Slikanje snimanje i zanimljiv sex

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zzzzzzz

Zainteresovan član
Poruka
115
Pozdrav svim devojkama i damama od 18 pa do 4x!


Ako ste raspolozene da se slikamo ili snimamo na lepim, i ostalim zanimljivim i originalnim mestima, uz blagu ili malo jacu dozu erotike, da ovekovecimo umetnicki vas (a sto da ne i moj:) seksepil, javite se. Naravno, dolazi u obzir i sex, ako ga pozelimo (ja cu ga zeleti verovatno, a da li i vi..nemam pojma...zgodan sam, jesam sexy ali... dame biraju ;-)
Nikakvih namera sa napravljenim snimcima nemam, eto samo mi je dosla ta faza da me to lozi, to zelim i trazim istomisljenicu. (kao sto su me jedno vreme izludjivale polutange, a sada mi isti taj efekat imaju u boxerice, ali sa cipkom:)))
Kome se ne svidja ideja, ne mora da trosi energiju da bi me napljuvao, neka preskoci temu. Znam da nije za svakoga...inace bih ja nasao "saradnicu" bilo gde.
Pozdrav svima koji plovite ovom krstaricom...nije vam lose ovde, suncano je pa ne skidam cvikere 8-)
 
zzzzzzz:
Ako ste raspolozene da se slikamo ili snimamo na lepim, i ostalim zanimljivim i originalnim mestima, uz blagu ili malo jacu dozu erotike, da ovekovecimo umetnicki vas (a sto da ne i moj:) seksepil, javite se. Naravno, dolazi u obzir i sex,
8-)

:lol: :lol:
ahahahahahahhaaaaaaaa ove teme sve ludje i ludje....... pa sto da ne, nije ti losa ideja, evo imas moju sliku u avataru, pa ako sam ti dovoljno seksipilna :lol: javi se.......ponude primam do 22.00..........
p.s. sex je obavezan........
 
zzzzzzz:
Pozdrav svim devojkama i damama od 18 pa do 4x!


Ako ste raspolozene da se slikamo ili snimamo na lepim, i ostalim zanimljivim i originalnim mestima, uz blagu ili malo jacu dozu erotike, da ovekovecimo umetnicki vas (a sto da ne i moj:) seksepil, javite se. Naravno, dolazi u obzir i sex, ako ga pozelimo (ja cu ga zeleti verovatno, a da li i vi..nemam pojma...zgodan sam, jesam sexy ali... dame biraju ;-)
Nikakvih namera sa napravljenim snimcima nemam, eto samo mi je dosla ta faza da me to lozi, to zelim i trazim istomisljenicu. (kao sto su me jedno vreme izludjivale polutange, a sada mi isti taj efekat imaju u boxerice, ali sa cipkom:)))
Kome se ne svidja ideja, ne mora da trosi energiju da bi me napljuvao, neka preskoci temu. Znam da nije za svakoga...inace bih ja nasao "saradnicu" bilo gde.
Pozdrav svima koji plovite ovom krstaricom...nije vam lose ovde, suncano je pa ne skidam cvikere 8-)

Ako si raspolozen za ban na lepoj i originalnoj krstarici, uz blagu ili jachu dozu sarkazma i ironije...

Nikakvih skrivenih namera nemam, eto doshla mi je faza da te banujem...Ja sam vec pozeleo, a da li i ti, to vec nije tako bitno...Shta cesh, doshla mi je faza...Ne da nije za svakoga, nego nije ni za ovu sobu...

Plovicemo i bez slepog putnika...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top