Da li biste dali reputaciju osobi iznad vas ? 2. deo

gost 346714

Veoma poznat
Poruka
14.726
1.Ovo je nastavak stare teme o reputacijama, koju sam ja otvorio još 15.03 2015.godine i koja je bila jedna od najpopularnijih tema na celoj Krstarici

2.Pravilo je da se nešto lupi ovde (napiše) i podele reputacije osobama iznad vas, a može i samo osobi iznad (po vašoj volji)

3.Molim osobe koje ne žele da dele reputacije da preskoče i zaobidju ovu temu. Ovo je tema gde svako svakome daje reputacije. Ovo nije tema gde ćemo se raspravljati već lepo zezati i družiti.

4. U nadi da će i ovaj nastavak biti uspešan i dugovečan kao moja prethodna tema o reputacijama, želim svima sve najbolje. Živeli :pivce:

Link ka prethodnoj temi
https://forum.krstarica.com/showthread.php/721594-Da-li-biste-dali-reputaciju-osobi-iznad-vas
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mislim,u stvari ubedjen sam,da nikada ne treba dati reputaciju nekom,zbog imena njegovog Avatara. Reputacija se daje,kada nas neki post odusevi,svojim tacnim
opservacijama na zadatu temu.Takodje,ceni se,kako je sam post napisan,da li je gramaticki lepo oblikovan i uopste,kroz napisani post,vidi se koliko je doticni
Forumas pismen i obrazovan.Davati nekome reputaciju,samo zato sto je svoj post nafilovao bezobraznim ulicnim zargonom,svakako da nije u redu.Ono sto na mene
ostavlja vrlo mucan utisak,to je ,kada vidim da neko ciji su postovi sve,samo ne pismeno i inteligentno napisani,ima po 15OO i 2OOO reputacija.!!!
Nagradjivati prostakluk i glupost,to svakako nije svrha,zbog cega je uvedeno davanje reputacije,kao neke moze se reci,male nagrade,za lepo napisano i lako citljivo
misljkenje,po nekoj temi.!:zroll:
 
1.Ovo je nastavak stare teme o reputacijama, koju sam ja otvorio još 15.03 2015.godine i koja je bila jedna od najpopularnijih tema na celoj Krstarici

2.Pravilo je da se nešto lupi ovde (napiše) i podele reputacije osobama iznad vas, a može i samo osobi iznad (po vašoj volji)

3.Molim osobe koje ne žele da dele reputacije da preskoče i zaobidju ovu temu. Ovo je tema gde svako svakome daje reputacije. Ovo nije tema gde ćemo se raspravljati već lepo zezati i družiti.

4. U nadi da će i ovaj nastavak biti uspešan i dugovečan kao moja prethodna tema o reputacijama, želim svima sve najbolje. Živeli :pivce:

1. Da li bi ste dali...
2. Ovo je samo sema da se nakupite reputacija kao ono "lajk za lajk" fazon na instagramu :rotf:
 

Back
Top