NAJ rock pevac ikada po vama je ......

isnogoud84

Početnik
Poruka
28
Evo jedne grupice pevaca koji su po meni oblikovali danasnju muziku i nacinili je kakvom jeste,zahvaljujuci njima odvajali su se i pravci i fanovi.Ovo su po meni najbolji pevaci ikada ,ali voleo bih da cujem sta vi mislite ko je bio i ko ce zauvek ostati broj jedan.Pokusajte da na listu NE ubacujete svoje miljenike vec se zadrzite na ovim jer mislinm da nisu losi:

1)Elvis Pretisly 8)

2)Ian Gillan - Deep Purple :shock:

3)Robert Planat - Led ZePPeliN :twisted:

4)Ozzy Osbourne - Black Sabbath :-x

5) Axl Rose - Guns N' Roses :-?

6)Freddie Mercury - Queen :lol:



PS:
ja mislim da ce Plant ubedljivo pobediti :grin:
 
Hmm,posto sam ovde novi,pozdrav svima!
Nemojte me po ušima.
Ja bih rekao da je tatko na rokenrol,numero uno ipak Elvis.
Dobar je i Freddy,ali se ipak ne može porediti uticaj na muziku i raznovrsnost stilova i
na kraju i boje glasa koju je imao Elvis.E sad to što su se kod nas slušala samo bugarska
best off izdanja i gledao 'Viva Las Vegas' u zimskom bioskopu to je druga stvar.
Sem navedene dvojce ostali ipak nisu extra klasa.
 
Jolly Jumper:
Hmm,posto sam ovde novi,pozdrav svima!
Nemojte me po ušima.
Ja bih rekao da je tatko na rokenrol,numero uno ipak Elvis.
Dobar je i Freddy,ali se ipak ne može porediti uticaj na muziku i raznovrsnost stilova i
na kraju i boje glasa koju je imao Elvis.E sad to što su se kod nas slušala samo bugarska
best off izdanja i gledao 'Viva Las Vegas' u zimskom bioskopu to je druga stvar.
Sem navedene dvojce ostali ipak nisu extra klasa.

da, stariji singlovi Elvisa su pun pogodak kao i album Elvis '56... Vegas Elvis je najgorar promena koja se dogodila u istoriji... jel volis ti rockabilly?
 
debeli

mainm.jpg
 

Back
Top