Poslovni vs privatni život

Vexy

Buduća legenda
Poruka
34.322
Elem, da li ste u stanju da u potpunosti razdvojite svoj privatni život od poslovnog
Ili vam se dešava da problemi u privatnom životu utiču na vaš posao
I obrnuto, da li se problemi na poslu odražavaju i na porodični život u smislu da ste nervozni ili sl
Ili ste u stanju da porodične i privatne probleme ostavite na pragu kuće, a poslovne na pragu kancelarije
 
Elem, da li ste u stanju da u potpunosti razdvojite svoj privatni život od poslovnog
Ili vam se dešava da problemi u privatnom životu utiču na vaš posao
I obrnuto, da li se problemi na poslu odražavaju i na porodični život u smislu da ste nervozni ili sl
Ili ste u stanju da porodične i privatne probleme ostavite na pragu kuće, a poslovne na pragu kancelarije

prilično dobro to razdvajam
naravno, ekstremne situacije utiču...pa se opet trudim kanalisati to
 
nosim posao doma, utječe na moj privatni život.
pokušala sam ostati do kasno doma da ne nosim ga doma i nisam vidjela veliku promjenu.
nerazumjevanje s partnerom dovelo je do prekida, no ovisim o poslu financijski.

no isto stako u slobodno vrijeme volim se raspustiti i prepustiti.
tko nema razumjevanje nije me vrijedan.
 
Ne dozvoljavam da kod kuce ne mogu da se opustim jer brinem o poslu,kao ni da na poslu mislim o privatnon zivotu,naravno da izuzeci postoje kad jednostavno ne mogu da se koncentrisem na posao ili da stalno mislim na posao ali gledam da takve situacije svedem ma minimum
 
До рођења детета носила сам посао кући, заједно са нервозом, проблемима и питањима.

Од њеног рођења, савршено ради свич у глави.

15.30 крај радног времена, заборављам на посао, постоји само породица.

Приватни проблеми ми се никада нису одражавали на посао.
 
Kad sam bila mlađa trudila sam se da odvojim posao od privatnog života, i nije mi baš uspevalo da ne mislim na posao i odnose na poslu posle kraja radnog vremena... Sad radim posao koji volim i koji me ispunjava pa je sasvim OK da se mešaju lično i poslovno, sve je jedan (uglavnom) lep bućkuriš. A događaji iz privatnog života ne utiču na profesionalni - ako je nešto mnogo gadno, uzmem slobodne dane i to je to. A nekad se i oraspoložim kad vidim saradnike, tako da eto i taj poslovni život nekad pomaže u ličnom.
 
Kad sam bila mlađa trudila sam se da odvojim posao od privatnog života, i nije mi baš uspevalo da ne mislim na posao i odnose na poslu posle kraja radnog vremena... Sad radim posao koji volim i koji me ispunjava pa je sasvim OK da se mešaju lično i poslovno, sve je jedan (uglavnom) lep bućkuriš. A događaji iz privatnog života ne utiču na profesionalni - ako je nešto mnogo gadno, uzmem slobodne dane i to je to. A nekad se i oraspoložim kad vidim saradnike, tako da eto i taj poslovni život nekad pomaže u ličnom.

Svaka čast ženo! Ja sam počela da radim takav posao, za sada se uhodavam i donosi dodatni prihod, a radim na tome da postane jedini. To zapravo i nije posao nego druženje sa ljudima koje donosi samo užitak i zadovoljstvo. I super lovu! :super:
 

Back
Top