Koje je vaše mišljenje o Aleksandru Martinoviću?

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
88.187
Gledah ovu emisiju, pa ga se setih, jer ga SNS fura često na TV:


Po mom mišljenju ovo je jedan od najodvratnijih političara koji su ikada postojali na srpskoj političkoj sceni. Da sam funkcioner SNS, iz protesta bih podneo ostavku samo da ne bih bio zajedno sa njim. Voleo bih da upoznam neke ljude koji ga lično poznaju pa da prenesu mišljenje kakav je čovek, jer se ovako nešto zaista retko viđa.


Možda je ovo kazna kojom mu Vučić naplaćuje? Mora da se ponižava redovno, da bi dokazao svoju odanost?

To bi bilo razumljivo, ali nema smisla zašto ga toliko guraju u medije, kad on kao pojava može samo prouzrokovati odliv birača SNS, a ne priliv. Jedino ako mu je svrha trolovanje, kao kada onomad Bošku recimo doslovno nije dozvolio reč da progovori...to bi imalo smisla, ako mu je to uloga.
 
CkNpu3JWEAASDkE.jpg:large
 
Каријерни политичар савремене Србије.
А то, што нема никакву моралну кочницу- препоручило га је за сам врх странке и врло одговорне функције у истој.
Згађен сам над његовим људским вредносним системом, али га ценим као политичара- способан и употребљив у демократији.
 
Каријерни политичар савремене Србије.
А то, што нема никакву моралну кочницу- препоручило га је за сам врх странке и врло одговорне функције у истој.
Згађен сам над његовим људским вредносним системом, али га ценим као политичара- способан и употребљив у демократији.

Nemoj lupati.
 
Nema to veze s demokratijom tj. uredjenjem, da je npr. kraljevina, bio bi (koristan) pajac ne bas mnogo inteligentan ali servilan i samouveren, da.
Ниси ме разумела, дакле...:think:
Колико је ово демократија- толико је и он користан.
А иначе је врло интелигентан, али, видео шта се тражи, и рационализовао свој поступак по систему- "ако нећу ја, онда ће неко гори од мене".
Времена су таква да се то "тражи"; нема ту места за поштен свет.
 
Ниси ме разумела, дакле...:think:
Колико је ово демократија- толико је и он користан.
А иначе је врло интелигентан, али, видео шта се тражи, и рационализовао свој поступак по систему- "ако нећу ја, онда ће неко гори од мене".
Времена су таква да се то "тражи"; нема ту места за поштен свет.

Pa da, ali taj stav nema veze sa demokratijom, nego kao sto si rekao, sa vremenima.

A na kraju, nisu svi isti i ne razmisljaju svi isto. Nece se doveka ceniti lukavstvo (jer to kako on razmislja i ponasa se je cista lukavost...nema tu mnogo razmisljanja, pameti ni neke plemenite mudrosti).
 

Back
Top