" НАТО ВОЈСКА СТИЖЕ У СРЦЕ ШУМАДИЈЕ! Преко 1.000 војника Алијансе у октобру у Србији!

rep.jpg



Samo ubacite Rasmusena umesto Tome.
 
Od toga 50-ak iz Hrvatske,medju njima i moj rodjak,lijepo se ponasajte prema njima,inace....:per:

:)

LibarU , LibarU ...

Da l` ce i ovi novi "saveznici" da vam prodju kao i oni pre njih ?

Znas ono :

Austro Ugarska ,

Hitler ,

Titina SFRJ - ota ...!

- - - - - - - - - -



:think:

Sta je tu porobljenoih i pogubljenih narodaaa...!

Gle ...!

Cak i jedna Francuska ?

Dzabe im ono "Liberté, égalité, fraternité "...!
 
Da se Srbija nije "isprsila" od pocetka `90 - tih , pa sve do "05.oktobra 2.000 - dite" , mrka je kapa da bi se ma sta od ovoga danas desavalo ...

Pitanje je gde bi sada bili i Rusija i Kina , a posebno Merikenjci ...?

Sa jednom Srbijom su se preganjali skoro citavu deceniju i to u momentu dok su bili jedina svetska vojna i ekonomska sila i uzalud izgubili vreme koje su i Rusi i Kinezi iskoristili za sopstveni oporavak kako ekonomski , tako i vojni ...

Sad sta im je tu im je ...

Neka se sada zahvale Svabama , Austrijancima , Vatikancima i Englezima koji su ih na to "nagovarali i savetovali" ..

Nije im Srbija kriva , vec onaj "Balkanski trougao smrti za siledzije i tupadzije" ....
 
Mi nismo teroristicka drzava i nasa vojska nikad nije bile teroristicka. Nama ne treba NATO ni bilo ko. Dok ovim drugima treba, oni su teroristi i treba neko da ih nadgleda. Doduse malo smo zabrazdili sa petim oktobrom, to je bio terorizam, ali to je nista prema Hrvatima, muslimanima i Albancima i njihovom veleizdajom i terorizmom. Njima treba nadzor. Nama ne.
 
Mi nismo teroristicka drzava i nasa vojska nikad nije bile teroristicka. Nama ne treba NATO ni bilo ko. Dok ovim drugima treba, oni su teroristi i treba neko da ih nadgleda. Doduse malo smo zabrazdili sa petim oktobrom, to je bio terorizam, ali to je nista prema Hrvatima, muslimanima i Albancima i njihovom veleizdajom i terorizmom. Njima treba nadzor. Nama ne.

Tako je.
 

Back
Top