Šta raditi kad vam kasni let aviona ili polazak voza?

Treći.

"
Ja se uglavnom prikačim na wifi dok je dž pa se uvalim u starbucks ili neki ekvivalent, gledam film nasnimljen na tablet,tražim gde da jedem(ovo ume da potraje) i sl "kreativne" rabote dok ubijam taj layover.

Inače sviđa mi se recimo u Istanbulu fora gde kad imaš čekanje preko 6 sati Turkish Airlines na aerodromu obezbedi izlet po gradu besplatno.
 
Svakakako ne spavam na klupama aerodroma kao veliki broj putnika. Prosto mi je - ružno. Mada razumem umor naroda na dugim putovanjima.

Ja sam pre 10ak dana jednu kozu tako ispljuvao...Pun aerodrom,ljudi koliko sedi toliko stoji,a ona kobila,zdrava i prava,25-28god. i podigla noge na klupu preko puta sebe,i to u cizmama.Ja pridjem,ona ignorise.Na sav glas,da svi cuju je naduvam,okrenem se i odem da neko drugi sedne.A njena majka na sve to,tipa,pobogu pa zar to nekome smeta?Sto ona odmara???Vrh bezobrazluka....
Ljudi okolo se iskidali od smeha,a meni doslo da je otresem o klupu.Da je moje dete tako uradilo,zveknuo bih mu samar na sred aerodroma,ona jos je i brani...Takve samozive ljigavce ne podnosim iz dubine duse.A video sam kad je ustala posle,hoda normalno,cak ni jednom recju nisu rekli da je povredjena,ili bolesna.Jednostavno nekulturna bedevija.
 
Ako je kasnjenje vise od 6 sati nocu,svaka kompanija je duzna da obezbedi smestaj putnicima,hotel i prevoz do i od istog.Cisto da znate da imate pravo na to.
A inace ako imam pauzu i dovoljno vremena obicno iskoristim da odem do grada u kojem ja aerodrom,prosetam,pogledam sta stignem,fotografisem...

Da.
Par puta sam to i koristio (JATov let)
 
Ja sam pre 10ak dana jednu kozu tako ispljuvao...Pun aerodrom,ljudi koliko sedi toliko stoji,a ona kobila,zdrava i prava,25-28god. i podigla noge na klupu preko puta sebe,i to u cizmama.Ja pridjem,ona ignorise.Na sav glas,da svi cuju je naduvam,okrenem se i odem da neko drugi sedne.A njena majka na sve to,tipa,pobogu pa zar to nekome smeta?Sto ona odmara???Vrh bezobrazluka....
Ljudi okolo se iskidali od smeha,a meni doslo da je otresem o klupu.Da je moje dete tako uradilo,zveknuo bih mu samar na sred aerodroma,ona jos je i brani...Takve samozive ljigavce ne podnosim iz dubine duse.A video sam kad je ustala posle,hoda normalno,cak ni jednom recju nisu rekli da je povredjena,ili bolesna.Jednostavno nekulturna bedevija.

Већина дечице из западне Европе и Јамерике у малом... Исто бих урадио да сам био на твом месту.
 

Back
Top