Da li priznati prevaru?

Betica:
Kada sam pre 3 meseca bila u vezi sa jednim tipom,prevarila sam ga sa bivsim deckom.Nikada mu to nisam rekla.Sta mislite,da li je trebalo da mu kazem i da li onda nasa veza,mozda ne bi pukla?
Veza bi svakako pukla...Neke stvari moraju da se dese...
Da si priznala, mozda bi olaksala sebi...ali ne verujem da bi to promenilo krajnji ishod...
U principu kad se to desi ako ne mozes da zivis u lazi priznaj pa sta bude, a ako ti je lakse da on ne sazna...nemoj...Ja sam za izbor puta koji je tebi laksi...Mada se cesto radi samo o izboru manje teskog...
 
teresa:
Veza bi svakako pukla...Neke stvari moraju da se dese...
Da si priznala, mozda bi olaksala sebi...ali ne verujem da bi to promenilo krajnji ishod...
U principu kad se to desi ako ne mozes da zivis u lazi priznaj pa sta bude, a ako ti je lakse da on ne sazna...nemoj...Ja sam za izbor puta koji je tebi laksi...Mada se cesto radi samo o izboru manje teskog...
Retko kada sam imala kres varijantu,tako da ova prevara nije bila to.Jednostavno se desilo i naravno da to ne bi uradila nikada vise,jer sam se ziva pojela,tj stalno sam o tome razmisljala.Ali iako mi je krivo sto sam to uradila,nije mi zao 2.bivseg jer sam kasnije saznala da je radio mnogo gore stvari,dok je bio sa mnom u vezi.Znate ono u isto vreme dve devojke.Tako da je tome kraj.I ne treba mi vise ni jedan momak,jer su,cast mallom broju izuzetaka,svi isti.
 
Kaa:
U pravu si,samo mislim da veze takvog kvaliteta treba da se skartiraju i pre prevare- ona je posledica...
Nekada sam i ja tako mislila... U medjuvremenu, na tezi nacin sam saznala da zaista postoje ljudi kod kojih fizicka prevara nije znak, da nesto ne valja sa vezom u kojoj su... Ma, koliko moj mozak, a srce posebno, odbijalo da povjeruje u to...
 
Gazdarica:
Nekada sam i ja tako mislila... U medjuvremenu, na tezi nacin sam saznala da zaista postoje ljudi kod kojih fizicka prevara nije znak, da nesto ne valja sa vezom u kojoj su... Ma, koliko moj mozak, a srce posebno, odbijalo da povjeruje u to...
"Ma koliko se sa sebe trudili da stresemo zivotinju..." napisao je Jovan Raskovic, samo da znas da sam ja drugacije mislio nego sad,- fizika mi je bila fizika i cinilo mi se da nema veze sa srcem- e onda sam unistio nesto lepo zahvaljujuci tom misljenju i od onda ne delim vise vreme koje provedem s` onom koja mi je draga na ono u krevetu i van njega, a isto tako gledam i na sve ostale "parametre" veze.Postadoh veran. :)
 
Stvar i jeste u tome da govorimo za sebe, odnosno da uvazavavamo i pravo drugih ljudi da budu drugaciji od nas...
Ne znam kakva je veza djevojke na cijoj smo temi, nije ni vazno... Bitno je to da ne mora da znaci da je necija veza losa, ako neko od partnera, ili oboje, imaju seksualne odnose i sa drugim ljudima...
 
Gazdarica:
Stvar i jeste u tome da govorimo za sebe, odnosno da uvazavavamo i pravo drugih ljudi da budu drugaciji od nas...
Ne znam kakva je veza djevojke na cijoj smo temi, nije ni vazno... Bitno je to da ne mora da znaci da je necija veza losa, ako neko od partnera, ili oboje, imaju seksualne odnose i sa drugim ljudima...
To onda bas i nije veza...
 
Gazdarica:
Stvar i jeste u tome da govorimo za sebe, odnosno da uvazavavamo i pravo drugih ljudi da budu drugaciji od nas...
Ne znam kakva je veza djevojke na cijoj smo temi, nije ni vazno... Bitno je to da ne mora da znaci da je necija veza losa, ako neko od partnera, ili oboje, imaju seksualne odnose i sa drugim ljudima...
Ma koliko mnogima bilo cudno ti jesi u pravu...sama prevara ne znaci uvek losu vezu...Neki ljudi su jednostavno takvi...Imaju sexualne odnose sa strane a da pri tom vole svog partnera...i ta druga osoba to ne moze da oseti...
 
Gazdarica:
Stvar i jeste u tome da govorimo za sebe, odnosno da uvazavavamo i pravo drugih ljudi da budu drugaciji od nas...
Ne znam kakva je veza djevojke na cijoj smo temi, nije ni vazno... Bitno je to da ne mora da znaci da je necija veza losa, ako neko od partnera, ili oboje, imaju seksualne odnose i sa drugim ljudima...
Dok sam smisljao rechi ti si nasla one prave pretekla si me u ovome...nemam shta dodati za sada...
 
Uvek mi je fantasticno kako ljudi razmisljaju na neke "fascinantne" nacine...

Pa se sve pitam sta je fascinantnije, pitanje:
- Da li bi ugrozilo vezu ako mu kazem da sam ga prevarila... ili ono
- Prevariti nekoga je sasvim normalna stvar... :roll:

Divim se takvim mozgovima...
 
Betica:
Retko kada sam imala kres varijantu,tako da ova prevara nije bila to.Jednostavno se desilo i naravno da to ne bi uradila nikada vise,jer sam se ziva pojela,tj stalno sam o tome razmisljala.Ali iako mi je krivo sto sam to uradila,nije mi zao 2.bivseg jer sam kasnije saznala da je radio mnogo gore stvari,dok je bio sa mnom u vezi.Znate ono u isto vreme dve devojke.Tako da je tome kraj.I ne treba mi vise ni jedan momak,jer su,cast mallom broju izuzetaka,svi isti.
Heh a koji su to izuzeci? Upadas u zamku generalizacije.
Razumemo mi da si sad trenutno povredjena i pomalo razocarana u muski rod, ali i to osecanje ce vremenom proci. Samo iskuliraj malo, odmori, prespavaj i ne dozvoli da te ti losi dogadjaji psihicki iskvare.
A posle ce vec doci neki koji ce ti pokazati svu lepotu i sjaj muskog roda.
 
Petar_Pan:
Uvek mi je fantasticno kako ljudi razmisljaju na neke "fascinantne" nacine...

Pa se sve pitam sta je fascinantnije, pitanje:
- Da li bi ugrozilo vezu ako mu kazem da sam ga prevarila... ili ono
- Prevariti nekoga je sasvim normalna stvar... :roll:

Divim se takvim mozgovima...

Ugrozilo bi ali ne znaci da bi puklo pa mozda nije lose cuti tudja iskustva...
Nije normalno ali je cesto, za nekog mozda i sasvim normalno...
 
teresa:
Ugrozilo bi ali ne znaci da bi puklo pa mozda nije lose cuti tudja iskustva...
Nije normalno ali je cesto, za nekog mozda i sasvim normalno...
A jok i ne znaci. Kako bi ti odreagovala da ti tvoj momak dodje i kaze "znas ja te malo varam"...

Takodje su mi fascinantne i recenice
- Nije normalno ali je normalno...
Ili je normalno ili nije... a naravno da nije...
 
Petar_Pan:
A jok i ne znaci. Kako bi ti odreagovala da ti tvoj momak dodje i kaze "znas ja te malo varam"...
Takodje su mi fascinantne i recenice
- Nije normalno ali je normalno...
Ili je normalno ili nije... a naravno da nije...[/QUOTE



Mozda sam se lose izrazila:
Htedoh reci da je cesto...A mnogima i normalno......Ni ja ne mogu reci da mi je to nenormalno...Ali ono sto je normalno meni ne mora biti i tebi, kao i obrnuto...Nismo svi isti...Ne bi bilo zanimljivo da jesmo...Lepota je u razlicitosti...

Ako vara...Ne znam zavisi od mnogobrojnih okolnosti...Ne volim crno belo vidjenje sveta...
 
Ma nebitno,smatrajte ovu temu zatvorenom.Samo sam zelela da cujem misljenja drugih ljudi,koji ne poznaju ni mene ni njega.
A u svakom slucaju ta veza ne bi ni opstala.A zasto,to znam verovatno samo ja,cak ni on nije svestan sta je sve radio.
Nebitno.
 
Betica:
Kada sam pre 3 meseca bila u vezi sa jednim tipom,prevarila sam ga sa bivsim deckom.Nikada mu to nisam rekla.Sta mislite,da li je trebalo da mu kazem i da li onda nasa veza,mozda ne bi pukla?
E, te veze od pre tri meseca o kojima se vec prica u proshlom vremenu, strashno. 10 ochenash i 10 zdravo Marija, i oproshteno ti je.
 

Back
Top