Otici iz BGD-a

dzabi

Primećen član
Poruka
802
znate li kako je otici iz bg-a, ne znati kad se vracate, a nestrpljivo cekati isti trenutak. javite se, komentarisite ...
jer, srce mi na spomen ovog grada i njegovih ulica, trgova, parkova ...
svaki put ludo zaigra
 
xpajamacax:
mastere ja sam tvoj istinski obožavalac.
tvoja grupi:p
29.gif


"So, do you...like...stuff?"
 
E, ja obozavam da putujem i uvek jedva docekam da odem negde, a kad god otputujem, ne prodje ni tri-cetiri dana i samo mislim na BG i jedva cekam da se vratim....

Dzabi, nisi ti bas tako ni daleko.......Sta bi da si u Australiji?.......
 
dzabi:
znate li kako je otici iz bg-a, ne znati kad se vracate, a nestrpljivo cekati isti trenutak. javite se, komentarisite ...
jer, srce mi na spomen ovog grada i njegovih ulica, trgova, parkova ...
svaki put ludo zaigra


Ja jedva cekam da se vratim u inostranstvo!Inace nemam apsolutno nostalgiju za yugom!
 
Mozda je malo off-topic, ali ipak ima veze...
Totalna je to ludnica, zadnjih 15 godina...
Rodjen sam u Zagrebu-YU, ziveo u Sloveniji-YU 23 godine, preselio u Beograd-YU, nakon toga se raspala YU, pa sam prakticki rodjen u inostranstvu, ziveo duze vremena u inostranstvu.. Da zlo bude vece, ni drzava u kojoj zivim vise nije ta u koju sam se uselio- SRJ, pa se posle opet promenila drzava-SCG, pa ce verovatno i opet.... yebiga, vise i ne znam koja mi je drzava i dokle ce trajati takva kakva je sada...
Ma sve i da imam neku nostalgiju, ne znam za cime! :(
Mozda sve sa vecom nostalgijom citam grafit na obliznjoj tarabi - "bravar je bio bolji"... a i to nisam siguran, tako da... teraj dok moze...
 
ivana bg:
E, ja obozavam da putujem i uvek jedva docekam da odem negde, a kad god otputujem, ne prodje ni tri-cetiri dana i samo mislim na BG i jedva cekam da se vratim....

Dzabi, nisi ti bas tako ni daleko.......Sta bi da si u Australiji?.......

ivana, dobro kazes, nego eto mene vrlo skoro, samo ne mogu da docekam da nakon citavog mjeseca prosetam bg ulicama, kejovima, parkovima ;)
 
eto, utjesili me jeste,
pozeljeli dobrodoslicu kad navratim,
samo mi jos niste rekli sta bre ima u tom lepom belom gradu
gde se ide, sta se radi??
pa ljudi, dajte malo maste
 
"...dodji,dodji,dodji......dodji kod kize..." :smile: (moram da nabavim ovu stvar)

e pa sekice mogla bi i neka fotka i neke ono...generalije
pa ako je sve pod kontrolom ... mozes da svratish kod mene 8)
ko zna mozda i ostanesh....i nema vishe "kukulele" za BG-om
8)
 
imas sad 31-og BG sindikat u Domu omladine
a,pazi ti nju kako je namazana..kao cime se bavish,hehehe
trazish muza,a? :smile:
nisam non-stop na netu,pogledaj samo broj postova ivreme kada ih ostavljam i sve ce ti biti jasno..
nego fotka i to......nista,a?
8)
 

Back
Top