Da li je Vazan broj?

pa valjda bude toga

- - - - - - - - - -

valjda je moguće ali otkud znam pravim se mnogo pametna

ne, kad se praviš mnogo pametna onda ne kažeš valjda nego sigurno nešto potvrdiš ;)

- - - - - - - - - -

Sta ima veze, hvali se ti njemu da si spavala sa 50 muskaraca... :lol: Da vidis kako ce da reaguje :rotf:

Ja sam jednom dečku slagala, tj povećala sam broj da bih delovala iskusnija :cool:
 
Sad bas nesto raspravljan na forumu ovde
I jedan decko mi napisao da je spavao sa 50 devojaka a ima 32god....sad meni to nekako malo deluje al opet sta ja znam
Mozda je decko neiskusan a mozda mu je i mali, pa sta vi mislite da li to znaci da ima on iskustva u sexu ili ne?

Ne znam sto se ljudi toliko opterecuju sa brojkama, i kod muskaraca i kod zena. Sta veca ili manja brojka doprinosi, odnosi, menja
 
Ja sam jednom dečku slagala, tj povećala sam broj da bih delovala iskusnija :cool:
eto, ali ti znaš pravi broj
koliko sam shvatio, ti si u dugom, srećnom i plodonosnom braku
ali, da li bi ti bilo zanimljivo po nekoliko puta gledati isti film, iste reprize, iste karte u rukama i da gledaš kako on oduševljeno tapše rukama na najvnu špicu filma koji si mnogo puta gledala
 
Ne znam sto se ljudi toliko opterecuju sa brojkama, i kod muskaraca i kod zena. Sta veca ili manja brojka doprinosi, odnosi, menja

Kako da ne menja.

Da li bi mogao da budes sa devojkom koja je bila sa njih 50? Kako znas da ih nece biti jos 50, dok si ti sa njom.

- - - - - - - - - -

eto, ali ti znaš pravi broj
koliko sam shvatio, ti si u dugom, srećnom i plodonosnom braku
ali, da li bi ti bilo zanimljivo po nekoliko puta gledati isti film, iste reprize, iste karte u rukama i da gledaš kako on oduševljeno tapše rukama na najvnu špicu filma koji si mnogo puta gledala

Ja sam gledao Pobesneli Maks mozda izmedju 50 i 100 puta. I mogao bih opet. :lol: I uvek mi je zanimljivo, nekad cak vidim i neki novi detalj.
 
Sad bas nesto raspravljan na forumu ovde
I jedan decko mi napisao da je spavao sa 50 devojaka a ima 32god....sad meni to nekako malo deluje al opet sta ja znam
Mozda je decko neiskusan a mozda mu je i mali, pa sta vi mislite da li to znaci da ima on iskustva u sexu ili ne?
Uzimajući u obzir godine, jedva da je promenio 4 devojke godišnje, ako i toliko. To je smešno, bolje da odseče k.urac jer mu ničemu ne služi.
 
eto, ali ti znaš pravi broj
koliko sam shvatio, ti si u dugom, srećnom i plodonosnom braku
ali, da li bi ti bilo zanimljivo po nekoliko puta gledati isti film, iste reprize, iste karte u rukama i da gledaš kako on oduševljeno tapše rukama na najvnu špicu filma koji si mnogo puta gledala

Ja mnogo volim da gledam filmove
Napravim pauzu, pa opet ...

Ali mi pade na pamet da pitam. Zamislite scenu gde devojka kaže momku da ima tanko iskustvo u smislu broja partnera u odnosu na njega. Ali, da ga voli i nema tu sad nazad, s njim je, šta je tu je.
I on njoj npr kaže: pa, idi, probaj, ako te toliko zanima, idi. I vrati se. :D
JE li ovo moguće uopšte, tj šta on u tom slučaju misli:
- nije mu stalo do nje?
- naprotiv, on nju toliko voli da je pušta da istražuje i da se vrati (šanse 0,00001%)?
- naravno da ne može biti siguran da će se ona vratiti, znači on bi u tom slučaju bio svestan rizika i rizikovao bi da je ne sluša kako zvoca s vremena na vreme o tome?
- samo je testira?

:zper:
 
Ja mnogo volim da gledam filmove
Napravim pauzu, pa opet ...

Ali mi pade na pamet da pitam. Zamislite scenu gde devojka kaže momku da ima tanko iskustvo u smislu broja partnera u odnosu na njega. Ali, da ga voli i nema tu sad nazad, s njim je, šta je tu je.
I on njoj npr kaže: pa, idi, probaj, ako te toliko zanima, idi. I vrati se. :D
JE li ovo moguće uopšte, tj šta on u tom slučaju misli:
- nije mu stalo do nje?
- naprotiv, on nju toliko voli da je pušta da istražuje i da se vrati (šanse 0,00001%)?
- naravno da ne može biti siguran da će se ona vratiti, znači on bi u tom slučaju bio svestan rizika i rizikovao bi da je ne sluša kako zvoca s vremena na vreme o tome?
- samo je testira?

:zper:

Uh dobro pitanje Dzeni:cool:
 
Ja mnogo volim da gledam filmove
Napravim pauzu, pa opet ...

Ali mi pade na pamet da pitam. Zamislite scenu gde devojka kaže momku da ima tanko iskustvo u smislu broja partnera u odnosu na njega. Ali, da ga voli i nema tu sad nazad, s njim je, šta je tu je.
I on njoj npr kaže: pa, idi, probaj, ako te toliko zanima, idi. I vrati se. :D
JE li ovo moguće uopšte, tj šta on u tom slučaju misli:
- nije mu stalo do nje?
- naprotiv, on nju toliko voli da je pušta da istražuje i da se vrati (šanse 0,00001%)?
- naravno da ne može biti siguran da će se ona vratiti, znači on bi u tom slučaju bio svestan rizika i rizikovao bi da je ne sluša kako zvoca s vremena na vreme o tome?
- samo je testira?

:zper:


Ne moze vise da je gleda ocima, pa je nasao bezbolan nacin da joj to saopsti.
 

Back
Top