Aleksandar Šapić na čelu nove stranke SPAS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Је л' се овај мали дунђер са Комшиног прилога зове Др Друшан Дунђер?

Ххаха...који вам је сад па тај?

- - - - - - - - - -

Изашло ми на јутуб нешто, са његовим ликом нека емисија.

Дунђерова "обраћања" и интервјуи имају огроман број прегледа на Балкан Инфу, Српском Колективу и сличним јутјуб каналима. Међутим, његова партија неће прећи цензус. Како то? Па зато што 99% тих који то гледају и лајкују, гласају за Вучића! Али ће зато Дунђер мало али довољно гласова одвући у "неповрат" тј прелиће се СНС-у. И то је задатак који је запао Дунђеру. Баш као и Ђапићев случај, само што је Ђапић реално популарнији међу онима који не би глас дали СНС-у.
 
bespotrebno

- - - - - - - - - -

bezskorisne stvari.jpg
 

Prilozi

  • bezskorisne stvari.jpg
    bezskorisne stvari.jpg
    110,4 KB · Pregleda: 3
Šta god bude nasledilo trenutnu postavku, biće jednako korumpirano i naopako. DJB je bio jedina opcija koja je nudila promenu. Pošto vam se nije svidela ta promena, osuđeni smo da celog života gledamo jedan isti film, samo što se glumci menjaju s vremena na vreme. Prijatno.
Радуловић је сам упропастио свој покрет. Нису криви гласачи. Гласачи су му дали довољно гласова да уђе у парламент - помого` му био или не помого` госн` Скат, Радуловић јесте добио један леп број гласова у условима медијске блокаде. Али каснији његови потези се могу протумачити или да је потпуни лудак - у шта лично сумњам - или да је, због умешаности у афере док је био стечајни управник, једноставно уцењен од стране Вучићеве тајне полиције.
 
Možda jedan od retkih političara koji ne igra po SNS nalogu. Osim one žute mrlje nema mu se šta prigovoriti. U suštini čovek koji je do sada dobro radio i od opštine Novi Beograd napravio najbolju i najrazvijeniju opšinu u Srbiji. Zato i jeste pobedio na poslednjim izborima, dok su SNS i sateliti uzeli sve ostalo.
Po meni to sve nije dovoljno za ozbiljnog političara, ali pošto u Srbiji poslednjih 70 godina i nema takvih, naći će Šapić svoj deo a možda i uradi nešto više.
 
Радуловић је сам упропастио свој покрет. Нису криви гласачи. Гласачи су му дали довољно гласова да уђе у парламент - помого` му био или не помого` госн` Скат, Радуловић јесте добио један леп број гласова у условима медијске блокаде. Али каснији његови потези се могу протумачити или да је потпуни лудак - у шта лично сумњам - или да је, због умешаности у афере док је био стечајни управник, једноставно уцењен од стране Вучићеве тајне полиције.

Koliko god da je grešio, to je ništa u odnosu na svakodnevne cirkuzarije od strane vlasti, pa opet ga je narod odbacio i prigrlio SNS. Jednostavno narod voli prazna obećanja i sendviče i takav narod je osuđen na propast.

Radulović je najveću grešku napravio na predsedničkim izborima, kad je žuta bagra iskusno iskoristila priliku i izbacila DJB iz stroja.
 
Kad se poredi sa Djilasom, Jeremom, Boskom i Jankovicem deluje mnogo bolje. Nekako ima vise i harizme sto jedan lider mora imati za razliku od mnogobrojnih wanna be leader-a. Mogao bi imati vise od Djilasa na nivou Srbije jer ruralni tipovi ce pre njega da skontaju nego uglancanog Djilasa tajkuna, Jeremu svetskog coveka, Boska bibliotekara i Jankovica krugodvojkasa. A sportski uspesi i onaj humanitarni rad su mu veliki plusevi, to niko od politicara nije forsirao u njihovim radim za narod karijerama haha.
Vama izgleda lider sve sem pameti mora da ima:zblesav:
 
Па наравно. Ђапић је показао на БГД изборима колико је "тежак" када изађе самостално. Међутим, и поред те пре свега за њега поразне чињенице, Ђапић уместо да се придружи својима у Савез за Србију, он и даље инсистира на самосталном изласку на изборе, и то као партија а не као аутохтони покрет грађана што би му било оправдање јер за такве покрете јесте неприродно да се нађу у коалицијама са политичким партијама већ могу у коалиције само са сличним аутохтоним покретима (а који су сви локалног карактера, типа Жута патка, покрет у Краљеву, покрет у Нишу итд), и то је доказ ко` врата да је, вероватно уцењен нечим, пристао уз Вучићеву банду.

Komšo u svojim prognozama si svedo jednom omanuo. Ali opet tjeraš po svom :D Đilas je pokazao da samostalno ima nekih 10%. Što je daleko više od tvoje patkice ili ljubljenog DS i LDP.

- - - - - - - - - -

Ako moze je Sapic da se bavi politikom , sta sprecava Srpsku majku da se bavi politikom i da osnuje stranku ... Samo viidis Ceca postaje novi vodja !

Lozite se na Sapica zato sto je sportista ... humanista a usao u politiku i sklapa savez sa Seseljem :rotf:

A možda je trebao da ga pravi sa komunstima?
 
Šapić je jedini čovek za koga je Šešelj na nacionalnoj televiziji izgovorio da ga u životu nikada ne bi prekidao i da je prepun poštovanja:

Шешељ зна да буде љубазан са коалиционим партнерима. Сећам се нпр. док је Миша Беко био министар у влади СРС-СПС-ЈУЛ, Шешељ га је нападно хвалио, чак причао да би јако волео да га види у СРС. Касније је Миша Беко био финансијер прво СРС па онда и СНС.
Овог пута је Шешељева породична фирма под називом СРС у коалицији са Шапићем на Новом Београду, то су први политички кораци његовог клипана, а НБгд није безначајна општина и Шешељ му се увлачи у д.
Наравно, сутрадан ће Ђапић бити највећи криминалац само кад / ако Шешељу (и Вучићу) то затреба.
 
Poslednja izmena:
Kad se poredi sa Djilasom, Jeremom, Boskom i Jankovicem deluje mnogo bolje. Nekako ima vise i harizme sto jedan lider mora imati za razliku od mnogobrojnih wanna be leader-a. Mogao bi imati vise od Djilasa na nivou Srbije jer ruralni tipovi ce pre njega da skontaju nego uglancanog Djilasa tajkuna, Jeremu svetskog coveka, Boska bibliotekara i Jankovica krugodvojkasa. A sportski uspesi i onaj humanitarni rad su mu veliki plusevi, to niko od politicara nije forsirao u njihovim radim za narod karijerama haha.

Ono što vidim jeste da je sada u opoziciji strašno biti rodoljub.

Takmiče se ko će pre da brani Kosovo, porodične vrednosti, pravoslavlje, itd...

A već kukaju mnogi da građanisti nemaju puno izbora za koga da glasaju.
 
Komšo u svojim prognozama si svedo jednom omanuo. Ali opet tjeraš po svom :D Đilas je pokazao da samostalno ima nekih 10%. Što je daleko više od tvoje patkice ili ljubljenog DS i LDP.

- - - - - - - - - -



A možda je trebao da ga pravi sa komunstima?
Pre ce biti da nije uopste trebao da se bavi politikom... Zna se ko se bavi politikom i zasto... pogotovo u Srbiji.

Dok se prava opozicija udruzuje on pravi neku kvazi samostalnu stranku, koliko ce ih biti samo ... valjda dovoljno da opet vodja prodje.
 
Da li su ti ovi danas bolji ? Ako jesu cuti i ne seri.

Raspala MU se država u bedi gladi inflaciji ratu i mizeriji. Da je valjala postojala bi i danas ali....avaj. Kada smo već tu sssr je ovo s je za socijalizam i u sfrj s je za socijalizam i u naci nemačkoj ovo c je za socijalizam i SVE tri su se raspale u bedi gladi inflac ratu....aaa sssr je bio najbogat rudama i naci nemack je bila najbog ljudskim kapital i sfrj je bila kombinacija resursa i ljudskog kapiral i strateškog polozaja i RASALI SU SEEE!!!!!
 
Raspala MU se država u bedi gladi inflaciji ratu i mizeriji. Da je valjala pistojala bi i danas ali....avaj. Kada smo vec tu sssr je ovo s je za socijalizam i u sfrj s he za socijalizam i u naci nemačkoj ovo c je za socijalizam i SVE tri su se raspalw u bedi gladi inflac ratu....aaa sssr je bio najbogat rudama i naci nemack je bila najbog ljudskim kapital i sfrj je bila kombinaciha resursa i ljudskog kapiral i strateskog polozaja i RASALI SU SEEE!!!!!
Tako je.

Za koga si ti glasao, koja je tvoja opcija za spas Srbije...

Radikali?
 
Sapic je jako dobro vodio opstinu NBG do sada, tako da sam ja i glasao na poslednjim izborima za njega. A s obzirom da on nije ni u kakvoj stranci odlicno je prosao.

Pred poslednje izbore u onoj emisiji, mislim da je postavio kolega klip par postova iznad, odlicno se drzao u smislu da nije upao u ona besmislena raspravljanja i pokazao se kao najkulturniji od prisutnih. Daleko najkulturniji.

Ono sto mi se ne svidja, ne kod Sapica nego na nasoj politickoj sceni generalno, je kult licnosti. Tako mi opet ovde raspravljamo o Sapicu, individui, a zapravo formirana je stranka/pokret. Sapic sam ne moze da uradi nista, kao sto ni Vucic sam ne moze da uradi nista (zato, ako budemo imali pameti, kada Vucic padne treba sa njim da padne jedno 5000 glava u Srbiji, te njegove tajne policije, Vucicevici i slicna balega. I kad kazem padne glava ne mislim na smenu, ako razumete o cemu govorim).

Znaci treba da se manemo kultova licnosti, i da se fokusiramo na politicku organizaciju o kojoj je rec, o njenom programu i rezultatima.

Ne slazem se ni da se stvari ne mogu promeniti, mogu samo treba mnogo ljudi da se angazuje i mnogo ljudi da ima svest o tome sta treba da se uradi. Nije sve klasicna politika, politika su uglavnom medjunarodni odnosti i slicno, kakvi su nam putevi, da li su nam cista naselja, kakav nam je prevoz, da li se kontrolise kvalitet namirnica koje se uvoze i prodaju, kako je organizovana administracija i je li nam potrebno 5 dana ili 5 minuta da izvadimo licni dokument, i jos mnogo toga sto zivot znaci uopste ne bih nazvao politikom, ali je kljucno za zivot gradjana. I TO JE UPRAVO ONO ZA CIM SVI I ZUDE KADA IDU U ZAPADNU EVROPU I USA/KANADU - normalan, uredjen zivot.

Dakle, moramo da se trgnemo, da se malo angazujemo, da ne dopustamo da svakakve gluposti nasih politicara prolaze kao da se to nas ne tice (a tice nas se debelo, plus mi sve to i platimo) pa ce nesto i da se promeni.

Za Sapicevu stranku ili sta vec cemo videti, nemam nekih ocekivanja, ali ce puno zavisiti, sto neko rece, od toga ko ce biti u stranci i sta ce zajedno uraditi. Ja bih licno jako voleo da se ispred te stranke u javnosti pojavljuje mnogo raznih ljudi, a ne samo Sapic. To bi pokazalo da stranka nije Sapic i da nije bitan Sapic vec stranka, odnosno ne stranka vec ONO STO CE STRANKA URADITI.
 
Sapic je jako dobro vodio opstinu NBG do sada, tako da sam ja i glasao na poslednjim izborima za njega. A s obzirom da on nije ni u kakvoj stranci odlicno je prosao. (...)

Ма шта је одлично прошао када је јавно маштао да ће бити градоначелник Београда - сваки пласман испод другопласираног је фијаско за њега.

- - - - - - - - - -

Komšo u svojim prognozama si svedo jednom omanuo. Ali opet tjeraš po svom :D Đilas je pokazao da samostalno ima nekih 10%. Što je daleko više od tvoje patkice ili ljubljenog DS i LDP.
А истина је заправо да је моја маленкост током кампање за београдске изборе истим интензитетом "ботовала" и за Ђиласа и за жуте и за паткицу на овом форуму, а ти као модератор који надгледаш исти не можеш да се не сећаш тога.

- - - - - - - - - -

Док за ЛДП нисам "ботовао" уопште. Можда један клип ако сам њихов поставио везано за неку конкретну акцију или изјаву која ми се допала.

- - - - - - - - - -

ja sam desnica-liberalna......znači trenut nema nikoga u mom delu spektra.

Има, то је СРС.
 
Komšo u svojim prognozama si svedo jednom omanuo. Ali opet tjeraš po svom :D Đilas je pokazao da samostalno ima nekih 10%. Što je daleko više od tvoje patkice ili ljubljenog DS i LDP.

- - - - - - - - - -



A možda je trebao da ga pravi sa komunstima?
Sve- samo ne koliko neko ima pameti :roll:
Kake to ima veze ko koliko procenata ima, i kod koga:zblesav:
Al to nikake veze sa vašim bednim životima nema :manikir:
 
Sapic je jako dobro vodio opstinu NBG do sada, tako da sam ja i glasao na poslednjim izborima za njega. A s obzirom da on nije ni u kakvoj stranci odlicno je prosao.

Pred poslednje izbore u onoj emisiji, mislim da je postavio kolega klip par postova iznad, odlicno se drzao u smislu da nije upao u ona besmislena raspravljanja i pokazao se kao najkulturniji od prisutnih. Daleko najkulturniji.

Ono sto mi se ne svidja, ne kod Sapica nego na nasoj politickoj sceni generalno, je kult licnosti. Tako mi opet ovde raspravljamo o Sapicu, individui, a zapravo formirana je stranka/pokret. Sapic sam ne moze da uradi nista, kao sto ni Vucic sam ne moze da uradi nista (zato, ako budemo imali pameti, kada Vucic padne treba sa njim da padne jedno 5000 glava u Srbiji, te njegove tajne policije, Vucicevici i slicna balega. I kad kazem padne glava ne mislim na smenu, ako razumete o cemu govorim).

Znaci treba da se manemo kultova licnosti, i da se fokusiramo na politicku organizaciju o kojoj je rec, o njenom programu i rezultatima.

Ne slazem se ni da se stvari ne mogu promeniti, mogu samo treba mnogo ljudi da se angazuje i mnogo ljudi da ima svest o tome sta treba da se uradi. Nije sve klasicna politika, politika su uglavnom medjunarodni odnosti i slicno, kakvi su nam putevi, da li su nam cista naselja, kakav nam je prevoz, da li se kontrolise kvalitet namirnica koje se uvoze i prodaju, kako je organizovana administracija i je li nam potrebno 5 dana ili 5 minuta da izvadimo licni dokument, i jos mnogo toga sto zivot znaci uopste ne bih nazvao politikom, ali je kljucno za zivot gradjana. I TO JE UPRAVO ONO ZA CIM SVI I ZUDE KADA IDU U ZAPADNU EVROPU I USA/KANADU - normalan, uredjen zivot.

Dakle, moramo da se trgnemo, da se malo angazujemo, da ne dopustamo da svakakve gluposti nasih politicara prolaze kao da se to nas ne tice (a tice nas se debelo, plus mi sve to i platimo) pa ce nesto i da se promeni.

Za Sapicevu stranku ili sta vec cemo videti, nemam nekih ocekivanja, ali ce puno zavisiti, sto neko rece, od toga ko ce biti u stranci i sta ce zajedno uraditi. Ja bih licno jako voleo da se ispred te stranke u javnosti pojavljuje mnogo raznih ljudi, a ne samo Sapic. To bi pokazalo da stranka nije Sapic i da nije bitan Sapic vec stranka, odnosno ne stranka vec ONO STO CE STRANKA URADITI.

Vecina glasaca SNS voli Vucica a ne stranku SNS i likove u njoj. Dakle nas narod vecinom se okrece kultu licnosti i u tome smo slicni Rusima i Turcima a daleko smo sto se toga tice od zapada koji gleda sta je program, aktivnost i ko su ljudi u stranci. Zato Vucicu jaku opoziciju moze ciniti samo jak lider isto a stranka ko stranka je nasem narodu napacenom nebitna jer i Vucic ima debile uglavnom u stranci ali nikoga nije briga za to. I nije poenta nadati se nekim apoliticnim ljudima koji ne izlaze na izbore da ce izaci i glasati za tebe nego uzeti barem neki deo glasaca SNS a ne forsirati da za tebe glasa zuta manjina DS koja sada glasa za Djilasa, Jeremu i Jankovica.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top