Kraljica Glam Rock Muzike

VanderGraaf

Primećen član
Poruka
885
Ko se seca legendarne kraljice glam rok muzike? Suzi Quatro je objavila da ce proslaviti njenu 60-to godisnjicu u muzici sa turnejom po Velikoj Britaniji. Suzi Quatro, je oformila svoju prvu grupu, "Pleasure Seekers" daleke 1964-te godine u Detroitu, nakon sto je gledala Bitlse na Ed Salivan Sou. "Sezdeset godina u muzici a osecam se kao da sam tek pocela. "Devil Gate Drive"...broj 1...pre 51 godinu. Hajdemo jos jednom za Suzi", rekla je Suzi.

suzi.jpg

Suzi Quatro je trenutno na turneji po Australiji. Bas mi je drago da vidim da je jos uvek veoma aktivna.

 
Ko se seca legendarne kraljice glam rok muzike? Suzi Quatro je objavila da ce proslaviti njenu 60-to godisnjicu u muzici sa turnejom po Velikoj Britaniji. Suzi Quatro, je oformila svoju prvu grupu, "Pleasure Seekers" daleke 1964-te godine u Detroitu, nakon sto je gledala Bitlse na Ed Salivan Sou. "Sezdeset godina u muzici a osecam se kao da sam tek pocela. "Devil Gate Drive"...broj 1...pre 51 godinu. Hajdemo jos jednom za Suzi", rekla je Suzi.

Pogledajte prilog 1507698
Suzi Quatro je trenutno na turneji po Australiji. Bas mi je drago da vidim da je jos uvek veoma aktivna.

Posto se ja secam '70-tih, kod nas je bila ekstremno popularna, uz Davida Bowie, Slade, Sweet. Ja sam ih otkrio vec kad je protutnjao glam rock, negde pred kraj '70-tih na kraju osnovne skole - pustali smo ih na igrankama koje su se se pravile povodom nekih datuma. Drugar Pipa (sad vec pokojni 20-tak godina) je imao fenomenalnu kolekciju singlica i LP-ova (on je bio fan Suzi a ja Bowie-a), ostavio mu stariji brat koji je tih godina otisao u London da studira i zivi tamo.
 
Ko se seca legendarne kraljice glam rok muzike? Suzi Quatro je objavila da ce proslaviti njenu 60-to godisnjicu u muzici sa turnejom po Velikoj Britaniji. Suzi Quatro, je oformila svoju prvu grupu, "Pleasure Seekers" daleke 1964-te godine u Detroitu, nakon sto je gledala Bitlse na Ed Salivan Sou. "Sezdeset godina u muzici a osecam se kao da sam tek pocela. "Devil Gate Drive"...broj 1...pre 51 godinu. Hajdemo jos jednom za Suzi", rekla je Suzi.

Pogledajte prilog 1507698
Suzi Quatro je trenutno na turneji po Australiji. Bas mi je drago da vidim da je jos uvek veoma aktivna.

Мислио сам да ће бити текст о Џоан Џет.
 

Back
Top