TRAZIM NORMALNOG,PAŽLJIVOG I NEŽNOG MUŠKARCA

Da li ima još normalnih,pažljivih i nežnih muškaraca?
Imam 41 godinu i volela bih da takvog upoznam ako još uvek postoji.
Sasvim sam obična devojka.

обична нормална девојка не дође овде да направи налог усамљена лепотица 76 и постави лични оглас
самокажем :руменко:
 
што се мене тиче ја ћу још једно 5-6 година да славим 32. рођендан :руменко:

- - - - - - - - - -

усамљена зашто ме кулираш : ((

Ako se ja pitam ja cu uvek imati 21-22godine

- - - - - - - - - -

Iako najstariji sin treca godina vojne akademije

- - - - - - - - - -

Zato sto je zezas:p
Usamljena, ima i ovde slobodnih ljudi, srecno

Opasan si drug,mnogo:manikir:

- - - - - - - - - -

Sto men ne napisah to,te davne 2013god:lol:
 
Da li ima još normalnih,pažljivih i nežnih muškaraca?
Imam 41 godinu i volela bih da takvog upoznam ako još uvek postoji.
Sasvim sam obična devojka.

nemaaaaaaaaaaa, eto sve pokupile ženske s teme koje te tovare, evo ja ću biti ozbiljna: ako si obična devojka, onda traži običng muškarca, a ne normalnog, pažljivog, nežnog ((:
Uvek mi je upitno kada neko naglašava da traži ,,normalnu osobu" takoreći, ako se to ne naglasi podrazumeva se da ostatak čovečanstva traži nenormalnog partnera.
 
nemaaaaaaaaaaa, eto sve pokupile ženske s teme koje te tovare, evo ja ću biti ozbiljna: ako si obična devojka, onda traži običng muškarca, a ne normalnog, pažljivog, nežnog ((:
Uvek mi je upitno kada neko naglašava da traži ,,normalnu osobu" takoreći, ako se to ne naglasi podrazumeva se da ostatak čovečanstva traži nenormalnog partnera.

ево трчим да озбиљно одговорим на троловску тему
јеси ти кад си била нова на форуму започела своје бивствовање овде тако што ти је први пост била тема? било каква а камо ли оваква

молим вас људи не каките
довољно сам озбиљна у животу, саћу баш по крстарицама још да будем
 
ево трчим да озбиљно одговорим на троловску тему
јеси ти кад си била нова на форуму започела своје бивствовање овде тако што ти је први пост била тема? било каква а камо ли оваква

молим вас људи не каките
довољно сам озбиљна у животу, саћу баш по крстарицама још да будем

maa boli me uvo da li je trol tema ili ne, poenta je da mi se serre kada bilo ko bilo gde kaže, napiše.. kada čujem: tražim normalnu osobu, na šta to liči uopšte?
mene su šikanira da sam klon pa trol i lol i zbog tema i stavova, ali mogu da me poljube u levi guz..nebitno, ako neko nije dosadan kao krpelj pa se nakači i jedno te iste ide za novim nikom i piše svuda.
 
maa boli me uvo da li je trol tema ili ne, poenta je da mi se serre kada bilo ko bilo gde kaže, napiše.. kada čujem: tražim normalnu osobu, na šta to liči uopšte?
mene su šikanira da sam klon pa trol i lol i zbog tema i stavova, ali mogu da me poljube u levi guz..nebitno, ako neko nije dosadan kao krpelj pa se nakači i jedno te iste ide za novim nikom i piše svuda.

ја сам само одговорила због овог товарења што кажеш
подразумева се да ћу да товарим

има среће што нећу до сутра пошто морам на посао ускоро :руменко:
 

Back
Top