Udarna vest Lukasenko i Putin spremni za ujedinjenje Rusije i Belorusije

наравно да ће уједињење бити , то је следећи корак после Крима а онда на ред долази Укрјаина , Предностровље и Србија са РС , ЦГ и Макеоднијом ..Темишвар је наш !

:hahaha:

уједињења ће бити

- - - - - - - - - -

само се ти смеј али то ће бити управо овако како сам записала ..једини тренутни проблем на којем се не ради довољно јесте Румунија ,Темишвар јесте био српски град и мора да се врати Србији ..

:hahaha:

види , није да нисмо ратовали са Румунима ...додуше нисмо ратовали али су нас убијали Румуни ..многи се не баве историјом и заборављају злочине Румуна над Србима и њиховом мржњом ..Темишвар је српски град ..постоји природна нит која води од Србије преко Румуније до Предњистровља та нит је народ насељен , српски народ ...


Jbt kako si pocela,dokazaces da je Dzingis Kan bio Srbin i da je ipak Dinastija Ming bila u originalu Milojevic,ali su zli Kinezi pri globalizaciji preimenovali u Ming.

на томе и треба да се ради .. питање је само времена када ће Русија да дође до Предњистровља и онда је ред на нас , на те заборављене Србе у Румунији који су и даље верни и стрпљиво чекају и ако су потпуно запостављени ..они су карика у ланцу

:hahaha:

Не треба вадити ствари из контекста. Само су рекли да би њих двојица били спремни на такав потез али да нису сигурни да су Руси и Белоруси као народи спремни на то.

Сумњам да ће се ујединити. Ипак би у таквом случају Лукашенко изгубио моћ и склизнуо на ко зна које место по важности у земљи, а знамо да је боље бити први у селу него задњи у граду.

Dao sam link na kojem je pravilno prenesena izjava Lukasenka.
Rekao je onako usput HIPOTETICKI,da,mozemo mi da se ujedinimo i sutra (misleci na njega i Putina) ako VI,Rusi i Belorusi to hocete.
Mi smo vase sluge (:hahaha: kaze jedan diktator) i bice kako vi hocete.
Ali je i podvukao da se posle SSSR desilo razdvajanje dve zemlje i da su to DVE NEZAVISNE ZEMLJE.Zatvorio temu.
A Komunistkinja,da zna da procita,procitala bi i ne bi mlatila glooposti.
Inace ona je jedna od retkih ovde koji me nasmeju na najozbiljnijim temama...Kakve ta ideje ima,pa to je cudo jedno.
 
Ne vjerujem, mislim da bi se ovaj put odlučili ipak za Italiju... :kafa:

Trebali ste da se ponudite Italiji još 1918. A i mi smo trebali i vas i Slovence da prepustimo njima. Svi smo se duboko zeznuli tada, i zapad i mi a i vi. Možda ni do fašizma ne bi došlo u Italiji da su bili zadovoljniji ratnim plenom posle Prvog rata.
 
lukasenko se pravi nevest.
on je najvise uradio da belorusi postanu jos jedna izmisljena nacija , kad bi se amerikanci tako delili ko sloveni bilo bi 500 nacija kod njih i to realnih ne izmisljenih... on je najvise uradio da odvoji beloruse od rusa i da stvori svoju prciju da neograniceno vlada jeste hteo je i labavu federaciju al da on bude predsednik kao sto su se nama crnogorci naturali kao predsednici srj i scg, daleko bilo.
dobro ga putin otkacio .
rusi sve manje uvoze iz belorus i zamenjuju svojim proizvodima...
belorusi se samo zicaju od rusa za jeftinu naftu i gas i opet su totalno nekonkurentni u svetu , velika inflacija i ekonomija u kolapsu...
a drugo -pa redovno suruju za zapadom samo da bi iskukali jos neki ustupak od rusa , putin kad popizdi treba samo da otkaci te parazite ko ukrajince i cao....
 
Poslednja izmena:
:hahaha: :hahaha: Jbt kako si pocela,dokazaces da je Dzingis Kan bio Srbin i da je ipak Dinastija Ming bila u originalu Milojevic,ali su zli Kinezi pri globalizaciji preimenovali u Ming. :hahaha: Dao sam link na kojem je pravilno prenesena izjava Lukasenka. Rekao je onako usput HIPOTETICKI,da,mozemo mi da se ujedinimo i sutra (misleci na njega i Putina) ako VI,Rusi i Belorusi to hocete. Mi smo vase sluge (:hahaha: kaze jedan diktator) i bice kako vi hocete. Ali je i podvukao da se posle SSSR desilo razdvajanje dve zemlje i da su to DVE NEZAVISNE ZEMLJE.Zatvorio temu. A Komunistkinja,da zna da procita,procitala bi i ne bi mlatila glooposti. Inace ona je jedna od retkih ovde koji me nasmeju na najozbiljnijim temama...Kakve ta ideje ima,pa to je cudo jedno.
немој да се загрцнеш од церекања ..хипотетички или не Белорусија и Русија су једна држава и народ и само је питање времена , тачније тренутка да се озваничи
 
Ja ruski ne znam, ali svi mediji ( svajcarski i nemacki) prenose vest da je iz godine u godinu jaz izmedju dve bratske drzave
sve dublji i dublji jer s jedne strane Lukasenko zeli od Rusa naftu i gas za dzabe, ali zeli kad mu tako nadodje da ima i jako dobre odnose
sa ruskim neprijateljima, a onda Rusima pocinje da puca i film i strpljenje , Belorusi su se osilili , ne zele da budu vazali Rusiji,
i tako cirkus ide dalje, ali nikako prema ujedinjavanju.

jeste nemacke novine ce govore istinu o rusiji... citaj i americke oni su puni istine o rusiji...

- - - - - - - - - -

немој да се загрцнеш од церекања ..хипотетички или не Белорусија и Русија су једна држава и народ и само је питање времена , тачније тренутка да се озваничи

ni tada ti baba julo necemo dozvoliti povratak...
 
немој да се загрцнеш од церекања ..хипотетички или не Белорусија и Русија су једна држава и народ и само је питање времена , тачније тренутка да се озваничи

Hipoteticki-i crnogorci i Srtbi sui jedan narod.Koji je politicki podeljen na dva.I nikad se nece ponovo ujediniti,osim u okvirima EU ili neke druge sire zajednice.
Isto i Rusija i Belorusija.Samo u slucaju da udju u neku uniju koja lici na EU (sto Rusi nikada nece uraditi) ili da Rusija odradi invaziju i zgazi ih (sto im realno ne treba,nemaju nista sta RUsima treba).
 
Mislim da je jezicka razlika veca izmedju Rusa i Bjelorusa,nego izmedju Srba i Crnogoraca.Ni sami Rusi unutar Rusije se tesko razumiju,bar tako cuh od jedne Ruskinje. Do ujedinjenja tesko jer svako voli da je sef na svome ili vise voli da je prvi u selu nego zadnji u gradu.Uglavnom dvije zemlje ce jako dobro saradjivati. Bjeloruskoj industriji koja je bila najjaca u doba SSSR su i dalje potrebni ruski energenti.Bilo kakve antiruski potezi od strane bjeloruske vlade nece biti realizovani,jer Lukasenko je vidio sta se desilo od Ukrajine,zemlja koja je negdje krenula a jos nije nigdje stigla.
 
Mislim da je jezicka razlika veca izmedju Rusa i Bjelorusa,nego izmedju Srba i Crnogoraca.Ni sami Rusi unutar Rusije se tesko razumiju,bar tako cuh od jedne Ruskinje. Do ujedinjenja tesko jer svako voli da je sef na svome ili vise voli da je prvi u selu nego zadnji u gradu.Uglavnom dvije zemlje ce jako dobro saradjivati. Bjeloruskoj industriji koja je bila najjaca u doba SSSR su i dalje potrebni ruski energenti.Bilo kakve antiruski potezi od strane bjeloruske vlade nece biti realizovani,jer Lukasenko je vidio sta se desilo od Ukrajine,zemlja koja je negdje krenula a jos nije nigdje stigla.

NIje bas tolika razlika,svi Belorusi govore Ruski bez problema.
To da se tesko razumeju je mit,osim reci koje drugacije izgovaraju u slengu u svakom regionu (to ti je i kod nas,probaj da razumes Vranjanca ili Pirocanca kad se iznervira).
Magicnu rec si rekao-energenti...Sve dok zavise od Ruskog gasa i nafte,bice mirni...
 

Back
Top