Cija treba da je ZADNJA

ali zaista, zene mogu da se foliraju ali vole musku dominatnost, vole.
pitanje je samo da li ce im i kad naici jaci muskarac od njih samih, sto se mene tice ne nalaze se lako oni koji su jachi od mene, :mrgreen:

ali kad se pojavi, o boze...njegova, njegova sva sam.
a vidis vi padnete na njegov nadrk stav prema drugima i ocekujete isti tretman..sto nije normalan odnos..ko da zelite politicara u krevetu:lol:
 
ali zaista, zene mogu da se foliraju ali vole musku dominatnost, vole.
pitanje je samo da li ce im i kad naici jaci muskarac od njih samih, sto se mene tice ne nalaze se lako oni koji su jachi od mene, :mrgreen:

ali kad se pojavi, o boze...njegova, njegova sva sam.

A sta ako naudje neko koga ne mozes da pratis , neko bas "jak"?
Da li pristajes na sve , mislim iako vidis da je zenskaros ?Ali da je bas dobar , u svemu :)
 
ali zaista, zene mogu da se foliraju ali vole musku dominatnost, vole.
pitanje je samo da li ce im i kad naici jaci muskarac od njih samih, sto se mene tice ne nalaze se lako oni koji su jachi od mene, :mrgreen:

ali kad se pojavi, o boze...njegova, njegova sva sam.

Naravno da se voli muska dominantnost.ali zna se gde.
ali ne i da dominira nas celim zeninim zivotom i zbivanjima..

dominacija je vid podcinjavanja..a ko to voli..?
 
Milsim da nije to , ipak treba razlikovati smekera od klosara ...Koja to ne moz da razlikuje realno ni ne moze da navata smekera:)
Mada kapiram da ima dosta onih koje ne mogu da razlikuju pure class i klosuse.

vidis ja sam za sve smeker ali zasto..zato smo mi puca k za svaku..zato ne zelim prema svojoj devojci takav biti vec sve povladjivati..sto neki retardi kao slabost procene
 
vidis ja sam za sve smeker ali zasto..zato smo mi puca k za svaku..zato ne zelim prema svojoj devojci takav biti vec sve povladjivati..sto neki retardi kao slabost procene

Ok.Ali ne mislim samo na povladjivanje , vec na kompletan stav , karakter, ponasanje prema njoj itd.
Kada dodje u stadium da ti nudi neke stvari , a da ti ne moras ni da ih trazis (ne mislim na sex ) itd...
 
Ko uopšte obraća pažnju na to, čija je zadanja?
Kada pogrešimo ljudski je da podvijemo rep i prepustimo partneru tu neku odluku ili tako nešto, uz izvinjenje narafsky :)
Pa sad-nismo bezgrešni po difoltu ni žene ni muškarci...Dakle...
I ne uzimati to zdravo za gotovo. Boje zavese uvek bira žensko, a marku automobila muškarac ( ako već žive zajedno) A ako ne- onda im i onako ugađaju mame :D
 
A sta ako naudje neko koga ne mozes da pratis , neko bas "jak"?
Da li pristajes na sve , mislim iako vidis da je zenskaros ?Ali da je bas dobar , u svemu :)

pa takvog i trazi...da ga gleda onim manga ocima
Sad-anime-girl-recommended-animes-and-mangas-27979688-400-400.jpg
i da malko drhti :mrgreen:
 
Ok.Ali ne mislim samo na povladjivanje , vec na kompletan stav , karakter, ponasanje prema njoj itd.
Kada dodje u stadium da ti nudi neke stvari , a da ti ne moras ni da ih trazis (ne mislim na sex ) itd...

da mi nudi se podrazumeva..ali je to opet zato sto ne pokazujem zainteresovanost..sve neopako..to su bolesni odnosi..zna se sta zrela zena zeli..ne nadrkanog klinca niti shatro vodju copora..nego dzentlmena koji gleda da joj ugodi ne na grub nacin sto vole neizivljeni mazohisti
 
da mi nudi se podrazumeva..ali je to opet zato sto ne pokazujem zainteresovanost..sve neopako..to su bolesni odnosi..zna se sta zrela zena zeli..ne nadrkanog klinca niti shatro vodju copora..nego dzentlmena koji gleda da joj ugodi ne na grub nacin sto vole neizivljeni mazohisti

Ma u svemu treba biti poseban , od pokreta , price , pa do ozbiljnijih stvatri , ukusa itd...Nikako ulaziti u te generalizacije i sablone
 

Back
Top