volite li experimente i sa kime?

istrazivach:
Dosta je bilo pricha o seksu i moralu,dosta ljudi samo zeli da proba neshto novo i nikada se ne usudjuje,mnogi opet zele ali partnerka/partner stvaraju prbl....pitanje je:"volite li da experimentishete i imate li sa kime"?
Da, sa mužem.

Ili, ranije sa kim sam već bila... Nisam nikad bila za eksperimente sa nepoznatima u fazonu 'nemam šta da izgubim'. Ako se na to odnosilo pitanje 'sa kim'.

Ali moram nešto da primetim. Uglavnom, žene (devojke) vole da eksperimentišu sa svojim stalnim partnerima, a muškarci (ne kažem svi) sa nekima 'sa strane'... Kao efendija (dobro, on je baš bio ekstrem) - žena je za misionara, a zato sve ostale za sve ostalo:?

Može dodatak temi - zašto je to tako? Kao, njihove devojke/žene su suviše 'fine' za eksperimente; ili se boje da će one do kojih im je stvarno stalo misliti da su suviše perverzni... Znači - strah, ili nešto drugo?
 
mackica ns:

Može dodatak temi - zašto je to tako? Kao, njihove devojke/žene su suviše 'fine' za eksperimente; ili se boje da će one do kojih im je stvarno stalo misliti da su suviše perverzni... Znači - strah, ili nešto drugo?

Страх јесте и то онај најподлији.
Не боје се они да ће испасти перверзни, уосталом, наопаки систем вредности им даје могућност да раде све што пожеле и да притоме испадну баје.
Што веће будалаштине то већи баја.
Боје се они да ће открити нешто што ће урушити идеалну слику њихових драгана коју су сами пројектовали. При томе, та пројекција је плод чистог безобразлука.
"Немаш права, драга моја, ни на оргазам па чак ни самном ако то тако званични став налаже. Уосталом, шта је фалило мојој или твојој мајци?"

Шта рећи сем - тешка брука.
 
PAC-PAC:
mackica ns:

Može dodatak temi - zašto je to tako? Kao, njihove devojke/žene su suviše 'fine' za eksperimente; ili se boje da će one do kojih im je stvarno stalo misliti da su suviše perverzni... Znači - strah, ili nešto drugo?

Страх јесте и то онај најподлији.
Не боје се они да ће испасти перверзни, уосталом, наопаки систем вредности им даје могућност да раде све што пожеле и да притоме испадну баје.
Што веће будалаштине то већи баја.
Боје се они да ће открити нешто што ће урушити идеалну слику њихових драгана коју су сами пројектовали. При томе, та пројекција је плод чистог безобразлука.
"Немаш права, драга моја, ни на оргазам па чак ни самном ако то тако званични став налаже. Уосталом, шта је фалило мојој или твојој мајци?"

Шта рећи сем - тешка брука.
Cenim iskrenost:wink:
Ali stvarno - bruka:-(
 
Gryphon:
E dobro ja taman po prethodnim odgovorima pomislih
da je eksperimentisanje i menjanje ugla pod kojim prodirem :confused:
Svakako da volim da eksperimentisem pa to svi rade... valjda... nadam se :shock:
Ja trenutno imam samo jednu uzelju, a to su dve stvari sex sa pripadnicom
crne, zute i alien rase. Za ove trece ne garantujem ali ko zna jos ima da se zivi.

e dok ne nadjesh aliena, a ti uzmi chinchilu
 

Back
Top