Quantcast

Posećuju li vaši prijatelji Forum?!

Gost118

Elita
Poruka
22.413
Neke kolege s posla znaju ko se krije iza ovog nicka... On je i nastao kada smo svojevremeno slozno chatovali na jednom lokalnom kanalu, dok sef nije poludio jer posao stoji, i sve razhebao...
Dobro, ne bas sve... Jedna kolegica se udala za lika kojeg je tako upoznala, a ja sam presla na PIK... Prva funkcija mi je bila aop na #seksu... :roll:
Elem, znam da neke radne kolege povremeno citaju forum, ali uopste ne razmisljam o tome... Bas me briga... Tek jedan kolega ponekad u prolazu upita :"Gdje si Gazdarice"?
I ljubavnik katkad cita sta ovdje piskaram i kaze da sam prilicno suzdrzana...
Niko od ljudi iz RL s kojima sam zaista bliska ne posjecuje forume, mada vecina bar povremeno koristi net...

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.314
Ma sve ovo sa forumom je jedna vrsta egzibicionizma.Mozda i najgoreg. :? Kao tu si samo da ti prodje vreme,prezentujes svoje misli i stavove tek onako,hoces i neces da budes uocen ili se samo zezas.Postoji valjda neki zajednicki unutrasnji poriv karakteristican za sve koji dolaze ovamo i oglasavaju se.

H

hanibaI77

Gost
meni ovi iz fr znaju al dzaba im kad nista ne razumeju :lol: mada imam jednu hrvaticu u ekipi e pred njom se pazim da ne kazem ime foruma
ovi iz srbije znaju sto je najgore moj dever svrati da spamuje s vremena na vreme ali mislim da ga ne znaima sta ja pisem.od ostalih...ne mislim da ne
a moj muz kaze da je ovde beskrajno dosadno cekas do prekosutra da ti odgovore na nesto a probao je nije da nije :lol:

Hellen

Buduća legenda
Poruka
29.972
Ја сам једина из мог RL друштва овде... покушала сам неким добрим пријатељима да опишем како је овде, а они су ми после рекли: ''Били смо на том твом Форуму, то су све неке глупости!'' Од тада избегавам да причам о томе...

PLESsitnihDEMONA

Poznat
Banovan
Poruka
9.594
Ovi moji ne dolaze ovde,ali zevaju unaokolo. Pojedini povremeno idu na mIRC,kace se na MSN...
Jednom se skupilo nas cetvorica,pa otvorilo kanal na mircu...i izdrkavali se celu noc. Pustali samo ribe na kanal. Igrom slucaja svi smo bili daleko jedni od drugih.
Tako da...posecuju povremeno...ne ovako kao ja da svaki dan napisu ponesto...
Mada i ja kada sam sa svojom "bracom" ...ne mislim na forum.

I

iluzionista

Gost
Hellen:
Ја сам једина из мог RL друштва овде... покушала сам неким добрим пријатељима да опишем како је овде, а они су ми после рекли: ''Били смо на том твом Форуму, то су све неке глупости!'' Од тада избегавам да причам о томе...
Ovi moji bi se žestoko sablaznili kada bi saznali šta sve ja ovde piskaram. :lol: Mada mislim da bi moj najbolji drug bio mnogo gori kad bi se ubacio. :mrgreen: Predložih mu ja, ali još nije... U stvari, uplašio me je da me ne obruka. :D A i plašim se da se ne navuče. :roll:

Posle će biti da ja kvarim studentariju. :lol:

pikax

Poznat
Poruka
9.553
Buntovnik_Bez_Razloga:
Nešto sam razmišljao ( e, pazi kada sam i ja razmišljao :) ) zamislio se, malo mozgao i evo pitanja:
Posećuju li vaši prijatelji Forum?! Chat? Ili samo surfuju?
Ili ste vi, iz vašeg društva jedini Net zaludjenik?! Koliko vaših prijatelja zna gde vi provodite vreme kada ste na Net-u? Ili svoj virtuelni identitet skrivate kao zmija noge? :)
Ne posecuju ovaj forum , imaju pametnija posla :D
Surfuju i ev. posecuju forume koji se bave konkretnijim stvarima
Znaju svi sve. :D

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.