to pink or not to pink?

lady U:
pa da znas da si u pravu. evo na drugom topiku sam imala raspravu na slicnu temu koja me je i podstakla da otvorim temu. zato sto sam sa malo sarkazma prokomentarisala pomenutu novinu sam okarakterisana kao neko "ko cita samo sluzbeni glasnik". medjutim, te osobe na ovom topiku nema. surprise, surprise.

to je bila mala naivna ironija, videla sam , preosetljivos' ubija mačke
btw. pa ja čitam zakone :P (mislim, tu i tamo, moram, sve sa strategijama ta razvoj ovog ai onoga :lol: )
btw. kupila sam večeras Blic Puls. Naivna ja, pomislia da je to neki naslednik Blic News :? Dakle, imam štofa ako ćeš da otvaramo novu temu :P :P :P
 
lady U:
nisam znala da je trudna.

joj slatka vec treci mesec, shta da ti kazhem, a na sliku izgleda bar ko sedmi, naravno ni "novinar" nije propustio da naglasi da je sad kao prava sosa
i sve to na naslovnu stranu
pa kome josh treba da kupuje novine i da ih chita, kad toliko korisnih informacija stane na naslovnu , fontom da i slepac vidi da 50 metara udaljenosti :roll:
 
Lexa:
Hehehe Beti, naravno, za kavanu sam uvek :wink:
A i šlihtanje mi ide od ruke kad ostanem malo, pa, predugo... :)

E, što se tiče prvog :P eksperimenta, nije loša ideja, samo što nemam rezervni nik, svega mi :lol:
A da stvarno uradimo tako nešto, pa da obrišemo sve ove postove? Baš pogano, onako...
ja sam ZA 8)
Takođe nemam backup nick, ali otvoriću, vremeeee je za kloonaaa! :P
baš pogano, indeed :D
jel sad? Ne znam gde sam odbacila pomenuti Blic Puls...
 
ko se ponasa po sablonu pinkuse?
btw, tako je svugde u svetu...estradu nije izmislio Pink...ne vidim razliku izmedju Britni Spirs i Seke Aleksic..
ne bavim se time ko je sta zasluzio a koliko dobio, ne pratim...nervira me samo kad estradne fore udju u klasicnu muziku i upropascavaju je...a toga bas ima i to mi je x puta gore nego kad neko peva narodnjake...
estradne fore - pop-klasika i akcenat na izgledu...ono, muzika za mase ali kao kulturna....fuj fuj fuj...
 
Betty:
ja sam ZA 8)
Takođe nemam backup nick, ali otvoriću, vremeeee je za kloonaaa! :P
baš pogano, indeed :D
jel sad? Ne znam gde sam odbacila pomenuti Blic Puls...
Hajd', otvaraj nick! :lol:
Ali budi maštovita, da te prepoznamo :lol:
Valjda neće da banuju :shock:
E, i koji podforum?
Ustvari, trebala bih i ja da se obezbedim još jednim nikom, da ti dam podršku? :lol:
 
e sad ste me naterali na trazhim po netu gluposti, pa moram da vas kaznim :lol:
16.jpg


http://www.svet.co.yu/slike/izdanja/2005/svet/clanci/457/16.jpg
 
GLE :arrow:

TOP STORY!
U tri sata posle ponoći, u pripitom stanju, Dejan Dragojlović zaprosio Gocu Tržan! "Oprosti mi, Gordana! Ja sam još jedna budala koja, tek kad izgubi, shvati koliko je vredelo ono što je imao. Želim te do kraja života!"...

raindog, iz tvoje ruke može i mišomoira, misliiim :lol:
pa ovo je ljubić
 
DELFINČE će da rodi? :lol:
yuyuyuyuyu...naopako! :P

ovo je hit: " obzirom na novonastale okolnosti, sva je prilika da će pop pevačica i vaterpolista Partizana uskoro stati i pred oltar, a na njegovom telu bi se, osim tetovaža Natinog lepog lica i Andreinog imena, za nekoliko meseci moglo naći i ime novorođenčeta!"

:mrgreen: Kakav polusvet
 
prava sam zena za tebe,i ti si za mene, ma dokle da se pitatmo

prava od glave do pete, daj en budi dijete, vec sutra da se uzmemoooooooo.......8-)


pink..jeeeeeeee:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

osh josh?:D
p-usti sto govore ljudi , nek srce ti moje sudi....:D

pa kaze>

ajde, ajde zlato moje
sto je moje to je tvoje
nije kasno za nas dvoje

voooolim da te zadovoljim,
voooooliiiim da ti udovoljim,
vooooliiiiim kada te usrecim
i kad ti pamet pomutim...8-) 8-) 8-)



A?jel bilo dobro?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: minic, i gdje je stala moja stikla da zamislite..jbg, kad su se hrvati popinkili, sta se od nas moze ocekivati?:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
lady U:
pa da znas da si u pravu. evo na drugom topiku sam imala raspravu na slicnu temu koja me je i podstakla da otvorim temu. zato sto sam sa malo sarkazma prokomentarisala pomenutu novinu sam okarakterisana kao neko "ko cita samo sluzbeni glasnik". medjutim, te osobe na ovom topiku nema. surprise, surprise.
tebi stvarno nije dobro?meni je ova tema bezvezna i bespotrebna.i glup mi je izraz pink kultura surprise surprise:pto se cuje na svakom koraku,sto ne kazes novokomponovana ili slicno umesto da pokusavas da budes cool
opet to sa sluzbenim glasnikom je bio cist srkazam na tvoje pametovanje,e idi jos malo u skolu pa se vrati da pricamo :lol:
 
Pa pink je u pocetku odudarao, mada meni sad B92 sve vise lici na Pink. Reklame su mozda i duze, imaju neke talk-show-ue koji su kao na visem nivou, sto se mene tice bla-bla je bla-bla. A Pink najavljuje neke DJ-eve. Mislim da cu poceti da bojkotujem TV.
 

Back
Top