Zasto Srbi ne vole Vucica?

Pa ceo je svet danas berza, spekulacija, zasto bi neki berzanski div, as, car, kralj bio djubre iz razloga
sto se razume u berzu? a jeste dobrotvor, svaki je covek dobrotvor ( doduse to u Srbiji nije poznata kategorija)
kad ima puno love pa daje tamo gde misli i oseca da je potrebno da daje.
Al on je destruktivni spekulant i kao takav ne dolazi u obzir dobrotvorstva. Naravno da će pare da daje tamo gde misli da će bogato da mu se vrate.
A destruktivmi spekulanti su ti oni koji ulažu na nešto da propadne, nekad su to i države.
 
Al on je destruktivni spekulant i kao takav ne dolazi u obzir dobrotvorstva. Naravno da će pare da daje tamo gde misli da će bogato da mu se vrate.
A destruktivmi spekulanti su ti oni koji ulažu na nešto da propadne, nekad su to i države.
Ako je nešto precenjeno, to takođe treba korigovati.

Dakle ne moraš samo da kupuješ britansku funtu, možeš je i prodati.

Soros je zatim sve pare uložio u dobrobit čovečanstva
 
Al on je destruktivni spekulant i kao takav ne dolazi u obzir dobrotvorstva. Naravno da će pare da daje tamo gde misli da će bogato da mu se vrate.
A destruktivmi spekulanti su ti oni koji ulažu na nešto da propadne, nekad su to i države.

Koji milijarder ulaze iz cista mira u nadi da ce mu pare propasti. I Bil Gejts daje milijarde za vakcine, daje ih jer
ih ima, a sa humanom namerom. To radi i Soros, ne ocekuje da mu se pare vrate, a daje ih za neke stvari i pojave
za koje on misli da su OK. Ja ne mislim tako, al ja i nemam pare.
 
Daj bre jaguarka smakni se!

tenor.gif


Keep crying for me.
 
Koji milijarder ulaze iz cista mira u nadi da ce mu pare propasti. I Bil Gejts daje milijarde za vakcine, daje ih jer
ih ima, a sa humanom namerom. To radi i Soros, ne ocekuje da mu se pare vrate, a daje ih za neke stvari i pojave
za koje on misli da su OK. Ja ne mislim tako, al ja i nemam pare.
Да, Бил Гејтс је спасао стотине хиљада живота деце тим вакцинама, али нажалост теорије завере су популарније.
 
Koji milijarder ulaze iz cista mira u nadi da ce mu pare propasti. I Bil Gejts daje milijarde za vakcine, daje ih jer
ih ima, a sa humanom namerom. To radi i Soros, ne ocekuje da mu se pare vrate, a daje ih za neke stvari i pojave
za koje on misli da su OK. Ja ne mislim tako, al ja i nemam pare.
Nije ni Bil Gejt neka sreća, al Soroš i Rotšildi su baš dubiduz.
A izgleda nisti dobro upućena u to destruktivno spekulisanje.
To ti je kao ovo što se u Ukrajini izazove haos da bi se slabila Rusija, a Rusija se slabi da bi se ti paraziti proširili na nju. Pošto njima ne odgovara ovo što Rusija budi zašto deli svoje resurse.
I ima tu i inače dosta zla što ga takvi proizvode.
 
Nije ni Bil Gejt neka sreća, al Soroš i Rotšildi su baš dubiduz.
A izgleda nisti dobro upućena u to destruktivno spekulisanje.
To ti je kao ovo što se u Ukrajini izazove haos da bi se slabila Rusija, a Rusija se slabi da bi se ti paraziti proširili na nju. Pošto njima ne odgovara ovo što Rusija budi zašto deli svoje resurse.
I ima tu i inače dosta zla što ga takvi proizvode.
Jesi čuo za poslovicu Go se ne svlači

Tako isto bogate zemlje ne mogu da budu u potrazi za "tajnama uspeha" siromašnih zemalja kao što su ruski narod.
 
Nije ni Bil Gejt neka sreća, al Soroš i Rotšildi su baš dubiduz.
A izgleda nisti dobro upućena u to destruktivno spekulisanje.
To ti je kao ovo što se u Ukrajini izazove haos da bi se slabila Rusija, a Rusija se slabi da bi se ti paraziti proširili na nju. Pošto njima ne odgovara ovo što Rusija budi zašto deli svoje resurse.
I ima tu i inače dosta zla što ga takvi proizvode.
Vidi, ali mene nije briga ni za Ukrajinu ni za Rusiju, pa ni za Kinu, Finsku, Kanadu itd.
Ja stvarno ne razumem zasto svakog ponosnog Srbina boli patka za recimo Ukrajinu.
 
Да, Бил Гејтс је спасао стотине хиљада живота деце тим вакцинама, али нажалост теорије завере су популарније.
Bil Gejts je pre svega prevarant koji je pukom prevarom i nameštaljkom došao do svog bogatstva. Nešto slično protivu čega planiramo da se borimo kod nas. Ono, tata ti namesti da igraš u Zvezdi i to...
 
Nema ti on nikake veze sa ovim, a i to malo što ima, to je ukrao.
Od tebe ili Vucica?

- - - - - - - - - -

Pa to ne treba valjda samo srbe da brine šta se dešava u Ukrajini!
To je zabrinjavajuće svakako.
A i mene lično više interesuje da mi Ruski resursi ostanu dostupni.
Cekaj, ruski resursi? Pa kakve ti veze, mislim tavoj privatni zivot ima sa tim resursima?
Grejes se na drva, cumur, nafta je dostupna svakome u Evropi, a nije obavezno iz Rusije.
Ili pijes ruski jogurt?

- - - - - - - - - -

Pa to ne treba valjda samo srbe da brine šta se dešava u Ukrajini!
To je zabrinjavajuće svakako.
A i mene lično više interesuje da mi Ruski resursi ostanu dostupni.
Nije ni meni svejedno sta se u Ukrajini desava, mozda nije ni njima svejedno sta se i kako
u Srbiji desava, mi smo ( i oni i mi) nevazni igraci pa se desava kako mora.
 
Od tebe ili Vucica?

- - - - - - - - - -


Cekaj, ruski resursi? Pa kakve ti veze, mislim tavoj privatni zivot ima sa tim resursima?
Grejes se na drva, cumur, nafta je dostupna svakome u Evropi, a nije obavezno iz Rusije.
Ili pijes ruski jogurt?

- - - - - - - - - -


Nije ni meni svejedno sta se u Ukrajini desava, mozda nije ni njima svejedno sta se i kako
u Srbiji desava, mi smo ( i oni i mi) nevazni igraci pa se desava kako mora.
A ne moraš baš tolko da se benaviš [emoji849]
 
Pogledaj koliko ga vole po protestima, Da li u svetu imas protest usmeren samo na jednu licnost kao u Srbiji!

To je neznatan broj ljudi uvek ga je i bilo. Vucica ljudi vole, barem vecina onih koji uopste i izlaze na izbore.
Srbi moraju da imaju nekog vodju koga ce obozavati do imbecilnosti svejedno sto je vodja mnogo vecu imbecil
od najimbecilnijog Srbina, Tako je bilo uvek.
 
Bil Gejts je pre svega prevarant koji je pukom prevarom i nameštaljkom došao do svog bogatstva. Nešto slično protivu čega planiramo da se borimo kod nas. Ono, tata ti namesti da igraš u Zvezdi i to...

Неће да улазим у информатичке теме, поента је да је спасао мноого дечјих живота тим вакцинама.
 
Pa zato stro je MIROTVORAN predsednik...:rtfm:

Eh, kada bi on zveckao oruzjem, pretio Bosnjacima i Htvatima, ubijao Siptare......

Kako bi bio Srbima omiljen.... :worth:


Toliko digo vec nema nikakavog rata......A krv kljuca.....

Nisu miroljubivi pogodni da vode Srbiju....:nono3:


Sloba je bio - sloboda, svi su pod njim prodisali punim plucima....

:fdlan:

Vucic Miroljubiv?

Mozda ljubi Miru, ali oruzjem zvecka svaki dan.
 

Back
Top