Zasto Srbi ne vole Vucica?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Pa zato stro je MIROTVORAN predsednik...:rtfm:

Eh, kada bi on zveckao oruzjem, pretio Bosnjacima i Htvatima, ubijao Siptare......

Kako bi bio Srbima omiljen.... :worth:


Toliko digo vec nema nikakavog rata......A krv kljuca.....

Nisu miroljubivi pogodni da vode Srbiju....:nono3:


Sloba je bio - sloboda, svi su pod njim prodisali punim plucima....
 
Pa zato stro je MIROTVORAN predsednik...:rtfm:

Eh, kada bi on zveckao oruzjem, pretio Bosnjacima i Htvatima, ubijao Siptare......

Kako bi bio Srbima omiljen.... :worth:


Toliko digo vec nema nikakavog rata......A krv kljuca.....

Nisu miroljubivi pogodni da vode Srbiju....:nono3:


Sloba je bio - sloboda, svi su pod njim prodisali punim plucima....

Vučić je veoma miroljubiv čovek, što jes' jes'...

 
Срби заправо и не воле толико Вучића него су се продали за ситан интерес, неко за радно место а неко за сендвич с паризером и мајонезом. Агресивни диктатор слоба је био много вољенији у народу ваљда баш због тих карактеристика.
 
Срби заправо и не воле толико Вучића него су се продали за ситан интерес, неко за радно место а неко за сендвич с паризером и мајонезом. Агресивни диктатор слоба је био много вољенији у народу ваљда баш због тих карактеристика.

:ok:

Konacno glas razuma...
 
Срби заправо и не воле толико Вучића него су се продали за ситан интерес, неко за радно место а неко за сендвич с паризером и мајонезом. Агресивни диктатор слоба је био много вољенији у народу ваљда баш због тих карактеристика.

Potpisujem. Za nikakav interes. Za kakav interes su se prodali, toliko i vrede!
attachment.php


_nobody_
 
Pa zato stro je MIROTVORAN predsednik...:rtfm:

Eh, kada bi on zveckao oruzjem, pretio Bosnjacima i Htvatima, ubijao Siptare......

Kako bi bio Srbima omiljen.... :worth:


Toliko digo vec nema nikakavog rata......A krv kljuca.....

Nisu miroljubivi pogodni da vode Srbiju....:nono3:


Sloba je bio - sloboda, svi su pod njim prodisali punim plucima....

Ima čovek preko 50% na svim nivoima od mesnih zajednica do parlamenta, mislim jbt šta bi tek bilo da ga vole :confused:

A ja kao pojedinac ne volim ga jer je bahati narcisoid koji ima opsesivnu potrebu da sve kontroliše, a stranka mu je kadrovski pretežno ljudski i moralni talog. I ne bih ga voleo zbog toga pa ni da u Prizren uđe na tenku, podigne standard na nivo austrijskog i uvede Srbiju u EU pride. Ideološki hoću Srbiju u kojoj ne znam ni kako se zove predsednik, toliko smatram da treba da bude bitna ta funkcija. San je normalna parlamentarna demokratija, a ne diktatorska vukojebina pa sve bio taj diktator ekonomski mag, najveći vojskovođa,proruski ili prozapadni...meni je sve to nebitno( daleko je ovaj naravno od svega toga ali čisto da ukažem na princip).
 
Ideološki hoću Srbiju u kojoj ne znam ni kako se zove predsednik, toliko smatram da treba da bude bitna ta funkcija. San je normalna parlamentarna demokratija, a ne diktatorska vukojebina pa sve bio taj diktator ekonomski mag, najveći vojskovođa,proruski ili prozapadni...meni je sve to nebitno( daleko je ovaj naravno od svega toga ali čisto da ukažem na princip).

Hocu i ja da letim sopstvenim pogonom, pa ne mogu. Ako se slobodan pad ne racuna u letenje. Toliko o sansama da Srbija postane model o kome ti pises. :mrgreen:

_nobody_
 
Ali čovek pita zašto ga ne volim i eto moj odgovor. Važiće i za narednog ako ovog preživimo.

Ideološki hoću Srbiju u kojoj ne znam ni kako se zove predsednik, toliko smatram da treba da bude bitna ta funkcija.

Slobodan Covek. Kao i ja. Boli mene/sve slobodne ljude briga ko je na vlasti i sta se desava u zemlji, sve dok je sistem normalna parlamentarna demokratija, i ja imam sve slobode, svakako i obaveze shodno Demokratskom Ustavu, koji definise normalan Zakon, koji se sprovodi za apsolutno SVE gradjane (od Predsednika Drzave do beskucnika) objektivno!

_nobody_
 
Ne volim ga zato sto je autokrata. Njemu je sve dozvoljeno. I da hvali Murata, i da Turke naziva bracom, i da vredja srpske zene.... On sprovodi u delo politiku Cedomira Jovanovica, sto kao prvi potpredsednik vlade, sto kao premijer, sto kao predsednik. Na svakom koraku ponizava Srbe, dajuci milione Klintonovima, Srebrenici, Toni Bler savetnik, Sreder i Merkel gazde. Toliko o njegovom nacionalizmu.. Jeftini demagog, psihicki izuzetno labilan, los covek koji misli samo na sebe i na svoje dupe kako da prigrabi i zadrzi sto vise moci i vlasti. Spreman zarad toga da preda ne samo Kosovo, nego i Republiku Srpsku, Sandzak, Vojvodinu. Sve bi on to dao samo da ostane na vlasti. Da i dalje bude zapadni igrac koji uziva njihovu podrsku. Koliko je samo puta ponizio srpski narod, kada su ga pesnicili i kamenovali u Srebrenici, kada je kao kuce drzao konferenciju za stampu ispred Bele kuce...... Vucic je najvece ponizenje za srpski narod u istoriji, mozda cak vece i od Tita. Mafijas i izdajnik, vizionar Djindjic, neobavesteni populista i patriota od papira Kostunica i Tadic mnogo se izvinjavamo sada deluju kao male mace u poredjenju sa ovim ludakom. Ne zaboravite da on vlada vec punih 7 godina, mene ta cinjenica boli, jer je srpski narod dopustio da se takav olos ovde izivljava tolike godine. Covek koji ako treba zbog licnog interesa bi sutra tvrdio da su Srbi genocidan narod, da Kosovo nikad nije ni bilo nase, njemu nije problem da menja plocu, to je lazovcina i prevarant kakva se retko srece, cak i medju politicarima. Najjadnije od svega je to sto je on pichka u dusi, kad mu podviknes i pokazes zube on ce ti qurac popusiti, a ako mu se umiljavas izivljavace se i maltretirati te jer vidi da moze. To je najgori tip ljudi. A on je takav. Sizoje, smrad, izdajnik. Tri reci sa kojima bih ga opisao.
 
Ne volim ga zato sto je autokrata. Njemu je sve dozvoljeno. I da hvali Murata, i da Turke naziva bracom, i da vredja srpske zene.... On sprovodi u delo politiku Cedomira Jovanovica, sto kao prvi potpredsednik vlade, sto kao premijer, sto kao predsednik. Na svakom koraku ponizava Srbe, dajuci milione Klintonovima, Srebrenici, Toni Bler savetnik, Sreder i Merkel gazde. Toliko o njegovom nacionalizmu.. Jeftini demagog, psihicki izuzetno labilan, los covek koji misli samo na sebe i na svoje dupe kako da prigrabi i zadrzi sto vise moci i vlasti. Spreman zarad toga da preda ne samo Kosovo, nego i Republiku Srpsku, Sandzak, Vojvodinu. Sve bi on to dao samo da ostane na vlasti. Da i dalje bude zapadni igrac koji uziva njihovu podrsku. Koliko je samo puta ponizio srpski narod, kada su ga pesnicili i kamenovali u Srebrenici, kada je kao kuce drzao konferenciju za stampu ispred Bele kuce...... Vucic je najvece ponizenje za srpski narod u istoriji, mozda cak vece i od Tita. Mafijas i izdajnik, vizionar Djindjic, neobavesteni populista i patriota od papira Kostunica i Tadic mnogo se izvinjavamo sada deluju kao male mace u poredjenju sa ovim ludakom. Ne zaboravite da on vlada vec punih 7 godina, mene ta cinjenica boli, jer je srpski narod dopustio da se takav olos ovde izivljava tolike godine. Covek koji ako treba zbog licnog interesa bi sutra tvrdio da su Srbi genocidan narod, da Kosovo nikad nije ni bilo nase, njemu nije problem da menja plocu, to je lazovcina i prevarant kakva se retko srece, cak i medju politicarima. Najjadnije od svega je to sto je on pichka u dusi, kad mu podviknes i pokazes zube on ce ti qurac popusiti, a ako mu se umiljavas izivljavace se i maltretirati te jer vidi da moze. To je najgori tip ljudi. A on je takav. Sizoje, smrad, izdajnik. Tri reci sa kojima bih ga opisao.

Reputacija.
 
Ja prosto ne znam odakle bih počeo.
Recimo, zato što se u Srbiji živi katastrofalno. Napravljen je "gap" u staležu kao možda u Maleziji, Filipinima ili Indoneziji.
Napravio je sistem u kom se narod međusobno toliko mrzi da, po meni, nama uopšte ne preti nikakav vojni sukob sa bilo kojom drugom zemljom ali je zato mogućnost skorog građanskog rata sasvim realna i može imati totalno pogubne posledice po srpski narod.
Sela su totalno uništena. Poljoprivreda je dovedena do dna i nikada nije bila u gorem stanju.
Industrija se svodi na robovlasništvo i jeftinu radnu snagu.
Prodao je strancima sve što je vredelo. U stvari nije prodao nego im je platio da dođu i uzmu.
Ponaša se kao da je cela država njegovo privatno vlasništvo.
Zato što je bahat, bezobrazan, teatralan, manipulator, drama queen, glasan, drzak...
Zato što su mu na svako pitanje o gomilama afera odgovor - Djilas, Jeremić, Obradović...
Zato što nijedan političar, verovatno u istoriji Srbije nije imao toliko privilegija i drskosti da kleveta, laže i obmanjuje.
Još mnooogo toga!
 
Kakav zakljućak :D

Šta ima veze diktatura, ekstremna korupcija, ekstremne propagande, spinovanje, laži, kršenje sloboda, progoni neistomišljenika, kriminal i favorizovanje i štićenje kriminalaca, moralni sunovrat, šta ima veze što je nepotizam postao faktički legalan itd. bitno da je protiv rata (ako je verovati onom izvoru onda nije čak ni to).
 
Pa zato stro je MIROTVORAN predsednik...:rtfm:

Eh, kada bi on zveckao oruzjem, pretio Bosnjacima i Htvatima, ubijao Siptare......

Kako bi bio Srbima omiljen.... :worth:


Toliko digo vec nema nikakavog rata......A krv kljuca.....

Nisu miroljubivi pogodni da vode Srbiju....:nono3:


Sloba je bio - sloboda, svi su pod njim prodisali punim plucima....

Потпуне мирне савести то пишеш, удаљен хиљадама миља далеко као и сваки прави српски емиграцијски мрсимуд?
 

Back
Top