LJUBAV ILI RADOZNALOST?

JA uopste ne razumem, o cemu vi tu rasprabljate... ALO BRE pa jeste li pri zdravoj pameti...nije ni cudo sto do sada nisi, kako li ce tek biti kad budes ulazila u brak. Oces nas tada pitati da li da se udas za bogatog ili onoga kojeg volis. Stvarno preterujete.
 
Nisam ja rekao svakoj budali, ali pitanje je totalna glupost.....Opterecujete se zbog nebitnih stvari, umesto da se vodite osecajem. Ako vam se to radi onda uradis i gotovo. Sta sad ima da razmisljam unapred i stvaram vec nekakve deja vu efekte. To je po meni samo odraz neodlucnosti i nesigurnosti...o tome treba da razmislis a ne sa kim ces. Samo jos fali kad dobije odgovore da postavi na forumu poznanstva karakteristike i da selektira.
 
slatka_mala_83:
Da li prvi seksuani odnos treba biti iz ljubavi ili radoznalosti? Kazu da su zene jako ponosne ako je ljubav u pitanju, dok za muskarce vazi obrnuto. Kakve su posledice na zensku psihu ako se u prvi seksualni odnos upuste iz radoznalosti? :?:

A sta tebe tu interesuje ..ustvari..zashto si toliko radoznala ..:-D i ono ..ponos..neshto se ne secam da je tu ponos najbitniji ..aa..machke..jel ste bile ponosne sto ste "pukle" ili srecne i zaljubljene..Radoznalost i zelja za novim saznanjima je pozitivan stav..osim u ovakvim zbivanjima..koliko neko mora biti retardiran da se u prvi sexualni odnos upusti..ispusti kao god hoces..iz radoznalosti..kao ono : ja sam jako radoznala pa cu sad da se pohebem..
 
slatka_mala_83:
Da li prvi seksuani odnos treba biti iz ljubavi ili radoznalosti? Kazu da su zene jako ponosne ako je ljubav u pitanju, dok za muskarce vazi obrnuto. Kakve su posledice na zensku psihu ako se u prvi seksualni odnos upuste iz radoznalosti? :?:

Kakva je ovo podela na muske i zenske?
Ko da nas pravi Djepeto, od drveta, jbt :?
Sta ima lepse nego da vodis ljubav sa onim koga volis!

Jel ti jedes iz radoznalosti ili potrebe? Sex je jedan od nagona, kao sto imas potrebu da jedes, tako imas (potrebu) zelju i da hebes.
A, posledice ukoliko potiskujes svoju seksualnost: po meni, pre svega ne postovanje sebe i svojih potreba (sta ces gore od ovoga), sto dovodi do frustracija,nezadovoljstva,anksioznosti...i bla,bla.
Tako da opusti se i J_B_I SE!!!!:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
slatka_mala_83:
Da li prvi seksuani odnos treba biti iz ljubavi ili radoznalosti? Kazu da su zene jako ponosne ako je ljubav u pitanju, dok za muskarce vazi obrnuto. Kakve su posledice na zensku psihu ako se u prvi seksualni odnos upuste iz radoznalosti? :?:
Malo mi je bezveze sto vec dosad nisi... sigurno si imala prilika... ali da sad ne ulazimo u to... Ako cekas ljubav mozes da se nacekas... mada je ljubav ipak najispravniji cilj... Ali realno ne zaljubljujemo se tako lako... to obicno dodje posle sexa... A iz radoznalosti je blago receno debilno...
Nego nemoj uopste razmisljati na taj nacin... Gledaj tipa... gledaj coveka...Uporedi dvojicu... Gledaj ko ti se cini dobar i ko ima kvalitete... Radoznala mozes biti i sa majmunom... a spavaj samo sa dobrima...
 
Zene su ponosne ako je iz ljubavi! Idiiii...sav sam se stras'o! Najezih se! Iz cije ljubavi,njegove ili njene?
Mi muskarci smo bas svinje sto samo gledamo da ga utefterimo,a na ljubav me mislimo. Gde ce nam dusa.
Ja se svog prvog kresanja jedva i secam...a i sta ce mi.Od proslosti se ne zivi. Prekoglave mi je vise to zensko glorifikovanje prvog sexa. Pa posle pitaju i prekorevaju muskarce koji prvi put plate qrvu. Mislim to placenje je stvarno jadno i nemoralno. I sad sam se stres'o...stidim se...jaoj! :lol: :lol:
 
PLESsitnihDEMONA:
Pa posle pitaju i prekorevaju muskarce koji prvi put plate qrvu. Mislim to placenje je stvarno jadno i nemoralno. I sad sam se stres'o...stidim se...jaoj! :lol: :lol:

Sorry ne citiram te nego si mi dao slagvort :
A sada ozbiljno pitam..Zar nije bolje kada nekom klincu udari sprema u glavu i hoce ..jel te a ne moze da nadje neku devojcicu koja ce biti ponosna da mu da iz radoznalosti ..da lepo ode u registrovanu javnu kucu plati zensku..i odradi to prvi put na pravi nacin i bez problema..moze i tata da ga odvede i uputi ga u sve potrebne formalnosti ..nego da se muci sa desankom i slicnim
 

Back
Top