Muskarcine!!!!!!!!!

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Da li je neko drugi primetio da sve vise muskaraca u poslednje vreme ocekuju od devojke da ona trci i da se angazuje vise pre pocetak veze, pa i u samoj vezi! Moderni muskarci su nekako pobrkali loncice pa misle da trebaju da sede i cekaju da im devojke pridju, i naravno vise rade da veza opstane. Koji je ovaj fenomen? Mozda se stvarno matrijarhat vraca? :wink:
 
geisha:
Da li je neko drugi primetio da sve vise muskaraca u poslednje vreme ocekuju od devojke da ona trci i da se angazuje vise pre pocetak veze, pa i u samoj vezi! Moderni muskarci su nekako pobrkali loncice pa misle da trebaju da sede i cekaju da im devojke pridju, i naravno vise rade da veza opstane. Koji je ovaj fenomen? Mozda se stvarno matrijarhat vraca? :wink:

vama veze više znače ;)
 
geisha:
Da li je neko drugi primetio da sve vise muskaraca u poslednje vreme ocekuju od devojke da ona trci i da se angazuje vise pre pocetak veze, pa i u samoj vezi! Moderni muskarci su nekako pobrkali loncice pa misle da trebaju da sede i cekaju da im devojke pridju, i naravno vise rade da veza opstane. Koji je ovaj fenomen? Mozda se stvarno matrijarhat vraca? :wink:

Napokon se mushki rod uzeo u pamet
 
Moje misljenje je da im se moze tj. cinjenica je da ih ima manje nego nas , a i mladje devojke su to pretvorile u rutinu pa oni to nekako i ocekuju.(cast izuzecima) Ja licno to jos nikad nisam uradila, mada nikad se ne zna...
 
kocicm:
a šta, ranije su muškarci prilazili???

pa, i treba da muskarci prilaze i da se vise trude u vezi, zato sto su zene te kojima je veza mnogo veca investicija. znaci muskarci treba da se polome oko zene, ali na zalost u danasnjem svetu nesto se preokrenulo pa muskarci su plasljivi da prvi naprave korak i da se posle toga bore za vezu. mozda je feminizam doprineo ovome?
 
geisha:
pa, i treba da muskarci prilaze i da se vise trude u vezi, zato sto su zene te kojima je veza mnogo veca investicija. znaci muskarci treba da se polome oko zene, ali na zalost u danasnjem svetu nesto se preokrenulo pa muskarci su plasljivi da prvi naprave korak i da se posle toga bore za vezu. mozda je feminizam doprineo ovome?
...
8)
 
geisha:
Da li je neko drugi primetio da sve vise muskaraca u poslednje vreme ocekuju od devojke da ona trci i da se angazuje vise pre pocetak veze, pa i u samoj vezi! Moderni muskarci su nekako pobrkali loncice pa misle da trebaju da sede i cekaju da im devojke pridju, i naravno vise rade da veza opstane. Koji je ovaj fenomen? Mozda se stvarno matrijarhat vraca? :wink:


Najgore je kad na pocetku mushkarac usere sam sebi pozicije..

Umesto da bude strplijv ii pokloni zeni potrebnu paznju ,
sharmira je,obori sa nogu i onda je u mogucnosti da izvoljeva,da trazi..
Lako tje posle toga da dobije shta god to bilo od zene za zauzvrat..
Nazalost nove generacije samo traze bez imalo ulozenog truda.
Takvim mushkarcima potrebne su dominantne zene da bi se oni osetjali sigurno..
Dominantne zene da im reshe sve probleme...
 
Psihologue:

Najgore je kad na pocetku mushkarac usere sam sebi pozicije..

Umesto da bude strplijv ii pokloni zeni potrebnu paznju ,
sharmira je,obori sa nogu i onda je u mogucnosti da izvoljeva,da trazi..
Lako tje posle toga da dobije shta god to bilo od zene za zauzvrat..
Nazalost nove generacije samo traze bez imalo ulozenog truda.
Takvim mushkarcima potrebne su dominantne zene da bi se oni osetjali sigurno..
Dominantne zene da im reshe sve probleme...

joj, psiho istimisljenici smo. bravoooooooo :-D
 
geisha:
Da li je neko drugi primetio da sve vise muskaraca u poslednje vreme ocekuju od devojke da ona trci i da se angazuje vise pre pocetak veze, pa i u samoj vezi! Moderni muskarci su nekako pobrkali loncice pa misle da trebaju da sede i cekaju da im devojke pridju, i naravno vise rade da veza opstane. Koji je ovaj fenomen? Mozda se stvarno matrijarhat vraca? :wink:


Netacno!!!

To si ti samo naletela na pogresne.

Znas mani se sponzora koji ocekuju i navikli su da oko njih obigravaju ribe, nego upoznaj nekog normalno, pa onda pricaj.


Ja kad muvem ja sam macho i kavaljer i dzentlmen, sve!!!

Nema zezanje sa mnom!!!
 

Back
Top