TASOS - u reči i slici

To je to , uplati se rupa od 39 evra sa prevozom po glavi za oktobar jos zimus i posle snimaju se filmovi bice bajno , sjajno , jeftino , ... i josh bi ljudi da ih neko u medjuvremenu tetoshi na forumu i laze : bravos , bravos za tebe , nema dalje bice ti ludilo , turbo , alal vera di nadje tu zgodju nevidjenu .

Zaboravi da joj kazesh i par reci za gazdaricu i onu njenu ludachu od cerke .
Mislim bilo bi poshteno da se pomenu i one kradje od pre par godina na Tasosu , upravo u Katerini bungalovu ...
 
pa evo, to nije smeštaj nego rupa...buđ u kupatilu, osećaju se fekalije, ringla ne radi, a prozori se ne zatvaraju. toliko o luxu.
plaža pahis pre podne prihvatljiva, a posle podne travuljina i ponovo smrad fekalija.
i šta ćeš sad? hoćeš li da otkažeš?
Ako ti kazem da sam bolesnik sa posebnim potrebama, i da ne smem da izlazim na Sunce jer sam na terapiji citostaticima, pa je ovaj smestaj nesto sto smo mogli da prilagodimo mojim potrebama ( obzirom na to da se tesko krecem),da li ces da prestanes sa svojim drskim komentarima, i pametovanjem? Sledeci put kad nekog novog na forumu budes isprepadao ovako kao mene, razmisli ko je sa druge strane.
Zelim ti svako dobro.
 
Ako ti kazem da sam bolesnik sa posebnim potrebama, i da ne smem da izlazim na Sunce jer sam na terapiji citostaticima, pa je ovaj smestaj nesto sto smo mogli da prilagodimo mojim potrebama ( obzirom na to da se tesko krecem),da li ces da prestanes sa svojim drskim komentarima, i pametovanjem? Sledeci put kad nekog novog na forumu budes isprepadao ovako kao mene, razmisli ko je sa druge strane.
Zelim ti svako dobro.

u tom slučaju je svakako bolje ostati kući na lečenju, nego ići u taj haos zvani tasos
i tebi sve najbolje
 
pa evo, to nije smeštaj nego rupa...buđ u kupatilu, osećaju se fekalije, ringla ne radi, a prozori se ne zatvaraju. toliko o luxu.
plaža pahis pre podne prihvatljiva, a posle podne travuljina i ponovo smrad fekalija.
i šta ćeš sad? hoćeš li da otkažeš?

Za tri godine letovanja na Tasosu nisam nigde, ali baš nigde osetila fekalije. Zanima me, da li si ti boravio u ovom bungalovu? Nisam našla ni jedan komantar za ovaj smeštaj, pa me zanima da li si ti bio.

Ako si to negde pročitao, molila bih te da mi pošalješ link jer verovatno nije dozvoljeno da se javno postavlja. Zainteresovana sam da letujem sledeće godine baš kod Katerine.
 
Pozdrav,

Vila Janis, Potos ***

Moze li neko malo vise da mi kaze o ovoj vili? Kakav je smestaj? Da li je bucno? Ima li neko bilo kakva iskustva sa ovom vilom?

Ili Dimitirs u Potosu *** ?

ili Maria, isto Potos..

Ocekujem bar za neku vilu pozitivan komentar.

Hvala .
JANIS
Dimitris.jpg
janis-tasos-11.jpg
maria.jpg
MARIA


Dimitris.jpg
DIMITRIS
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi, samo da kažem da smo se i mi koji smo putovali preko agencije autobusom za Tasos (Potos) prošle godine presavršeno proveli.... Sve je moguće kad si u dobrom društvu i zadovoljan/a , kad pare koje poneseš usmjeriš u dobom pravcu...
Ljudi , najviše nas je ovdje koji nemamo kule i gradove i Dodikove ili Vučićeve plate....Aliii osmjeh na lice, bez Srpskih novina i Tasos je mjesto na kojem će vam sigurno biti dobro...Pa i kad imate peh kao mi kad prvu noć propadne krevet :hahaha: a vi već sledeće noć lijepo dušek na pod i spavaj kad beba.. Zar da sitnica poput toga ima li zavjesa na tuš kabini ili dotrajalog kreveta remeti odmor koji čekaš cijele godine. Moć pozitivnog mišljenja je čudo..
Eto prošle godine Potos bio sasvim ok, malo mjesto ali ima neku čar. Šetnja do Limenarije uživancija,staza sasvim ok. mali dio je neosvjetljen. Meni iskreno ljepši Potos od Limenarije ali opet stvar ukusa..
Auto iznajmili na par dana sa parom iz Beograda sa kojim smo se upoznali gledajući Zvezdu u jednom od kafića. Obišli poprilično ali nam za ovu godinu ostala Giola i Mermerna.
Ove godine Limenas, nadam se bar prilično da će nam biti dobro kao prošle godine....
Veliki pozdrav od Banjalučana :heart:
 
Pozdrav ljudi, samo da kažem da smo se i mi koji smo putovali preko agencije autobusom za Tasos (Potos) prošle godine presavršeno proveli.... Sve je moguće kad si u dobrom društvu i zadovoljan/a , kad pare koje poneseš usmjeriš u dobom pravcu...
Ljudi , najviše nas je ovdje koji nemamo kule i gradove i Dodikove ili Vučićeve plate....Aliii osmjeh na lice, bez Srpskih novina i Tasos je mjesto na kojem će vam sigurno biti dobro...Pa i kad imate peh kao mi kad prvu noć propadne krevet :hahaha: a vi već sledeće noć lijepo dušek na pod i spavaj kad beba.. Zar da sitnica poput toga ima li zavjesa na tuš kabini ili dotrajalog kreveta remeti odmor koji čekaš cijele godine. Moć pozitivnog mišljenja je čudo..
Eto prošle godine Potos bio sasvim ok, malo mjesto ali ima neku čar. Šetnja do Limenarije uživancija,staza sasvim ok. mali dio je neosvjetljen. Meni iskreno ljepši Potos od Limenarije ali opet stvar ukusa..
Auto iznajmili na par dana sa parom iz Beograda sa kojim smo se upoznali gledajući Zvezdu u jednom od kafića. Obišli poprilično ali nam za ovu godinu ostala Giola i Mermerna.
Ove godine Limenas, nadam se bar prilično da će nam biti dobro kao prošle godine....
Veliki pozdrav od Banjalučana :heart:

Ovo boldovano je srz cele stvari i condicio sine qua non za presavrsheni odmor .
Sigurno je i put autobusom od Banja Luke do Potosa od nekih 22 sati i jos 22 sati natrag , proshao savrsheno .
 
Ovo što je dotični gospodin boldovao i jeste srž cijele priče... Vidim upoznat si koliko sam i mislila...nikako... Svako dobro i upotrijebi boldovani tekst ponekad u životu biće ti sigurno bolji dan. I naš jezik je divan, nema potrebe da ga kvariš sa "proshao" ....Usput ,putovanje je bilo iz Beograda :) i trajao je 11h do trajekta :bye:
 
Imas li informaciju za kompletno vremetrajanje putovanja od ulaska u autobus u BanjaLuku do izlaska iz autobusa u Potosu , ... mislim da je to vrlo bitna informacija banjalucanima , pogotovu onima koji ne praktikuju pozitivnu filozofiju .
Ja znam coveka koji je iz Beograda bio autobusom u Tursku na letovanje i doziveo takvu traumu da 3 godine nije hteo da udje ni u gradski autobus .
 
E to nemam nažalost.. Jer uvijek smo u Srbiji par dana prije, kod rodbine tako da nerijetko dođemo i svojim autom. Al jedne godine je put iz Bgd trajao duže nego što se i u najluđim mislima moglo koncipirati. Turci su se vraćali sa odmora ,tako da smo dok se nije oslobodila jedna traka mislim prešli 600m za 4 sata. Vrijeme dovoljno da uveliko stignem u BL i budem na vrh Banj brda pješke hahhahahaha
Vidim da sad ima agencija koje vode direktno iz BL al je to Paralija i Nei Pori i cini mi se da je planirano za 15 sati da se stigne. Ako grijesim slobodno me ispravite....
 
Da li neko zna koliko se otprilike kreću cene smeštaja kod lokalaca što salecu na ulici ?
Išao bih krajem jula ili početkom avgusta pa me interesuje da li u to vreme može da se nađe nešto do 15€ po osobi, dole negde Limenarija, Pefkari, Potos..
 
Pozdrav svima na forumu,
Javljam se sa svezim informacijama vezanim za Katerini bungalov, na Pachis plazi, za koji sam se raspitivala na forumu a naisla od pojedinih clanova na totalne dezinformacije. ( budj u kupatilu, ne radi ringla,fekalije na sve strane itd.)
Naime smestaj je u najmanju ruku fenomenalan. Ne da nema vlage, vec se pri ulasku u bungalov osecala svezina, provetrenost, dezinfikovano je bukvalno sve. Posteljina sneg bela, kuhinja bez ijedne flekice, ringle rade i brze od ocekivanog, cela kuhinja je opremljena svim mogucim aparatima, kupatilo glanc cisto, prilikom ciscenja se koriste specijalna sredstva za dezinfekciju, i na kraju osvezava mirisom lavande, svuda u bungalovu su bele plocice sto opet govori o cistoci, tj o tome da ih treba odrzavati cistim i belim, sto vlasnica i radi. Peskiri i posteljina su menjani na dva dana, tokom boravka su nam dva puta brisali stakla i prozore, menjali zavese ( ko bi rekao?!! ). Uvek je bilo tople vode, i pritisak nikada nije bio slab.
Dakle, cistoca je na zavidnom nivou, u sta sam se sama uverila.
Vlasnici su divni ljudi, Katerina i Apostolos ( i nema nikakve histericne cerke koju su neki clanovi pominjali, cak i nemaju cerku nego sina). Njihova kuca je preko puta dvorista u kome je smestaj. Svakog jutra se cisti plaza, skupljaju borove iglice koje padnu u toku noci i prethodnog dana, cisti se citavo dvoriste, a i terasa samog bungalova, tada se i zaliva trava koja je po citavom dvoristu.
Automobili su parkirani u dvoriste vlasnika, pa necete imati brigu da ce se nesto desiti.
Plaza je kao stvorena za ljude sa decom, ogromna hladovina, pesak u vodi, tek negde ima neki sitan kamencic. Za 12 dana koliko smo bili tamo nije se desilo da je prljava voda. Mada i da se to desilo, na to ne moze covek da utice. Na plazi ima par restorana u kojima je odlicna hrana, cene sasvim ok. ( dagnje 7-9€, giros oko 3€, paste oko 5-7€, riba u proseku oko 45€/kg).
U smestaju su lezaljke obezbedjene za goste, mada ako ste u bungalovu, lezaljke vam nece biti potrebne.
Lokacija bungalova je fantasticna, sto zbog blizine mora, sto zbog izdvojenosti, ako zelite mirne veceri i jutra uz zvuke talasa.
Smestaj smo platili 145€ po danu,( kraj jula, pocetak avgusta) i vredi svaki placeni euro.
Isti bungalov smo rezervisali i za sledecu godinu, za isti period.
Takodje, neciju tvrdnju da je smestaj " prljav, ima vlage, fekalije na sve strane" demantujem u potpunosti svojim izlaganjem, i cinjenicom da vecina ljudi koje smo upoznali letuju tu vec par godina unazad zaredom.
Dakle, sa nase ovaj smestaj ima najbolje preporuke.
 

Back
Top