Zasto Srbi ne vole Vucica?

Da nisam video masovnu bežaniju, pod prisilom ili za sendvić i jednu crvenu dovenedih ljudi širom Srbije i svih uzrasta, kada je dolazio Putin.....mislio bih da gaje neka pozitivna osetjanja....
па, ако им је алтернатива да не добију ни тај сендвич, ни ту црвену већ само гомилу увреда, презира према "крезубима" и "грбавима", потпуно игнорисање - ствари су прилично јасне.:roll:
 
па, ако им је алтернатива да не добију ни тај сендвич, ни ту црвену већ само гомилу увреда, презира према "крезубима" и "грбавима", потпуно игнорисање - ствари су прилично јасне.:roll:
A ti si se kao obogatio pod vlašću radikalne stranke
 
па, ако им је алтернатива да не добију ни тај сендвич, ни ту црвену већ само гомилу увреда, презира према "крезубима" и "грбавима", потпуно игнорисање - ствари су прилично јасне.:roll:

Slažem se, al to je greška ovih što ništa ne nude...je l frka ponuditi 2 sendviča? Očigledno je lakše nazivati taj deo ljudi idiotima...Nikome nije dobro donelo, tako da su petomilijunaši operisani od bilo kakvog upravljanja i antisluhisti za osnovne veštine politike.......tako će i da im se vrne.
 
Slažem se, al to je greška ovih što ništa ne nude...je l frka ponuditi 2 sendviča? Očigledno je lakše nazivati taj deo ljudi idiotima...Nikome nije dobro donelo, tako da su petomilijunaši operisani od bilo kakvog upravljanja i antisluhisti za osnovne veštine politike.......tako će i da im se vrne.

Oni zaista misle da će jednog dana kada se uvedu fer izbori i mediji ladno 5 miliona na izborima oduvati ovih 2 miliona Vučića. Dakle nadaju se izlaznosti 100%. Imam osećaj da ova opozicija nikada nije htela da uzme glasove Vučiću nego isključivo da natera ljude koji ne izlaze na izbore da njih zaokruže a to je jako realno, daleko će se dogurati sa tim. :mrgreen:
 
Tako je, nego tu ima jedan zayeb. Da nije njega i jos dva njegova drugara ja ne bih imala cast da recimo tebe ovde upoznam:zcepanje:
Evo ti kome možeš da se zahvališ za čast što možeš da čitaš moja velika dela [emoji847]

B92: 30 godina interneta: "Da li smo stvorili čudovište van kontrole?" http://www.b92.net/tehnopolis/internet.php?yyyy=2019&mm=03&nav_id=1514860

Mada se ja ovde sa ovim gospodinom Timom u nekim stvarima ne bih složio.
Da nije bilo interneta, naprosto se nikad ne bi otkrilo zbog čega deca nastradavaju od autizma.
Mislim, vidiš da ni sa internetom nije lako, al ipak se nešto pokreće.
Ipak ovde neki auditorijum može da posmatra kako medicinska struka ispada smešna.
A ovako od ustanove do ustanove- oni to nikad ne bi priznali [emoji849]
I naravno da ne mislim da je internet zlo zato što je Tramp pobedio, a što je verovatno to ono što svrbi Tima.
 
petomilijunaši operisani od bilo kakvog upravljanja i antisluhisti za osnovne veštine politike.
Велика већина те групе су- жути; и то је највећи проблем тог политичког концепта.
Једном су, уз дебелу и пресудну помоћ споља успели да обману народ овде, 2000-те, на врло сумњив начин преузму "власт", упали у некакву самообману да их има више, него што реално има; народ их изборима скинуо са власти због лоших резултата, а они остали у трипу да је повратак на власт могућ, јер је њих, ето- 5 милиона!?
Реално, у целој Србији, има их до 1 милион, на мишиће; али, мисле да галамом могу да убеде још 4 милиона , згађених и над њима, и над режимом...:lol:
 
Zasto nesrbi sa srpskim drzavljanstvom ne vole Vucica?

to je pravo pitanje
Zasto kreteni vole AV?
Daj bre jaguarka smakni se!

:hahaha:
Koji milijarder ulaze iz cista mira u nadi da ce mu pare propasti. I Bil Gejts daje milijarde za vakcine, daje ih jer
ih ima, a sa humanom namerom. To radi i Soros, ne ocekuje da mu se pare vrate, a daje ih za neke stvari i pojave
za koje on misli da su OK. Ja ne mislim tako, al ja i nemam pare.

U vecini zemalja deo koji das u dobrotvorne svrhe se odbija od poreza,Njemu svejedno-dao 100mil drzavi ili siromasnima,a dosta ih iz principa daje nekim fondacijama umesto drzavi.
A i sa njim ti je rasprava nemoguca misija,jedan je od teoreticara zavera...

Nije ni Bil Gejt neka sreća, al Soroš i Rotšildi su baš dubiduz.
A izgleda nisti dobro upućena u to destruktivno spekulisanje.
To ti je kao ovo što se u Ukrajini izazove haos da bi se slabila Rusija, a Rusija se slabi da bi se ti paraziti proširili na nju. Pošto njima ne odgovara ovo što Rusija budi zašto deli svoje resurse.
I ima tu i inače dosta zla što ga takvi proizvode.

:hahaha:
 
Evo ti kome možeš da se zahvališ za čast što možeš da čitaš moja velika dela [emoji847]

B92: 30 godina interneta: "Da li smo stvorili čudovište van kontrole?" http://www.b92.net/tehnopolis/internet.php?yyyy=2019&mm=03&nav_id=1514860

Mada se ja ovde sa ovim gospodinom Timom u nekim stvarima ne bih složio.
Da nije bilo interneta, naprosto se nikad ne bi otkrilo zbog čega deca nastradavaju od autizma.
Mislim, vidiš da ni sa internetom nije lako, al ipak se nešto pokreće.
Ipak ovde neki auditorijum može da posmatra kako medicinska struka ispada smešna.
A ovako od ustanove do ustanove- oni to nikad ne bi priznali [emoji849]
I naravno da ne mislim da je internet zlo zato što je Tramp pobedio, a što je verovatno to ono što svrbi Tima.


Momak,omasio si temu,idi na teorije zavere i tamo siri nezakonitu propagandu.
Ovde je zaista prilicno ozbiljna polemika,ako stavis na stranu nekoliko sendvicara...A kad si vec pomenuo ustanove...za takve kao ti ima jedna,dve da se nadju,zatvorenog tipa...
 
...


U vecini zemalja deo koji das u dobrotvorne svrhe se odbija od poreza,Njemu svejedno-dao 100mil drzavi ili siromasnima,a dosta ih iz principa daje nekim fondacijama umesto drzavi.
A i sa njim ti je rasprava nemoguca misija,jedan je od teoreticara zavera...



:hahaha:
Ti s' bre neki mnogo blentav čovek.
Pre svega što ja nisam teotetičar zavere, već navodim na ogroman propust prilikom vakcinisanja male dece, ustvari beba!
A drugo; Bil Gejts je jedan običan prevarant i lopov a dama ga je pobrkala sa ljudima koji su stvarno nešto i napravili. I pre svega što mu ona pripisuje pogrešne zasluge!
 
Ti s' bre neki mnogo blentav čovek.
Pre svega što ja nisam teotetičar zavere, već navodim na ogroman propust prilikom vakcinisanja male dece, ustvari beba!
A drugo; Bil Gejts je jedan običan prevarant i lopov a dama ga je pobrkala sa ljudima koji su stvarno nešto i napravili. I pre svega što mu ona pripisuje pogrešne zasluge!

Koga je prevario i sta je ukrao?
 
Kako da ne, ti bi sad imo 100 milijardi samo da te nisu otpustili iz Tigar gume

hahahaa

na temu,
sve bajno u Srbiji ali iznendace se sendvicari kada za koju godinu odu kod lekara nema
odu kod arhitekte nema, samo snsovci sa kupljenim diplomama,
varilaca nema, vozaca nema...... itd
svako ko zna posao i nije na drzavnim jaslama ima da zapali odavde kolko je dobro....
 
hahahaa

na temu,
sve bajno u Srbiji ali iznendace se sendvicari kada za koju godinu odu kod lekara nema
odu kod arhitekte nema, samo snsovci sa kupljenim diplomama,
varilaca nema, vozaca nema...... itd
svako ko zna posao i nije na drzavnim jaslama ima da zapali odavde kolko je dobro....
Pa ne može Vučić da dã platu lekarima tri iljade € da oni ne bi išli!
Pa to on ne bi mogao ni sutra kad bi se svi pokupili otput. I plus- šta bi značila plata od tri iljade!
To bi možda značilo da bi ta glupa Srbija postala najskuplja zemlja na ovom svetu [emoji849]
Beograd itako juru neke cene koje mu uopšte ne pristaju¿¡
 
Poslednja izmena:
Pa ne može Vučić da dã platu lekarima tri iljade € da oni ne bi išli!
Pa to on ne bi mogao ni sutra kad bi se svi pokupili otput. I plus- šta bi značila plata od tri iljade!
To bi možda značilo da bi ta glupa Srbija postala najskuplja zemlja na ovom svetu [emoji849]
Beograd itako juru neke cene koje mu uopšte ne pristaju¿¡
Zašto koristiš pirinejsku tastaturu, odakle si ti u stvari
 
Zato što netasluženo povećava plate ljudima koji ništa ne rade i parazitima...to ima jedino u Srbiji i nigde više da radnici u privredi koji stvaraju višak vrednosti i pune budžet i od kojih ovi na državnim jaslama primaju platu imaju duplo manje plate ..zamislite u policiji koja ima velike viškove radne snage gde polovina načelnika ima kupljene diplome i drže ih lokalni močnici u šaci i gde se ništa ne menja godinama imaju nezasluženo velike plate obični policajci prašinari imaju skoro 60.000 dinara plate a sede po kafićima ili kladionicama u radno vreme o inspektorima i njihovom bahaćenju da ne pričamo a droge i kriminala sve više napravili su dil sa krimosima pa sudije pa tužioci sve je to jedan veliki cirkus sa nezasluženo velikim platama pa medicinske sestre koje završavaju kurseve za dva meseca pa se stranački zaposle preko vučića imaju 50.000 dinara plate a završile su frizersku školu a svi znamo kakvo nam je zdravstvo i za loše dijagnoze i lečenja koliko je ljudi umrlo zbog toga dok radnik koji crnči i stvara da bi ovi debili primali platu ima duplo manju platu od njih to je jedinstven slučaj svuda u celom svetu policajci,nastavnici,sestre svi u državnoj sužbi imaju duplo manje plate od radnika u privatnom sektoru jedino je kod nas obrnuto...sramota vučić upropaštava srbiju na kraju će svi da odu odavde koji nisu članovi njegove stranke jer su građani drugog reda...
 

Back
Top