Aleksandar Šapić na čelu nove stranke SPAS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
88.220
Predsednik Opštine Novi Beograd Aleksandar Šapić saopštio je večeras da je izabran za predsednika novoformirane stranačke organizacije - Srpski patriotski savez.

20131126mmSapic.JPG


"Večeras sam izabran za predsednika Srpskog patriotskog saveza - SPAS", naveo je Šapić na svom nalogu na Twitteru.

On je dodao da će novoformirana stranačka organizacija samostalno nastupati na svim budućim izborima u Srbiji.

sapic.png


"Javnost će od jeseni biti upoznata sa planovima, programom i načinom delovanja", napisao je Šapić.

http://mondo.rs/a1120110/Info/Srbija/Sapic-stranka-Srpski-patriotski-savez.html

Šta mislite, hoće li SPAS priključiti se pokretu udružene opozicije i bojkotovati predstojeće izbore?

Da li je Šapić novi Drašković?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Још да нам објасниш какве јбне везе има Шапић са СРС.





Blic: Sin Vojislava Šešelja Nikola deo vlasti u Novom Beogradu

Sinovi Vojislava Šešelja Aleksandar i Nikola imenovani su nedavno za članove opštinskih veća Zemuna i Novog Beograda, saznaje "Blic".

:super:
 
Poslednja izmena:
Do sada nije toliko nesto pokazao u politickom zivotu da bi ga se moglo ocijenti.Kritikuju ga uglavnom da je kao Vucicev igracic a ja nesto bas i nisam primjetio.Mozda ga dovoljno nisam i pratio u politici.Ako bude pola u politici kao sto je bio u vaterpolu mogao bi on i biti zapazeniji politicar.

Kaze:


Svaka mu cast kao sportisti ...
 
Kad se poredi sa Djilasom, Jeremom, Boskom i Jankovicem deluje mnogo bolje. Nekako ima vise i harizme sto jedan lider mora imati za razliku od mnogobrojnih wanna be leader-a. Mogao bi imati vise od Djilasa na nivou Srbije jer ruralni tipovi ce pre njega da skontaju nego uglancanog Djilasa tajkuna, Jeremu svetskog coveka, Boska bibliotekara i Jankovica krugodvojkasa. A sportski uspesi i onaj humanitarni rad su mu veliki plusevi, to niko od politicara nije forsirao u njihovim radim za narod karijerama haha.
 
Poslednja izmena:
Jos jedna stranka za razvodnjavanje glasackog tela i omogucivanja Vucku da ostane na vlasti :kafa:
Па наравно. Ђапић је показао на БГД изборима колико је "тежак" када изађе самостално. Међутим, и поред те пре свега за њега поразне чињенице, Ђапић уместо да се придружи својима у Савез за Србију, он и даље инсистира на самосталном изласку на изборе, и то као партија а не као аутохтони покрет грађана што би му било оправдање јер за такве покрете јесте неприродно да се нађу у коалицијама са политичким партијама већ могу у коалиције само са сличним аутохтоним покретима (а који су сви локалног карактера, типа Жута патка, покрет у Краљеву, покрет у Нишу итд), и то је доказ ко` врата да је, вероватно уцењен нечим, пристао уз Вучићеву банду.
 
Kao sportisti svakamu čast, kao političaru videćemo i ko mu je u bliskom okruženju jer često oni znaju da zajebu stvar.

Шта има да видимо, већ смо видели. Доживео је пораз на београдским изборима. То је био његов политички крај као "солисте" и сада је политичка реалност и основна политичка логика налагала да се прикључи неком "бенду". А да би тако допринео сламању Вучићевог режима уколико му је то циљ. Најближи му је Савез за Србију јер се исти одредио "патриотски", а није ултра-десничарски да не кажем фашистички. Међутим, "генијални" Ђапић прави још једну "патриотску" партију каквих ће до парламентарних избора - који ће вероватно бити раније тј заједно са референдумом - бити мали милион, и свака ће се надати да ће одломити парченце Вучићевог бирачког тела јер тзв. "српски националисти", а то изборни резултати недвосмислено показују, у огромној већини гласају за Вучића и СНС ма шта тзв. "српски националисти" и "патриоте" на друштвеним мрежама, на овом форуму и у реалном животу причали. На тај начин, уситњавањем тог "патриотског" блока помоћу стварања великог број малих "патриотских" и "националних" партија од стране Вучићеве тајне полиције, а са компромитованим вођама ("са путером на глави") који се међусобно не подносе, а уз већ постојеће "патриотске опције", Александар Вучић сигурно добија поменуте изборе, као и референдум.

- - - - - - - - - -

Шапке по налогу Вучића формирао нову странку да би разводнио причу о Ђиласовом Савезу за Србију?

Занимљиво.
Није то више "Ђиласов" савез. Тј био би да су се остали сложили да он буде "менаџер" Савеза за Србију, како је предлагао.
СЗС јесте био његова замисао али то више нема везе.
Ђилас је сада само члан тог њиховог председништва као колективног органа управљања. То јесте глупо, али је тако.
Но, шта је фалило Ђапићу да буде и он у том председништву?
Такво председништво је идеално за њега који неће лидера над собом, те сам сугуран сам да би и његови хардкор фанови са Новог Београда то поздравили.
А шта он ради? прави још једну патриотску странчицу. Провидно јако.
 
Poslednja izmena:
На патриотској сцени све већа гужва..


Хахаха...


Комшо, ја на тубић гледам само прилоге од 5-6 минута. Јеси ли стварно ти сат и по гледао овај клип у коме дебил Драгаш и ретардирана Мила Алечковић и њихови морончићи другарчићи тупе сат и по времена?
 
Хахаха...


Комшо, ја на тубић гледам само прилоге од 5-6 минута. Јеси ли стварно ти сат и по гледао овај клип у коме дебил Драгаш и ретардирана Мила Алечковић и њихови морончићи другарчићи тупе сат и по времена?

Поставио сам због наслова. Нека гледа ко жели.
 
Теби се више свиђа ова странка из комшиног прилога са тубић?

Ова, са Драгашом и Милом и овим осталим ретардима којима име не знам.?

Ako moze je Sapic da se bavi politikom , sta sprecava Srpsku majku da se bavi politikom i da osnuje stranku ... Samo viidis Ceca postaje novi vodja !

Lozite se na Sapica zato sto je sportista ... humanista a usao u politiku i sklapa savez sa Seseljem :rotf:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top