Posećuju li vaši prijatelji Forum?!

Buntovnik_Bez_Razloga

Veoma poznat
Poruka
11.648
Nešto sam razmišljao ( e, pazi kada sam i ja razmišljao :) ) zamislio se, malo mozgao i evo pitanja:
Posećuju li vaši prijatelji Forum?! Chat? Ili samo surfuju?
Ili ste vi, iz vašeg društva jedini Net zaludjenik?! Koliko vaših prijatelja zna gde vi provodite vreme kada ste na Net-u? Ili svoj virtuelni identitet skrivate kao zmija noge? :)

Meni se čini da u svakom društvu, krugu poznanika, uvek jedna osoba posećuje mesta slična ovome, tj. Forum. Dok svi ostali iz društva koriste Net tek onako u prolazu, bez nekog zadržavanja. U mom društvu sam ja taj "ludak" koji visi na Forumu. :)
Takodje, znam neka druga društvanca i uvek se neko izdvaja. Visi na Net-u više od ostalih svojih prijatelja.
I da, jeste li pozvali neke svoje prijatelje da vam se priključe i učestvuju ovde, na forumu?
Ja jesam, ali sam uvek dobio isti odgovor:"Beži breeee! Mene to ne zanima. Ne vidim ništa zanimljivo i interesantno tamo!"...i slično tome.

*ebote, nije ovo za mene. Mislim na otvaranje tema. :? Previše pitanja.
Ko ga *ebe. Ko hoće nek odgovori, ko neće...nek čita. :)
 
Ja sam jedini.
tongueout-1.gif
 
petar je par puta navratjao...al vishe chitao nego pisao...on je frik za igrice i provodi notji na Bnetu...
neca je takodje par puta navratjao...al on je samo frik i slabo koristi net...on posetjuje zvezdine forume
gocha je par puta chitao shta pishem...al nije postovao...on ide na neke intelektualne forume de nema ovako srdachnog odnosa medj ljudima...skida muziq i tako to (on poseduje adsl...prokleti qkac)

netju vishe nabrajati...sad za vikend sedimo igramo medzik...i ja izgubio pauziram...sednem na adsl i na forum...i napadnu me..."aha!...organizujete masovno samoubistvo...sekto sekto" i tako dalje...

neca mi je jednom reko da sam sajber yebach...onda je provalio da mi nije bilo svejedno i prestao je...

sad se i on zaposlio pa tju da ga vidim kako tje da se snadje u mashini...zlikovatz

imam druga koji u proseq dnevno koristi net 5 sati...a za zadnje 2 god je bio na 3 sajta...on samo igra warcraft...i svi iz druzhtva u manjoj il vetjoj meri igramo warcraft...

ja bi plako shto mi je veza ovako jadna...mrzi me da surfujem...to ogavno chekanje jedne yebene stranice ubija u meni zhelju za shirenjem vidika...ma samo kad sam se skino s onog gprs zla...ono je baaaash zlo...jer pazi ti fon nosish de otjesh...komp i ne mozhesh...mislim mozhesh laptop pa kao...al nismo mi evropa...navuche se chovek najstrashnije...ovo je josh med i mleko kakvu zavisnost ono stvara...a sve bagra...ovde ima ihahaj vishe ok ljudi negol tamo...

i danas mi je neka gospodja rekla da sam ko devojchica...nisam nachisto dal je to kompliment il shta...mada je zvuchalo prisno i sve....
 
Ja sam i došao u ovo leglo razvrata i nemorala na nečiji nagovor. Mislio čovek, možda mi pomogne kad već u RL ne funkcionišem u svim aspektima života. Žešće me zeznuo.

Inače, dobar deo mojih bližih poznanika (a njih inače mož' izbrojati na prste) zna moj nick ovde. A i koristim ga svud po netu, i na ozbiljnijim i manje ozbiljnim mestima. Uvek Dis. A ljudi svrate kod mene ponekad dok sam on-line, pa mi preko ramena vide šta piše.

U svakom slučaju, nemam toliko loše mišljenje o nekom da ga pozovem ovde. Imaju ljudi svoju glavu, nek čine šta im volja.
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Posećuju li vaši prijatelji Forum?! Chat? Ili samo surfuju?
Ili ste vi, iz vašeg društva jedini Net zaludjenik?! Koliko vaših prijatelja zna gde vi provodite vreme kada ste na Net-u? Ili svoj virtuelni identitet skrivate kao zmija noge? :)
Ne posećuju ništa od toga. Surfuju pomalo.
Jedini... šta ću, biram prijatelje. :lol: :lol: :lol:
Svi moji prijatelji znaju da na ovom forumu provodim vreme,
plus znaju pod kojim nickom.8-)
 
Definitivno se potvrdjuje ono što sam i sam mislio, tj. ono što se dešava meni. :)
Kao da ljudima prija komunikacija sa nepoznatim (poznatim) forumskim ljudima, i da se na taj način odmore od stvarnosti, pa im i nisu potrebni prijatelji iz RL.
Jednom sam čak pomislio, šta ako neko od mojih drugova i drugarica, reši da me zeki i dodje ovde, registruje se i počne da me vija po forumu?! :? Iliti da me startuje i muva neka drugarica? :shock: Možda drug? :mrgreen: Neeeee....neće oni to meni da urade. :roll: :lol:
 
Znaju ljudi da se ja zaludjujem Internetom ali pojma nemaju pod kojim nickom.
Ostane mi cesto upaljena Mozilla a Forum na njoj, ali mi se ne cini da je neko obracao paznju na to.
Ili ja mislim da pojma nemaju i da ih ne interesuje a u stvari prate moj lik i delo. :?
Ma jok u stvari. Ko je jos toliko zaludan... :lol:
 
par ljudi s vremena na vreme, svi su na netu ali iz razlichitih razloga,a ja sam najaktivnija po pitanju besmislenog online moda
uglavnom ja njima pricham kakve sve gluposti chitam ovde, a oni se uglavnom sablazhnjavaju i nemaju ni najmanju potrebu da se i sami izlozhe ovom :mrgreen: (ja sam ipak najhrabrija :lol: )
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Nešto sam razmišljao ( e, pazi kada sam i ja razmišljao :) ) zamislio se, malo mozgao i evo pitanja:
Posećuju li vaši prijatelji Forum?! Chat? Ili samo surfuju?
Ili ste vi, iz vašeg društva jedini Net zaludjenik?! Koliko vaših prijatelja zna gde vi provodite vreme kada ste na Net-u? Ili svoj virtuelni identitet skrivate kao zmija noge? :)

Hm, ja nemam nijednog prijatelja koji nije bar 2-3h na netu dnevno. To je nekako postala skoro pa potreba ovde kao i hrana i voda ebote. Neki od njih samo surfuju, bace pogled na vesti i tako to, dok drugi koriste i chat, uglavnom MSN. Velika vecina mojih prijatelja zna za ovaj forum, ponekad bace okce ali nijedan do sada ga nije okarakterisao pozitivno...:?
 
Hahhahahaah, ne posećuju Kliče, mada za oca nisam baš siguran ...ne verujem, on ide na šahovske i sportske sajtove..

Pa, svi su na netu, za neke znam da vole chat. Sa prijateljima preko sam često na MSNu, i za vreme za koje se "čekamo", znam da su u mđvremenu na kojekavim chatovima. Jedan se ozbiljno navukao, brinem za njega, čak je i mod nekom chatu hahahaahh. Ja ne koristim Mirc, mada to je ok. za muvanje i dosadu, razumem.. Moja devojka chatuje povremeno na MSN, ovde skine recept sa Kulinarstva i kaže mi " Mogao si da smisliš i pametniju odsutnost iz sopstvenog života" Na Krst. Forum dolaze tetke sa posla, uglavnom čitaju, ne komentarišu. Tu sam ja.
I previše :)
I previše...
 
raindog:
par ljudi s vremena na vreme, svi su na netu ali iz razlichitih razloga,a ja sam najaktivnija po pitanju besmislenog online moda
uglavnom ja njima pricham kakve sve gluposti chitam ovde, a oni se uglavnom sablazhnjavaju i nemaju ni najmanju potrebu da se i sami izlozhe ovom :mrgreen: (ja sam ipak najhrabrija :lol: )

Zar je tvoj filter podešen na gluposti?
U prevodu , na gluposti ne trebaš da trošiš pamćenje, ja ih odmah zaboravim.
Ako nešto prenesem drugima to je nešto što je novo i interesantno u smislu mudro , a ne glupiranje......
 
Buntovnik_Bez_Razloga:
Nešto sam razmišljao ( e, pazi kada sam i ja razmišljao :) ) zamislio se, malo mozgao i evo pitanja:
Posećuju li vaši prijatelji Forum?! Chat? Ili samo surfuju?
Ili ste vi, iz vašeg društva jedini Net zaludjenik?! Koliko vaših prijatelja zna gde vi provodite vreme kada ste na Net-u? Ili svoj virtuelni identitet skrivate kao zmija noge? :)

Meni se čini da u svakom društvu, krugu poznanika, uvek jedna osoba posećuje mesta slična ovome, tj. Forum. Dok svi ostali iz društva koriste Net tek onako u prolazu, bez nekog zadržavanja. U mom društvu sam ja taj "ludak" koji visi na Forumu. :)
Takodje, znam neka druga društvanca i uvek se neko izdvaja. Visi na Net-u više od ostalih svojih prijatelja.
I da, jeste li pozvali neke svoje prijatelje da vam se priključe i učestvuju ovde, na forumu?
Ja jesam, ali sam uvek dobio isti odgovor:"Beži breeee! Mene to ne zanima. Ne vidim ništa zanimljivo i interesantno tamo!"...i slično tome.

*ebote, nije ovo za mene. Mislim na otvaranje tema. :? Previše pitanja.
Ko ga *ebe. Ko hoće nek odgovori, ko neće...nek čita. :)
Od mog društva slabo iko. Nikoga to ne interesuje.
Ima ih koji idu na chat što meni uopšte nije zanimljivo, jer više volim kad na forumu zateknem rulju i kad mijenjamo mišljenja svi onako čoporativno.
Nekima sam se popela na glavu i više im ne spominjem forum niti net uopšte.
 
Niko iz mog društva ne posećuje forum,a ja nikome nisam rekla da sam tu od ujutro pa do tri,svaki dan:-D Nije da ne idu na internet................
Jedan kolega iz druge kancelarije je isto na forumu,skontao je da sam i ja,pa me gnjavi da mu kažem nick,a ja neću..............hahahah:-D
 
Ovi koji su u istom gradu gde i ja, provereno ne. Mada znaju za mene, pricali smo nesto o tome. I raspitivali se kako to izgleda i sta se radi tamo na Forumu?! :lol:
A oni sto su u Bgd. nemam pojma, ali ne bih bas volela da me neko prepozna. :mrgreen:
U stvari i tamo su neki upoznati sa tim, ali svi su u fazonu, ma ko jos ima vremena za forumarenje, pored celog dana koje zbog posla provode ispred kompjutera. Znam da je jedna drugarica posecivala Pricaonicu, ali za Forum, jos se niko nije javio.:roll: :lol:
 

Back
Top