrebno nanose bol , izivljavajuci se na zivotinjama , sadisticki , i one koji brane zivotinje vrlo aktivno i agresivno , usmereni prema ljudima vrlo sadisticki...ili cak i one koji su samo izuzetni ljubitelji zivotinja...
 

Back
Top