Nocni zivot.

Izlazio sam 2-3x, po klubovima, kafićima, kafanama, pabovima itd, ali meni i dalje ne postoji gluplja stvar na svetu od izlaska. Oko tebe buka, dim, pijana stoka, tuče glasna šabanska muzika, piješ piće koje plaćaš 5 puta skuplje nego u radnji, i treba da pokušavaš kao da se zabaviš ili da vodiš konverzaciju. Potpuni gubitak i vremena i para. Izlazio sam ta 2-3x zbog društva, jer sam bio klinac koji je glup . Šta je tu ljudima zanimljivo, nikad neću razumeti.

Превазишао си ту фазу, одрастао си и нормално да ти са ове дистанце све дјелује глупо.

Иначе, најдражи излазци су ми били за вријеме студирања. Окупимо се на некој клупи у парку, купимо најјефтиније вино, до нас буде исто нека екипа на клупи па се упознамо, проведемо се и потрујемо од тог вина као људи, сјећања ми само навиру. :lol: А од блејање по клубовима не веже ме ни једна лијепа успомена, лажни сјај и још пуно тога лажног...
 
A niko ne spominje aftere? Lično moj omiljeni deo izlaska. Kad je vrh after samo dopuni osećaj, kad je smor after izvuče stvar i odeš gajbi srećan. Tako da godbless noćne izlaske and longlife afterparti. :mrgreen:
 
Muzika?Danasnja muzika?
Upoznas nove likove?Zasto bi upoznavao likove slicnim sebi?Inace ako hoces da upoznas nove ljude to mozes i u parku...
To sto se opijas da se opustis je dobro ?
Takodje i ja nekad uzmem malo kokaina da se opustim evo raspadam se...
Cekaj devojku mozes da nadjes samo kad izlazis po klubovima?Meni se tamo cini da ljudi samo traze seks za jednu noc...
Znaci od 100 devojaka/momaka ti moras da izaberes jednu/jednog? Uuuuu jebotee...
Alo znamo svi sta se radi tamo...

Vas dvoje ste pravi evropljani....

Ne slusam "danasnju" muziku.. ne znam, mada sve mi je jasno. :)

Drugo, zasto bih upoznavao nove likove? Mislim da je to ipak neko sosciolosko pitanje def. za pdf. psihologija... verujem da bi ga ti svrstao u neku vrstu patologije.. zaista ne mogu da odgovorim na to.

Da, definitivno po koje pivo moze da me opusti retko preterujem sto definitivno upropasti celo vece, ako mozes da izdrzis provod bez alkohola ... hej pa to je fantasticno, sto se tice kokaina ... zaista nemam nikakav iole pametan odgovor na to :)


Da, devojku mogu da nadjem u nekom klubu, i naravno da nije seks za 1 vece, naprotiv bar u mom slucaju je to gotovo nemoguce, to su sasvim normalne i skromne devojke. Zvuci kao druga dimenzija ? Verujem :) Za to je potrebna spontanost , lepota je najmanje presudna, dok neko hvalisanje lovom, kajlama i sl. bi te na takvim mestima samo napravilo sabanom. Stavise meni su takva caskanja odgovarala jer su mi gradila samopouzdanje, timski rad, karakter i uopste komunikativnost koja svakom treba u zivotu.

Od 100 devojaka pa sigurno da imam zelju da izaberem neku, niko me ne tera na to, naravno u tome i jeste cela draz izlazaka, ili stojis u uglu i kimas glavom (desavalo se nije uvek sve tako bajno) ili pokusavas da zapocnes razgovor sa nekom devojkom tvoj drug/prijatelj sa njenom drugaricom, cak i ako ti se nijedna od njih ne dopada radis to zbog svog prijatelja, hoces da kazes da je to SMOR? Ili nesto lose, EVROPSKI?


I ne znam na sta mislis "svi znamo sta se tamo radi" ? Ja ne znam sta se radi po splavovima, diskotekama, folkotekama jer ne izlazim tamo, govorim o "normalnim" mestima, klubovima (pogotovo kad su zive svirke) kojih ITEKAKO ima.

To me malo i iritira jer ovde na forumu je sve toliko crno i depresivno da bi sad trebali svi da sedimo kod kuce i kuckamo SMS-ove, lajkujemo slicice i protestujemo jer je napolju neki Dzihad. Ja se inace niti foliram ovim niti sam neki "evropljanin" (to je sve "normalan" deo zivota i siguran sam da ce se mnogi prepoznati u ovome). Svaka suprotna izolovanost jednostavno nije zdrava! Pogotovo za adolescenta.
 
Poslednja izmena:
Ја сам сад у тетка фази. Клубови ако баш морам. Волим мирнија мјеста, типа изложбе, нека тако мања дешавања. Може и неки добар парти на отвореном.
 
Pa i ja sam u tetka/teca fazi :p U toku studija je bilo bezbroj takvih perioda, nesto najlepse u zivotu, bilo je i okupljanja po parkovima kad ne stignu pare od tate i mame :) Pa i tad smo uvek imali zelju, hajdemo negde gde je dzabe ulaz , podelicemo pivo, a mozda ga i drpimo nekome :p Pogotovo kada me neko ubaci iz takvog filma u ovaj penzionerski element stavise osecam se i depresivnim jer sam jednostavno navikao da se krecem negde .
 
Ja i dalje divljam i ludujem. Nemam nameru da se smirim. :mrgreen:

Inače, pitanje zašto bi upoznavao nove ljude zvuči naivno ali je ustvari prilično depresivno. Koliko god imao kvalitetne ljude oko sebe, veoma zastašujuće mi zvuči da ne upoznam nikoga još, da je to to. Neka jeza me obuzela na samu pomisao.
 
Pa i ja sam u tetka/teca fazi :p U toku studija je bilo bezbroj takvih perioda, nesto najlepse u zivotu, bilo je i okupljanja po parkovima kad ne stignu pare od tate i mame :) Pa i tad smo uvek imali zelju, hajdemo negde gde je dzabe ulaz , podelicemo pivo, a mozda ga i drpimo nekome :p Pogotovo kada me neko ubaci iz takvog filma u ovaj penzionerski element stavise osecam se i depresivnim jer sam jednostavno navikao da se krecem negde .

О Боже, само кад се сјетим тога. :zcepanje:

Па и ја сам навикла да се крећем, али сад је ситуација таква да у мојој глави сматрам да је губљење времана да ја блејим по клубовима и налактим се на онај сто и висим тамо са оном дјечурлијом. А добар дио друштва су већ породични људи, тако да... Мислим, излазим ја али бирам гдје ћу...
 
Lesnik je zdravi od alkohola...
Mislim ti slobodno loci alkohol posle kad ti skrate debelo crevo zbog raka videces...
Ima jos gora stvar od raka tj. da padnes u ruke doktora,to odmah kasapi.
I posle polako umires na rate...

Na ovom forumu stalno neko preti rakom. Nemaš decu - dobićeš rak; voliš koncerte i noćni život - dobićeš rak...
Hvala ti na lepim željama, veverice :bye:

@ tema
I ja izlazim jer volim da izlazim. Volim klubove, obožavam koncerte i žive svirke, i volim da upoznajem nove ljude - kada izlaziš na mesta na kojima ti odgovara muzika, uglavnom upoznaješ ljude koji se lože na slične stvari, sazna se od novih ljudi sve i svašta, napune se baterije, izezaš se i to je to... Ko voli da se oleši može, ali to nije preduslov za dobor provod. Ako je muzika OK, i imaš neke drugare - sve je ok.
 
Poslednja izmena:
О Боже, само кад се сјетим тога. :zcepanje:

Ma daj to su svi radili, ne znam zasto se svi pravimo fini sad :p Pa piksle .. pa chashe. zaustavicu se kod toga :rumenko:


Ja razumem da je ovo "pdf" Dom i porodica, ali ovolika .. recimo "konzervativnost" / zatvorenost verujem da bas moze imati psiholoski kontra-efekat pogotovo na mladu osobu i moze naciniti vise stete nego koristi u odrastanju ili kasnije u zivotu, svaka krajnost je losa.

Ja i dalje divljam i ludujem. Nemam nameru da se smirim. :mrgreen:

Inače, pitanje zašto bi upoznavao nove ljude zvuči naivno ali je ustvari prilično depresivno. Koliko god imao kvalitetne ljude oko sebe, veoma zastašujuće mi zvuči da ne upoznam nikoga još, da je to to. Neka jeza me obuzela na samu pomisao.


Ma nikad nije kasno za to :lol: , osim ako ne osnujes porodicu, to je vec drugo, verujem da se tad svi smire.
 
Ma daj to su svi radili, ne znam zasto se svi pravimo fini sad :p Pa piksle .. pa chashe. zaustavicu se kod toga :rumenko:


Ja razumem da je ovo "pdf" Dom i porodica, ali ovolika .. recimo "konzervativnost" / zatvorenost verujem da bas moze imati psiholoski kontra-efekat pogotovo na mladu osobu i moze naciniti vise stete nego koristi u odrastanju ili kasnije u zivotu, svaka krajnost je losa.

Како су ове врутјине, прије једно мјесец дана доноси мени друг фенси посуду за лед са све оном хватаљком, ми смо се само сагледали и он је рекао - Имам још такве двије код куће. :mrgreen:

Слажем се за крајности. Нека ради човјек шта хоће, он зна шта је најбоље за њега. Ако је 92 годиште, полако сазријева, шта ја знам, сад тек креће у његовој глави генерално преиспитивање свега и свачега...
 
Ma nikad nije kasno za to :lol: , osim ako ne osnujes porodicu, to je vec drugo, verujem da se tad svi smire.
I to je pitanje. Imam ortake koji imaju klince i ne propuštaju ništa. U suštini svako treba da poštuje svoje želje i mogućnosti. Tako nekako.

Vrh mi je stavljanje raka u kontekst noćnih izlazaka. Da se i paklom zapreti obavezno :mrgreen:
 
Na ovom forumu stalno neko preti rakom. Nemaš decu - dobićeš rak; voliš koncerte i noćni život - dobićeš rak...
Hvala ti na lepim željama, veverice :bye:

@ tema
I ja izlazim jer volim da izlazim. Volim klubove, obožavam koncerte i žive svirke, i volim da upoznajem nove ljude - kada izlaziš na mesta na kojima ti odgovara muzika, uglavnom upoznaješ ljude koji se lože na slične stvari, sazna se od novih ljudi sve i svašta, napune se baterije, izezaš se i to je to... Ko voli da se oleši može, ali to nije preduslov za dobor provod. Ako je muzika OK, i imaš neke drugare - sve je ok.

Kao prvo ja nikome ne zeli nista ni dobro ni lose.
Ali je ovo surova realnost 50% sanovnistva ima rak trenutno,nije kriv NATO i siromasni uranium...
Uranium moze da izazove rak ali ne moze epidimiju raka...

Ti klubove,ja volim da obidjem kanjon Tare,kanjon Uvac...
Muzika danas sve govori o nasem drustvu kakva muzika danas prolazi...
Ja ne volim ni jednog pevaca jer je to najveci sljam,mislim nisu samo poveci nego sve poznate licnosti...

Lako je naci ljude slicnim sebi kad su svi isti...

Ako hoces da buses dama lepo se ponasaj,nemoj da pusis,nemoj da pijes alkohol,lepo se oblaci...
Takodje i muskarac isto treba da ne pije i ne pusi...A ne da ustaje u 3 sata popodne...
 
Poslednja izmena:
Ma kakvo debelo crevo,kakav rak kakvi doktori kakvo kasapljenje,nece mi se desi nista od toga ako svaki drugi vikend izadjem u neki klub i popijem par pica...

Dobro,ali moras znati kako se pravi alkohol...
Rakija se pravi tako sto uberemo neko voce i cekas da se to voce pokvari (ne mozes prici koliko smrdi) i onda se to pokvareno voce stavlja u kazan i pravi rakija.
Sama zakljuci je li zdravo,takvo se svako pravi alkoholno pice...
 

Back
Top