Satanizacija Srba i Srbije....

Aj sad lupi glavom o zid i sabiraj cifre u glavi....ti bi hteo da budes francuz u gacama srbina?

Hteo bih da budem ono što su bili moji preci i ono što jesam.

Evo, objasni ti genezu jednog naroda, možeš i Srpskog.

Ako ne možemo da postignemo zajedništvo na višem nivou, kulture, države, istorije, tradicije, onda zaista nismo narod nego labava skupina plemena i rodova.

Ima ovde stručnih ljudi koji bi to mogli da objasne.
 
Pa dobro- tebi čovek i kad ti kaže 'šta je' ti opet teraš nešto šesnajsto :roll:

Sta covek kaze? Da treba da budemo kao drugi koji imaju 80 miliona stanovnika i osvajaju Svet, pa bi onda mogli da budemo normalni....:)

Ili da imamo para ko arapi, pa da nas postuju jer smo kupili od njih slobodu koju su nam pre toga oteli silom?

Ili mozda da vratimo Dusana silnog iz srednjeg veka?

Stvarno je cudo sto ovako veliki i nebeski nemamo strahopostovanje komsija....koji su deo NATO siledzija...:)

- - - - - - - - - -

Hteo bih da budem ono što su bili moji preci i ono što jesam.

Evo, objasni ti genezu jednog naroda, možeš i Srpskog.

Ako ne možemo da postignemo zajedništvo na višem nivou, kulture, države, istorije, tradicije, onda zaista nismo narod nego labava skupina plemena i rodova.

Ima ovde stručnih ljudi koji bi to mogli da objasne.

Da, da, da ima strucnjaka ono istina malo su skolovani na nekim drugim mestima o istoriji Srba,
pa je normalno da vise znaju od nas ko smo mi.
 
Sta covek kaze? Da treba da budemo kao drugi koji imaju 80 miliona stanovnika i osvajaju Svet, pa bi onda mogli da budemo normalni....:)

Ili da imamo para ko arapi, pa da nas postuju jer smo kupili od njih slobodu koju su nam pre toga oteli silom?

Ili mozda da vratimo Dusana silnog iz srednjeg veka?

Stvarno je cudo sto ovako veliki i nebeski nemamo strahopostovanje komsija....koji su deo NATO siledzija...:)

- - - - - - - - - -



Da, da, da ima strucnjaka ono istina malo su skolovani na nekim drugim mestima o istoriji Srba,
pa je normalno da vise znaju od nas ko smo mi.

Ko si ti? Objasni šta je potrebno da bi se neko mogao nazvati Srbinom.
 
Svakom normalnom je jasno da Srbi nisu drugaciji nego drugi narodi, pa je zanimljivo istraziti ko, kako i zasto vrsi stanizaciju Srba neodredjeni istorijski period....

Мрзу нас зато што смо најлепши и најбољи и зато што имамо словенску душу и православни смо и сл..

То је Добрица Ерић написао у својој песмици "Пркосна песма"

како беше иде...


Крив сам што јесам,
А треба да нисам,
Крив сам што се крстим са три прста,


бла, бла....


А ћерка Стеве Жигона, искреног комунисте, рецитује узбуђено речи Добричине песме.

- - - - - - - - - -

Мрзе нас и зато што смо направили кућу на сред пута....
 
Sta covek kaze? Da treba da budemo kao drugi koji imaju 80 miliona stanovnika i osvajaju Svet, pa bi onda mogli da budemo normalni....:)

Ili da imamo para ko arapi, pa da nas postuju jer smo kupili od njih slobodu koju su nam pre toga oteli silom?

Ili mozda da vratimo Dusana silnog iz srednjeg veka?

Stvarno je cudo sto ovako veliki i nebeski nemamo strahopostovanje komsija....koji su deo NATO siledzija...:)

- - - - - - - - - -



Da, da, da ima strucnjaka ono istina malo su skolovani na nekim drugim mestima o istoriji Srba,
pa je normalno da vise znaju od nas ko smo mi.
Tvoje pitanje je bilo 'ko i zašto satanizuje srbe'!
I šta sad- da ja poštujem nekog ko je iskoristio instrument kao NATO da bi me satanizovo¿¡
I ako se ne slažeš sa tim da nas nemci satanizuju- pa dugo ćeš da tražiš nekog drugog.
Nemci su u tome toliko preterali, da se i austrijancima smučilo.
 
Ok, ajd sad nek se nadje neko strucan da nam kaze dobar razlog zasto je bolje da je deo Srba musliman,

nego Srbin ili zasto je bolje da je deo katolicke vere nego pravoslavne ili zasto je najbolje da se izmedju Srba u makedoniji i crnoj gori i Srbiji nalazi nova umetnuta tvorevina Kosovo?

Zasto Srba od srednjeg veka ne sme da ima vise neke procentualno odredjene cifre ?

Bilo bi zanimljivo utvrditi koliko je drzavnika streljano zbog ubijanja Srba u raznim ratovima i to po njihovim zakonima...a da ne pricamo, kako jevrejo jos jure ubice po svetu, a neki u Srbiji velicaju ubice Srba...

- - - - - - - - - -

Tvoje pitanje je bilo 'ko i zašto satanizuje srbe'!
I šta sad- da ja poštujem nekog ko je iskoristio instrument kao NATO da bi me satanizovo¿¡
I ako se ne slažeš sa tim da nas nemci satanizuju- pa dugo ćeš da tražiš nekog drugog.
Nemci su u tome toliko preterali, da se i austrijancima smučilo.

Druge ne trazim, ali to sto pises treba dokazati...pa izvoli...
 

Back
Top