Fudbal vs. Sex

Prosto me je sramota, ali ja verujem da nikad ni jednu utakmicu nisam odgledao..
Mozda nekad neki deo, i to je sve.
Pitam se kakav sam ja to muskarac kad me fudbal apsolutno ne interesuje.
Cak nisam ni znao da im pocinje prvenstvo.
A svuda po forumu kenjjam kako je moj komsija Živko vanzemaljac:malav:

znaci cim ne volis fudbal onda nisi muškarac?bitno je da si svoju lepšu polovinu muškarac,ko yebe fudbal
 
boli me penis za fudbal

Prosto me je sramota, ali ja verujem da nikad ni jednu utakmicu nisam odgledao..
Mozda nekad neki deo, i to je sve.
Pitam se kakav sam ja to muskarac kad me fudbal apsolutno ne interesuje.
Cak nisam ni znao da im pocinje prvenstvo.
A svuda po forumu kenjjam kako je moj komsija Živko vanzemaljac:malav:

Vas dvojica možete da budete švaleri ženama čiji muževi budno prate sve fudbalske utakmice. :mrgreen:
 
znaci cim ne volis fudbal onda nisi muškarac?bitno je da si svoju lepšu polovinu muškarac,ko yebe fudbal

apsolutno saglasan! pogotovu kad je u pitanju fudbal, igra namenjena pranju svetskog mafijaškog novca....

- - - - - - - - - -

Znas mileru, nekad mi je stvarno trulo jer celo moje drustvo fanaticno prati fudbal. .
Jbg, mene stvarno nikad nije privukao, gledao sam moto trke, forumulu, 24 le mans, a od celog mog drusta to nikog ne zanima.

eto, Deen-a ne podržavam ali formulu mogu....:mrgreen:

- - - - - - - - - -

Nekako mi smešno kada žene zaista gledaju na nas kroz prizmu advertajzinga za pivo - zatucani posmatrači TV-a koji loču pivo i u nekim trenutcima ushićenu ustaju sa troseda i grle se.... fuj!
 
Poslednja izmena:
35476053_2064867656880566_4135199855528116224_n.jpg
 
Jedna pticica mi iscvrkutala da je ovo seksisticka tema..:lol:
a ja samo pitam da li ste doziveli da zbog fudbala ili kosarke budete iskularini za seks
ili odbijete sex ( da ne kazem odlozite ) zbog toga sto igra vas omiljeni tim
 
Jedna pticica mi iscvrkutala da je ovo seksisticka tema..:lol:
a ja samo pitam da li ste doziveli da zbog fudbala ili kosarke budete iskularini za seks
ili odbijete sex ( da ne kazem odlozite ) zbog toga sto igra vas omiljeni tim



Ne razumem muškarce koji ne prate fudbal. Ne mora baš ceo dan, ali da uopšte ne gledaju, meni je to čudno. Onda ni kao deca nisu igrali i zavoleli fudbal. Šta su radili ko deca i kako su se igrali sad se ja pitam. :mrgreen:

Kad si s nekom u vezi onda tu ženu uz to što ju voliš, poznaš, ceniš i poštuješ. Nećeš joj nuditi ili tražiti seks u vreme njene omiljene serije, jel tako? :flert:
Očekuješ od nje isto, da te pusti na miru za vreme utakmice. A posle.... :per:
Ako pobedi tim za kog navijaš sledi vulkanski seks razbijanja do koske, a ako izgubi neki utešni, mazni, nežno plačljivi. :rotf:
 
Pocelo je svetsko prvenstvo u fudbalu.Mesec dana, vise puta dnevno i nocu,bice prenos utakmica na tv, za one koji nisu ili ne mogu da budu na licu mesta.Gledaju ga najvise muskarci ali ima i zena koje prate fubal, pa pomislih, ima li uzrocno- posledicne veze izmedju fudbala i sexa.
Pomalo je izvikana cela ta prica ,nego:

Niste valjda nekad odbili sex zbog neke utakmice?

ili
Doziveli da budete odbijeni: kao vama se hoce a partner: ee izvini upravo mi pocinje utakmica, a i pivo mi je taman kako treba ?

Ja evo nikad ni pod kojim uslovom nebi odbio sex sa tobom. E sad, ako me ti odbiješ, morao bi da gledam fudbal :lol:
 
Jedna pticica mi iscvrkutala da je ovo seksisticka tema..:lol:
a ja samo pitam da li ste doziveli da zbog fudbala ili kosarke budete iskularini za seks
ili odbijete sex ( da ne kazem odlozite ) zbog toga sto igra vas omiljeni tim

Ta ptičica koja je cvrkutala, dobro je i iscvkutala.... :mrgreen:

Treba li da robujemo predrasudama? :per:

 
Poslednja izmena:
Ne razumem muškarce koji ne prate fudbal. Ne mora baš ceo dan, ali da uopšte ne gledaju, meni je to čudno. Onda ni kao deca nisu igrali i zavoleli fudbal. Šta su radili ko deca i kako su se igrali sad se ja pitam. :mrgreen:

Kad si s nekom u vezi onda tu ženu uz to što ju voliš, poznaš, ceniš i poštuješ. Nećeš joj nuditi ili tražiti seks u vreme njene omiljene serije, jel tako? :flert:
Očekuješ od nje isto, da te pusti na miru za vreme utakmice. A posle.... :per:
Ako pobedi tim za kog navijaš sledi vulkanski seks razbijanja do koske, a ako izgubi neki utešni, mazni, nežno plačljivi. :rotf:

I priroda sve sama reši kako treba... :lol:

:ok:
 
Dobro bre.. fudbalska utakmica gde ih pomenuh:roll:
da li ste doziveli da budete odbijeni jer vam je parftner radio nesto bas kada se vama prihebalo, ili je gledao nesto na tv..film, seriju.fuzbal, kosarku
ne racuna se ono ..boli me glava :D
 
A šta je to sa ženama da traže seks za vreme utakmice? Kao da te namerno zajebava.

Naravno da zajebava. Valjda te dovoljno poznaje ako ste već u vezi da zna šta ti znači tih dva sata adrenalina dok gledaš svoj tim ili reprezentaciju i da ne želiš u tom trenutku bilo šta drugo da radiš.

Ako odbiješ sex zbog druge norveške lige e to je već patologija i ima puno pravo da ti sedne na facu na silu :rotf:
 
Naravno da zajebava. Valjda te dovoljno poznaje ako ste već u vezi da zna šta ti znači tih dva sata adrenalina dok gledaš svoj tim ili reprezentaciju i da ne želiš u tom trenutku bilo šta drugo da radiš.

Ako odbiješ sex zbog druge norveške lige e to je već patologija i ima puno pravo da ti sedne na facu na silu :rotf:


Otišao ja jednom kod nekog strica po štapove za pecanje, one blinkere, ja imam samo teleskope... Ulazim mu u kuću, na tv-u fudbal, liga Saudijske Arabije. Reko "čika Lile, nije valjda da ti je tolko dosadno jbt". Kaže "ma jok bre, ćuti, samo da ima neki fudbal".

Žena ga ostavila pre 25 godina, živi sam sve vreme. :lol:
 
Ne razumem muškarce koji ne prate fudbal. Ne mora baš ceo dan, ali da uopšte ne gledaju, meni je to čudno. Onda ni kao deca nisu igrali i zavoleli fudbal. Šta su radili ko deca i kako su se igrali sad se ja pitam. :mrgreen:

Kad si s nekom u vezi onda tu ženu uz to što ju voliš, poznaš, ceniš i poštuješ. Nećeš joj nuditi ili tražiti seks u vreme njene omiljene serije, jel tako? :flert:
Očekuješ od nje isto, da te pusti na miru za vreme utakmice. A posle.... :per:
Ako pobedi tim za kog navijaš sledi vulkanski seks razbijanja do koske, a ako izgubi neki utešni, mazni, nežno plačljivi. :rotf:

Jel' fudbal jedina stvar koje se deca igraju kao mala?I zasto moramo bas svi da volimo fudbal,da dva sata gledam kako 20 ljudi trci za jednom loptom :think:
Dovoljno mi je da pogledam rezultat u novinama. Zato mogu da gledam F1 ili motoGP uvek,sto je mnogo ljudi monotono...
 

Back
Top