Alahu je mila srpska krv: Abu Hamzi, egipatski mula.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

-Dimitrije-

Zainteresovan član
Poruka
347
Vrlo poucan citat sa sudjenja Abu Hamzi, egipatskom muli u Londonu.

Prvo ide dosta o Jevrejima, pa onda:

„Rekao je slusaocima da Alah ni jednu tecnost ne voli vise od krvi.

'Bilo da je jagnjeca krv, ili srpska krv, ili jevrejska krv, ili krv ma kog Alahovog neprijatelja,' rekao je.

'Ova krv je veoma draga.'”

***

He went on to tell his audience that there was no liquid loved more by Allah „than the liquid of blood”.

„Whether you do it by the lamb, or you do it by a Serb, you do it by a Jew, you do it by any enemies of Allah,” he said.

That drop of blood „is very dear”.

http://news.bbc.co.uk/1/hi/uk/4616968.stm
-----------------------------------------------------------------------------------------
Boris Tadic je dao podrsku u Srebrenici!
On je bio sokiran kada je vidio Skorpione!

Nije se sokirao kada je cuo za groblje preko 3000 Srba, i jeo g*vna o srpskim herojima kao sto je Ratko Mladic!

Tadicev sok je obisao čitav svet uz objašnjenje da su Srbi priznali genocid!!!!

Hvala ti Tadicu :roll:

Ima na sajtu Pogleda video snimak ovoga kako zagovara ubijanje Srba uz prisustvo muslimana iz Federacije.

Federacija je puna mudzahedina!

Srbi sa takvima u zajednickoj državi ne mogu da žive jer kao sto i sami mozete da vidite, zajednicki zivot je nemoguć i opasan po zivot!

Zauzmite se za Republiku Srpsku i podržite izdvajanje!
 
Димитрије, НЕМА НИ ЈЕДНОГ СРБИНА КОЈИ НИЈЕ ЗА ОДВАЈАЊА ОД СКОТОВА ОБРЕЗАНИХ... нема, АЛИ КАКО МИ ДА СЕ ЗАУЗИМАМО КАДА ВАША ЈЕБЕНА ВЛАДА ПРИХВАТА СВЕ - А ОНА ЈЕ ЛЕГАЛНО ИЗАБРАНА ОД СРПСКОГ НАРОДА У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ...
Било ко да каже било шта - биће оптужен ЗА МЕШАЊЕ у ваше унутрашње послове... ПИТАМ СЕ ЗАШТО НИСТЕ ИЗАШЛИ НА УЛИЦЕ КАДА ЈЕ СМРАД ОД ВАШЕ ВЛАДЕ ПРЕДАО ВОЈСКУ И ПОЛИЦИЈУ ПОТУРИЦАМА ??? Па шта сада ми да урадимо... ако треба нека петиција... ево... увек ћу вас подржати... али то није ништа... јер и нашу Владу Србије сваки дан КЛИМАЈУ и ЦИМАЈУ и скотови продани желе да је сруше... и тако када боље размислиш испада да неко намерно то ради не би ли изазвао грађански рат унутар Србије... и КОНАЧНО БРИСАЊЕ СРБА И СРПСКИХ ДРЖАВА СА КАРАТА И МАПА СВЕТА...
 
Еремита побратиме, ја сам шумадинац. За наш народ преко дрине, не питају се они. Као и ми, и они су под окупацијом. Ми са досманлијама, они имају и унпрофор. Кад ћемо се ослободити окупатора. Е то се незна. Само се зна да ће 100% бити рата, колико год то изр*ди хистерично негирали, и уништавајући армију. Србија је пуна из*ода. Они се морају п*бити. И*роди и п*турице, иста г*вна друго паковање.
 
-Dimitrije-:
Еремита побратиме, ја сам шумадинац. За наш народ преко дрине, не питају се они. Као и ми, и они су под окупацијом. Ми са досманлијама, они имају и унпрофор. Кад ћемо се ослободити окупатора. Е то се незна. Само се зна да ће 100% бити рата, колико год то изр*ди хистерично негирали, и уништавајући армију. Србија је пуна из*ода. Они се морају п*бити. И*роди и п*турице, иста г*вна друго паковање.
seljo, aj pogledaj u kalendar,
pa u tv...
dosmanlije vec par godina ne vladaju
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top