Zasto su Srbi ne veruju u uspeh reprezentacije na Svetskom prvenstvu 2018.? - Svetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Evo zasto.


https://www.srbijadanas.com/sport/fudbal/krstajic-divim-se-vucicu-2018-04-29


http://www.telegraf.rs/vesti/politika/1299758-vucic-poklonio-zvezdin-dres-premijeru-francuske

1265601_tizer1354635778_ls.jpg





ifr6vWz.jpg
 
Poslednja izmena:
Koji su razlozi za verbalni pesimizam?

Дал си бре ти нормалан, онај лудак обећао 10 милиона евра ако ови манијаци у гаћама освоје прво место, 10 милиона мање у буџету дакле ради некакве спрдње од ударања лопте док прикупљамо паре SMS-овима за лечење деце.
Навијам против тога да ови ураде било шта јер сам човек нормалан, домаћин, а и умем да рачунам..

- - - - - - - - - -


Овај имбецил не уме ни да се потпише, није имао ко да га научи да кад си жив онда иде прво име па презиме. А тек није имао ко да га научи да цени своје писмо.
 
Превише пута су нас зајебали у 21. веку. У квалификацијама за СП 2002. нису прошли најлакшу групу, па Азербејџан, Румунија, Естонија, Литванија, Казахстан и још много других киксева, па како су 2010. у не тако тешкој групи испали на крајње глуп начин...
 
Zato sto su poslednjih godina igrali kukavicki fudbal, a od Australije je proslo dugih 8g, mada ni 2006 nije ostala u dobrom secanju.
Poverenje treba zasluziti.
U prvoj utakmici se videla zelja i zalaganje, mada je to jos uvek bojazljivo.
Ne verujem vise ni u Novaka Djokovica kad mu vidim trenutne rezultate, a kamoli 35tu FIFA rangiranu rep. na prvenstvu gde ucestvuju 32 tima. :)
 
Тешко да је ово неки позитиван говор тела. Штета што је изашао Миливојевић, после тога смо се распали. Срамота од Матаре, очекивао сам од њега да буде лидер. Прво промашио зицер, а онда га поједоше шипци у средини.

gA9LnuTpYt4.jpg
 
Nemoj da vise postavljate ovakvo pitanje,dobili ste odgovor veceras.

Koliko ja znam utakmica se igra do zadnjeg minuta, pa i malo duze. ne ocekujem da budu prvi na svetu,

ali sasvim pristojno mogu da idu dalje i jos da naprave iznenadjenja, ja verujem u inat...

Ko voli samo da kritikuje, mogao bi da se pokaze na terenu, makar travu da pokosi...
 
Дал си бре ти нормалан, онај лудак обећао 10 милиона евра ако ови манијаци у гаћама освоје прво место, 10 милиона мање у буџету дакле ради некакве спрдње од ударања лопте док прикупљамо паре SMS-овима за лечење деце.
Навијам против тога да ови ураде било шта јер сам човек нормалан, домаћин, а и умем да рачунам..

- - - - - - - - - -



Овај имбецил не уме ни да се потпише, није имао ко да га научи да кад си жив онда иде прво име па презиме. А тек није имао ко да га научи да цени своје писмо.

Има рукопис као дете у трећем основне...човек је антиинтелектуалац, не треба очекивати од таквих ишта. Ако на нестручан савез додамо и губитнички менталитет наших фудбалера...било је јасно као дан пре прве пиштаљке да ћемо испасти.
 
juce sam se vozio taksijem , i taksista je rekao posto je on fudbaler stari, 15 godina treniranja iza sebe , i sin mu igra u drugoj ligi u Svajacrskoj fudbal da........

Srpska repka nema pobednicki mentalitet, da cuvaju noge kao oci u glavi , da igraju kao poslednje ****** bezmude !

To je rekao? A da li je rekao da u svajcarskoj postoji drzava koja sprecava kriminal u svim sferama, pa i fudbalu?
Da recimo ovi nasi fudbaleri sluze kriminalcima da zaradjuju pare od malih klubova do fudbalskog saveza i da je vecina
vec iskoriscena i znaju stanje u fudbalu, ali dolaze da igraju zbog nacije, ne za pare.

I da, da li je kosio travu na igralistu u svajcarskoj?
 

Back
Top