Quantcast

Deda Mraze,Deda Mraze,skrenuo si sa staze

Lola 111

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
169
Stize Nova godina u Srbiju i sa njom sve nepravde,pa tako i ova.
Kao i svaki put za Novu godinu,pa tako ce i ove Deda Mraz najvise obradovati decu budzetskih korisnika.I ove godine ce kao i pre biti organizovane samo za njih pozorisne predstave gde ce da im dele paketice.Paketice?Paketcine su to.Nije im dosta sto su do radnih mesta dosli preko partijskih knjzica,a neko i tako sto je zenu poslao na ******* sa stranackim shefom,nije im to dosta vec hoce stoka da poklone njihovoj deci ja kupujem.
Plati zivotinjo struju da bi deca EPS-a mogla bolji poklon da dobiju.
Jutros na poslu gledam Jutarnj program i na njemu,skupili decu RTS-a u halu sajmista i uz prigodnu pozorisnu predstavu Deda Mraz deli deci poklone.Pita reporterka jedno dete:"Shta je tebi doneo Deda Mraz?""Pa josh nisam sve videla ali koliko mogu da primetim ovde su :Roleri,Pertini kocke,Ekshmen i jos neke igracke i slatkisi".
Za neupucene:
Roleri 4.000,oo
Pertini koc. 2.000,oo
Ekshmen 2.000,oo
-----------------------------
UKUPNO: 9.000,oo + ostale igrachke i slatkishi+poz.predstava.

Na tom RTS-u platu prima 6500 neradnika,a vishka je 3000.Zahvatanje iz budzeta je sve vece i vece,pa dokle bre?

DRAGI DEDA MRAZE OVE GODINE SI POGRESIO KAO I PROSLE,PA BI SMO TE ZAMOLILI ZA JEDNU ZELJU.
AKO NISI U STANJU DA PRIVATIZUJES MRTVU KLJUSINU KAO STO JE RTS I SLICNE KLJUSINE PO SRBIJI,ONDA IH MOLIM TE BOMBARDUJ,ALI OVAJ PUT MNOGO JACE I BOLJE DA SE NIKADA VISE IZ PEPELA NE PODIGNU.MOLIM TE DEDA MRAZE SPRZI ONE CHIKE I TETE SHTO CE NA NAS RACUN I OVE NOVE GODINE DA JEDU,PIJU I DA SE JEBU,POSLE NOVE GODINE KADA SE OTREZNE,TRAZICE VECE PLATE.
NE SAMO NJIH DA BOMBARDUJES,DEDA MRAZE,VEC I SVE NJIMA SLICNE PO SRBIJI ,JER MOJ TATA KAZE DA SI I OVE GODINE ODABRAO SAMO NJIHOVU DECU,A NAS SI OPET PRESKOCIO.

DECA RADNIKA PRIVATIZOVANIH PREDUZECA VAN BEOGRADA.

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.195
7.gif
[/

James 007

Primećen član
Poruka
613
Mediji... Da li ima ičeg smrtonosnijeg za socijalno dostojanstvo od toga?

I da još nešto, kad je već reč o Deda Mrazu:

Gospodine, hajde razmislite. Šta je gluplje? Pomaganje državi investiranjem u industriju i poljoprivredu; ili kupovanje igračaka za razmaženu decu koja traže od drugih da im urade domaće zadatke?

eremita

Zaslužan član
Poruka
117.195
billy_THE_kid:
Eremita, zena je s pravom revoltirana.....
Sta ti znaci to valjanje???....imas proliv, sta li???

"Смејање до ваљања" је на ПИСМО "ДЕТЕТА" ДЕДА МРАЗУ јер је веома духовито... а наравно да је жена оправдано револтирана, мислим да ниси прочитао пост до краја :roll:

absonic

Domaćin
Poruka
3.142
Lola 111:
Stize Nova godina u Srbiju i sa njom sve nepravde,pa tako i ova.
Kao i svaki put za Novu godinu,pa tako ce i ove Deda Mraz najvise obradovati decu budzetskih korisnika.I ove godine ce kao i pre biti organizovane samo za njih pozorisne predstave gde ce da im dele paketice.Paketice?Paketcine su to.Nije im dosta sto su do radnih mesta dosli preko partijskih knjzica,a neko i tako sto je zenu poslao na ******* sa stranackim shefom,nije im to dosta vec hoce stoka da poklone njihovoj deci ja kupujem.
Plati zivotinjo struju da bi deca EPS-a mogla bolji poklon da dobiju.
Jutros na poslu gledam Jutarnj program i na njemu,skupili decu RTS-a u halu sajmista i uz prigodnu pozorisnu predstavu Deda Mraz deli deci poklone.Pita reporterka jedno dete:"Shta je tebi doneo Deda Mraz?""Pa josh nisam sve videla ali koliko mogu da primetim ovde su :Roleri,Pertini kocke,Ekshmen i jos neke igracke i slatkisi".
Za neupucene:
Roleri 4.000,oo
Pertini koc. 2.000,oo
Ekshmen 2.000,oo
-----------------------------
UKUPNO: 9.000,oo + ostale igrachke i slatkishi+poz.predstava.

Na tom RTS-u platu prima 6500 neradnika,a vishka je 3000.Zahvatanje iz budzeta je sve vece i vece,pa dokle bre?

DRAGI DEDA MRAZE OVE GODINE SI POGRESIO KAO I PROSLE,PA BI SMO TE ZAMOLILI ZA JEDNU ZELJU.
AKO NISI U STANJU DA PRIVATIZUJES MRTVU KLJUSINU KAO STO JE RTS I SLICNE KLJUSINE PO SRBIJI,ONDA IH MOLIM TE BOMBARDUJ,ALI OVAJ PUT MNOGO JACE I BOLJE DA SE NIKADA VISE IZ PEPELA NE PODIGNU.MOLIM TE DEDA MRAZE SPRZI ONE CHIKE I TETE SHTO CE NA NAS RACUN I OVE NOVE GODINE DA JEDU,PIJU I DA SE JEBU,POSLE NOVE GODINE KADA SE OTREZNE,TRAZICE VECE PLATE.
NE SAMO NJIH DA BOMBARDUJES,DEDA MRAZE,VEC I SVE NJIMA SLICNE PO SRBIJI ,JER MOJ TATA KAZE DA SI I OVE GODINE ODABRAO SAMO NJIHOVU DECU,A NAS SI OPET PRESKOCIO.

DECA RADNIKA PRIVATIZOVANIH PREDUZECA VAN BEOGRADA.

mogla bi ti lako da nadjesh posao u nekom opozicionom listu...
imash talenat...
evo ja se nudim da ti budem manager man

urospo

Iskusan
Poruka
5.291
Cuo sam da se od sledece godine Deda Mraz ukida :!: , a sve to po inicijativi nekoliko nasih vrlih NVO.
Razlog je jasan, a i dovoljan. Doticni cika sa velikom bradom podseca na izdajnickokrvolocnofasistickonacisticke vojnike Generala Draze, tj. cetnike...
a to je naravno nedopustivo ako Srbija hoce u Jevropu..tako da.. :lol:

Strela

Elita
Poruka
17.212
Lola 111:
AKO NISI U STANJU DA PRIVATIZUJES MRTVU KLJUSINU KAO STO JE RTS I SLICNE KLJUSINE PO SRBIJI,ONDA IH MOLIM TE BOMBARDUJ,ALI OVAJ PUT MNOGO JACE I BOLJE DA SE NIKADA VISE IZ PEPELA NE PODIGNU.MOLIM TE DEDA MRAZE SPRZI ONE CHIKE I TETE SHTO CE NA NAS RACUN I OVE NOVE GODINE DA JEDU,PIJU I DA SE JEBU,POSLE NOVE GODINE KADA SE OTREZNE,TRAZICE VECE PLATE..

Ne znam zašto, ali meni ovo nije uopšte duhovito!
Možda zato što su 24. aprila 1999.godine avioni NATO agresora u niskom letu preleteli
moju zgradu, a minut nakon toga sam čula strahovitu eksploziju, posle koje se zatamnio
ekran...16 ljudi, uglavnom mladih je u tom momentu izgubilo život!

gost 304860

Buduća legenda
Poruka
44.432
E jomini, nisi ti video Harriera koji se spustio i sjurio projektil koji je usao u Aberdarevu. Nisi video ljude raskomadane, tehnicare, sminkere, montazere... koji su ili ostali unutra zauvek ili izgubljeni izlazili napolje, nisi video delove tela jadnika razbacinih po Tasmajdanskom parku zajedno sa tape masinama i arhivom RTS-a.... Bolje sto nisi. Znam da se ne pravis duhovit, jer si ozbiljan covek, ali to je bilo ubistvo sa predumisljajem i niko nece osuditi ta engleska gov*a koji su to uradili. Zato donekle je Strela i u pravu. Ali sta ces, to nam je bio zivot pod diktatorom, treba da ga oslobode, pa da mu ovde sudimo za sva zla sto nam je naneo.

billy_THE_kid

Primećen član
Banovan
Poruka
929
p.s. zenu je zabolela nepravda sa paketicima prema njenoj deci.....s pravom

Sta se odma vatate u iste price...rat, Sloba, Nato...ebote, ljudi....postoji li za vas neka druga prica????
Hebe mi se i za NATO i za Slobu.....zao mi samo onih ljudi....

ali kakve to veze ima sa deda mrazom???...ajde svi kod terapeuta...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.