Deda Mraze,Deda Mraze,skrenuo si sa staze

Lola 111

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
169
Stize Nova godina u Srbiju i sa njom sve nepravde,pa tako i ova.
Kao i svaki put za Novu godinu,pa tako ce i ove Deda Mraz najvise obradovati decu budzetskih korisnika.I ove godine ce kao i pre biti organizovane samo za njih pozorisne predstave gde ce da im dele paketice.Paketice?Paketcine su to.Nije im dosta sto su do radnih mesta dosli preko partijskih knjzica,a neko i tako sto je zenu poslao na ******* sa stranackim shefom,nije im to dosta vec hoce stoka da poklone njihovoj deci ja kupujem.
Plati zivotinjo struju da bi deca EPS-a mogla bolji poklon da dobiju.
Jutros na poslu gledam Jutarnj program i na njemu,skupili decu RTS-a u halu sajmista i uz prigodnu pozorisnu predstavu Deda Mraz deli deci poklone.Pita reporterka jedno dete:"Shta je tebi doneo Deda Mraz?""Pa josh nisam sve videla ali koliko mogu da primetim ovde su :Roleri,Pertini kocke,Ekshmen i jos neke igracke i slatkisi".
Za neupucene:
Roleri 4.000,oo
Pertini koc. 2.000,oo
Ekshmen 2.000,oo
-----------------------------
UKUPNO: 9.000,oo + ostale igrachke i slatkishi+poz.predstava.

Na tom RTS-u platu prima 6500 neradnika,a vishka je 3000.Zahvatanje iz budzeta je sve vece i vece,pa dokle bre?

DRAGI DEDA MRAZE OVE GODINE SI POGRESIO KAO I PROSLE,PA BI SMO TE ZAMOLILI ZA JEDNU ZELJU.
AKO NISI U STANJU DA PRIVATIZUJES MRTVU KLJUSINU KAO STO JE RTS I SLICNE KLJUSINE PO SRBIJI,ONDA IH MOLIM TE BOMBARDUJ,ALI OVAJ PUT MNOGO JACE I BOLJE DA SE NIKADA VISE IZ PEPELA NE PODIGNU.MOLIM TE DEDA MRAZE SPRZI ONE CHIKE I TETE SHTO CE NA NAS RACUN I OVE NOVE GODINE DA JEDU,PIJU I DA SE JEBU,POSLE NOVE GODINE KADA SE OTREZNE,TRAZICE VECE PLATE.
NE SAMO NJIH DA BOMBARDUJES,DEDA MRAZE,VEC I SVE NJIMA SLICNE PO SRBIJI ,JER MOJ TATA KAZE DA SI I OVE GODINE ODABRAO SAMO NJIHOVU DECU,A NAS SI OPET PRESKOCIO.

DECA RADNIKA PRIVATIZOVANIH PREDUZECA VAN BEOGRADA.
 
7.gif
[/
 
Mediji... Da li ima ičeg smrtonosnijeg za socijalno dostojanstvo od toga?

I da još nešto, kad je već reč o Deda Mrazu:

Gospodine, hajde razmislite. Šta je gluplje? Pomaganje državi investiranjem u industriju i poljoprivredu; ili kupovanje igračaka za razmaženu decu koja traže od drugih da im urade domaće zadatke?
 
billy_THE_kid:
Eremita, zena je s pravom revoltirana.....
Sta ti znaci to valjanje???....imas proliv, sta li???

"Смејање до ваљања" је на ПИСМО "ДЕТЕТА" ДЕДА МРАЗУ јер је веома духовито... а наравно да је жена оправдано револтирана, мислим да ниси прочитао пост до краја :roll:
 
Lola 111:
Stize Nova godina u Srbiju i sa njom sve nepravde,pa tako i ova.
Kao i svaki put za Novu godinu,pa tako ce i ove Deda Mraz najvise obradovati decu budzetskih korisnika.I ove godine ce kao i pre biti organizovane samo za njih pozorisne predstave gde ce da im dele paketice.Paketice?Paketcine su to.Nije im dosta sto su do radnih mesta dosli preko partijskih knjzica,a neko i tako sto je zenu poslao na ******* sa stranackim shefom,nije im to dosta vec hoce stoka da poklone njihovoj deci ja kupujem.
Plati zivotinjo struju da bi deca EPS-a mogla bolji poklon da dobiju.
Jutros na poslu gledam Jutarnj program i na njemu,skupili decu RTS-a u halu sajmista i uz prigodnu pozorisnu predstavu Deda Mraz deli deci poklone.Pita reporterka jedno dete:"Shta je tebi doneo Deda Mraz?""Pa josh nisam sve videla ali koliko mogu da primetim ovde su :Roleri,Pertini kocke,Ekshmen i jos neke igracke i slatkisi".
Za neupucene:
Roleri 4.000,oo
Pertini koc. 2.000,oo
Ekshmen 2.000,oo
-----------------------------
UKUPNO: 9.000,oo + ostale igrachke i slatkishi+poz.predstava.

Na tom RTS-u platu prima 6500 neradnika,a vishka je 3000.Zahvatanje iz budzeta je sve vece i vece,pa dokle bre?

DRAGI DEDA MRAZE OVE GODINE SI POGRESIO KAO I PROSLE,PA BI SMO TE ZAMOLILI ZA JEDNU ZELJU.
AKO NISI U STANJU DA PRIVATIZUJES MRTVU KLJUSINU KAO STO JE RTS I SLICNE KLJUSINE PO SRBIJI,ONDA IH MOLIM TE BOMBARDUJ,ALI OVAJ PUT MNOGO JACE I BOLJE DA SE NIKADA VISE IZ PEPELA NE PODIGNU.MOLIM TE DEDA MRAZE SPRZI ONE CHIKE I TETE SHTO CE NA NAS RACUN I OVE NOVE GODINE DA JEDU,PIJU I DA SE JEBU,POSLE NOVE GODINE KADA SE OTREZNE,TRAZICE VECE PLATE.
NE SAMO NJIH DA BOMBARDUJES,DEDA MRAZE,VEC I SVE NJIMA SLICNE PO SRBIJI ,JER MOJ TATA KAZE DA SI I OVE GODINE ODABRAO SAMO NJIHOVU DECU,A NAS SI OPET PRESKOCIO.

DECA RADNIKA PRIVATIZOVANIH PREDUZECA VAN BEOGRADA.


mogla bi ti lako da nadjesh posao u nekom opozicionom listu...
imash talenat...
evo ja se nudim da ti budem manager man
 
Cuo sam da se od sledece godine Deda Mraz ukida :!: , a sve to po inicijativi nekoliko nasih vrlih NVO.
Razlog je jasan, a i dovoljan. Doticni cika sa velikom bradom podseca na izdajnickokrvolocnofasistickonacisticke vojnike Generala Draze, tj. cetnike...
a to je naravno nedopustivo ako Srbija hoce u Jevropu..tako da.. :lol:
 
Lola 111:
DRAGI DEDA MRAZE OVE GODINE SI POGRESIO KAO I PROSLE,PA BI SMO TE ZAMOLILI ZA JEDNU ZELJU.
AKO NISI U STANJU DA PRIVATIZUJES MRTVU KLJUSINU KAO STO JE RTS I SLICNE KLJUSINE PO SRBIJI,ONDA IH MOLIM TE BOMBARDUJ,ALI OVAJ PUT MNOGO JACE I BOLJE DA SE NIKADA VISE IZ PEPELA NE PODIGNU.MOLIM TE DEDA MRAZE SPRZI ONE CHIKE I TETE SHTO CE NA NAS RACUN I OVE NOVE GODINE DA JEDU,PIJU I DA SE JEBU,POSLE NOVE GODINE KADA SE OTREZNE,TRAZICE VECE PLATE..

Ne znam zašto, ali meni ovo nije uopšte duhovito!
Možda zato što su 24. aprila 1999.godine avioni NATO agresora u niskom letu preleteli
moju zgradu, a minut nakon toga sam čula strahovitu eksploziju, posle koje se zatamnio
ekran...16 ljudi, uglavnom mladih je u tom momentu izgubilo život!
 
E jomini, nisi ti video Harriera koji se spustio i sjurio projektil koji je usao u Aberdarevu. Nisi video ljude raskomadane, tehnicare, sminkere, montazere... koji su ili ostali unutra zauvek ili izgubljeni izlazili napolje, nisi video delove tela jadnika razbacinih po Tasmajdanskom parku zajedno sa tape masinama i arhivom RTS-a.... Bolje sto nisi. Znam da se ne pravis duhovit, jer si ozbiljan covek, ali to je bilo ubistvo sa predumisljajem i niko nece osuditi ta engleska gov*a koji su to uradili. Zato donekle je Strela i u pravu. Ali sta ces, to nam je bio zivot pod diktatorom, treba da ga oslobode, pa da mu ovde sudimo za sva zla sto nam je naneo.
 
p.s. zenu je zabolela nepravda sa paketicima prema njenoj deci.....s pravom

Sta se odma vatate u iste price...rat, Sloba, Nato...ebote, ljudi....postoji li za vas neka druga prica????
Hebe mi se i za NATO i za Slobu.....zao mi samo onih ljudi....

ali kakve to veze ima sa deda mrazom???...ajde svi kod terapeuta...
 

Back
Top