Gde da izadjem u Beogradu a da nadjem normalnu devojku

Zanimljivo je da ja ne poznajem nijednu osobu zensku kojoj je lova u glavi. Tebi se ustvari samo takve i svidjaju, samo mislis da im fali to sto su opterecene lovom. Ne ide to tako. Ja mislim da normalne i ne izlaze. Pa ko je lud ajde posle 20 da ide da se gura kao debil, vrti dup.etom, dere se, kao gleda se s'nekim, a muzika nikad gora. Joj ostareh...
 
Gazdarica:
Za pocetak, postavi realne ciljeve i kriterijume...
Ne mozes sponzorusu da pokupis bez love...
Dakle, prestani da se lozis na sponzoruse...

ok 3 4 sad prestajem da se lozim na sponzoruse

eto i sada zelim da izadjem negde gde sve devojke ili vecina nisu sponzoruse tako da su mnogo vece sanse da je devojka kojoj pridjem normalna a ne sponzorusa.

Koje je to mesto?

Nemojte mi samo reci da izadjem u Biblioteku ili Kinoteku posto u klubovima ne mogu da nadjem normalne devojke.

Pa valjda postji u BEOGRADU ***** mu mater neki klub sa normalnim devojkama.

Ako neko kaze da sam probirljiv pa ok, ne trazim ja neku koja izgleda kao Seron Stone ili Sindy Craford to nikako posto su takve ribe po pravilu sponzoruse, ali bas i ne trazim senk od 100 kg sala. Znaci nesto normalno ne znam da li kapirate.
 
AcaBg82:
ok 3 4 sad prestajem da se lozim na sponzoruse

eto i sada zelim da izadjem negde gde sve devojke ili vecina nisu sponzoruse tako da su mnogo vece sanse da je devojka kojoj pridjem normalna a ne sponzorusa.

Koje je to mesto?

Nemojte mi samo reci da izadjem u Biblioteku ili Kinoteku posto u klubovima ne mogu da nadjem normalne devojke.

Pa valjda postji u BEOGRADU ***** mu mater neki klub sa normalnim devojkama.

Ako neko kaze da sam probirljiv pa ok, ne trazim ja neku koja izgleda kao Seron Stone ili Sindy Craford to nikako posto su takve ribe po pravilu sponzoruse, ali bas i ne trazim senk od 100 kg sala. Znaci nesto normalno ne znam da li kapirate.


"NESTO NORMALNO" ?
 
zavisi sta podrazumevas pod "normalno" ... "U bozjoj basti ima razlicitog bilja, svako bira ono sto mu se svidja"..

Ja glasam za kucne zurke , tu se lepo vidi ko je ko, i sta je sta, i moze da se i poprica (na zalost, jako su retke :( )

sto rece McMillan--lepo pozovi 2-3 ortaka i reci im da povedu svoje devojke, a devojke da povedu drugarice :lol: , i pozoves recimo 3 drugarice iz srednje, a one nek povedu drugarice sa faxa/iz kraja/od rodbine itd... I eto..
 

Back
Top