gospodin Tomislav Nikolic na UTISKU

paola:
Са женом, која уме да мисли својом главом, има оштар речник према примитивцима и петљу да се упусти борбу силом аргумената
Ti si inače poznata po argumentovanju svojih stavova,iako si deklarisani radikal,kada te neko pita nešto o njima skrećeš temu na ‚‚dosmanlije",strane plaćenike i domaće izdajnike...ali dobro to je ta čuvena radikalska demagogija...:D
paola:
Тако сте ућуткали Стрелицу, али мене , ЈОК!

On/a se sam ućutkao svojim primitivizmom,vidim da ni ti mnogo ne zaostaješ na tom polju...
 
paola:
Ма, не бавимо се ми њима, они се баве нама! Радикали су им НОЋНА МОРА! Зашто би се неко ко је најјачи бавио минорцима? Ми их само едукујемо и упозоравамо да " погледају семафор"! Резултат све говори! Они себи константно забијају аутоголове! СРС им само мало припомаже у томе! А што се тиче квалификација о издајницима, страним спонзорушама... , то и слепци виде, а њихови спонзори ти о не крију! Сада су јавили да ће још шаку долара понудити ДОС-манлијама ако нешто још могу да учине на поправљању свог имиџа, ако не успеју: ЋАО, НЕМА ВИШЕ! ОДОШЕ НИЗ РЕКУ!
Boze....:):):)
 
eIvin:
O čemu ti pričaš?:D
Ode do Lukašenka i Slobe,ko ih je uopšte pominjao?
Kakvi crni otporaši?
Koliko se sećam eno ih u DS-u,ali pojma nemam kakve to veze ima s' bilo čim...
Aj daj još neku temu za razgovor,baš si interesantna...

Као што ви и ваши спонзори говорите о ГЛОБАЛНОМ СВЕТСКОМ ПОРЕТКУ ја вас враћам у реалност и говорим да, нити је "НАТО-вска кампања" по свету то што намеће, нити су Западњаци цео свет! Ви не желите да видите своју немоћ у Кини, Русији, Белорусији, Северној Кореји. Ираку, Ирану, Сирији и многим арапским земљама! А тамо су, на неки начин радикали, радикалнији од СРС-а. И тамо добијају по прстима чим покушају да припрете! И овде ће ускоро! Живи били, па видели! Ето, конкретна сам да конкретнија не могу бити, па видели ви то или не! Ваше слепило говори о вама, а не о мени и радикалима! Разбијамо вас, НЕГО ШТА! ТЕК ЋЕ ТЕ ВИДЕТИ ШТА ВАС ЧЕКА!
 

Back
Top