TRAZIM NORMALNOG,PAŽLJIVOG I NEŽNOG MUŠKARCA

ја кад сам дошла и кад сам се осмелила да отворим неке теме
па то све нешто да бог сачувај
нешто третман ћутањем па нека меланхолија од порука па то је хаос
дође ми да дигнем тему сад и да товарим саму себе лол

mene kada su stavili na onaj čekrk i okretali, optužujući me da sam Hitler lično ili bar trandža, nisam posustala, od starta sam tvrdila: ,,ipak se okreće" bez obzira što mi je nakon čekrka sledila lomača :rotf:

- - - - - - - - - -

al..sve NORMALAN čovek preživi :zcepanje:
nego, da se vratimo svećama i dekijevom bizmisu i strategiji kako stići do zvezda, a bez trnja ili bar u dobrim cokulama svojeručne izrade
 
mene kada su stavili na onaj čekrk i okretali, optužujući me da sam Hitler lično ili bar trandža, nisam posustala, od starta sam tvrdila: ,,ipak se okreće" bez obzira što mi je nakon čekrka sledila lomača :rotf:

- - - - - - - - - -

al..sve NORMALAN čovek preživi :zcepanje:
nego, da se vratimo svećama i dekijevom bizmisu i strategiji kako stići do zvezda, a bez trnja ili bar u dobrim cokulama svojeručne izrade
ја гласам да се профил зове деки хендмејд или деки нејлс
 
Šta ima se utvrdi ni pas od 10 godina nije štene

лаки кад за једно десетак плус година будеш имао толико видећу да л ћеш себе звати чика лаки осим у неким интимним моментима лололол

што се мене тиче ја ћу вероватно бити тета стрки пићка и по :руменко:
 
Odvratne ste...:roll:

zato se ti isprsi i stani ženi u zaštitu,
evo seb je precccednik od komisiju, ima i pečat, lepo ovog lansija ispečatiraj po čelepenki, šta on nju da proziva zbog njenih godina...
zbunila se, trebala je napisati:,, imam 41 god, slobodna, do sada se nisam udavala /a nemam ni nameru ili imam/" itd..volim bla bla ne volim bla bla čitam bla bla ili imam hobi bla bla zaposlena/nezaposlena i tako to
 
што је баби мило :мистергрин:

- - - - - - - - - -



фала ти лепо <33333

zato se ti isprsi i stani ženi u zaštitu,
evo seb je precccednik od komisiju, ima i pečat, lepo ovog lansija ispečatiraj po čelepenki, šta on nju da proziva zbog njenih godina...
zbunila se, trebala je napisati:,, imam 41 god, slobodna, do sada se nisam udavala /a nemam ni nameru ili imam/" itd..volim bla bla ne volim bla bla čitam bla bla ili imam hobi bla bla zaposlena/nezaposlena i tako to
Nista, i drugi put:rotf:
E, nemam pecat, ukrali mi:rumenko:
 
лаки кад за једно десетак плус година будеш имао толико видећу да л ћеш себе звати чика лаки осим у неким интимним моментима лололол

што се мене тиче ја ћу вероватно бити тета стрки пићка и по :руменко:

Brt ja ću uvek biti dobro garažiran...Ono -10 u cugu:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Nista, i drugi put:rotf:
E, nemam pecat, ukrali mi:rumenko:

S, brt lupi joj pečat na dupe..Ono da ima yus :mrgreen: :lol:
 

Back
Top