Starije neudate

Joj sto se nacitah gluposti.........
Stari momci kritikuju stare cure po balkanskm principu maco mena.........
Brigo moja predji na drugoga,ili po principu:Musko sam pa imam jos vremena.........
A ja koliko vidim odavno su u modi mladi momci i sto starije cure zene razvedene itd........
Pa mi sad jos malo pricajte o selekciji........
A mnogi bi zaskoce bilo sta sto lici na zensko samo kad bi mogli.......
Samo sto vise nema drugarskog seksa ili neceg slicnog.........
Aj malo budite realni muski forumasi a ne vodite se iskljucivo egom iz mog sokaka.......:evil:

PS:Stariji deckici kresu samo ako imaju lovu pretpostavljam........, ma 101%:rotf:
 
Poslednja izmena:
Joj sto se nacitah gluposti.........
Stari momci kritikuju stare cure po balkanskm principu maco mena.........
Brigo moja predji na drugoga,ili po principu:Musko sam pa imam jos vremena.........
A ja koliko vidim odavno su u modi mladi momci i sto starije cure zene razvedene itd........
Pa mi sad jos malo pricajte o selekciji........
A mnogi bi zaskoce bilo sta sto lici na zensko samo kad bi mogli.......
Samo sto vise nema drugarskog seksa ili neceg slicnog.........
Aj malo budite realni muski forumasi a ne vodite se iskljucivo egom iz mog sokaka.......:evil:

PS:Stariji deckici kresu samo ako imaju lovu pretpostavljam........, ma 101%:rotf:

:sad2: :rida:
 
Joj sto se nacitah gluposti.........
Stari momci kritikuju stare cure po balkanskm principu maco mena.........
Brigo moja predji na drugoga,ili po principu:Musko sam pa imam jos vremena.........
A ja koliko vidim odavno su u modi mladi momci i sto starije cure zene razvedene itd........
Pa mi sad jos malo pricajte o selekciji........
A mnogi bi zaskoce bilo sta sto lici na zensko samo kad bi mogli.......
Samo sto vise nema drugarskog seksa ili neceg slicnog.........
Aj malo budite realni muski forumasi a ne vodite se iskljucivo egom iz mog sokaka.......:evil:

PS:Stariji deckici kresu samo ako imaju lovu pretpostavljam........, ma 101%:rotf:



šta si time htela da kažeš za starije neudate? :lol:

- - - - - - - - - -

ili uopšte za te žene koje se kresu za lovu?
 
Joj sto se nacitah gluposti.........
Stari momci kritikuju stare cure po balkanskm principu maco mena.........
Brigo moja predji na drugoga,ili po principu:Musko sam pa imam jos vremena.........
A ja koliko vidim odavno su u modi mladi momci i sto starije cure zene razvedene itd........
Pa mi sad jos malo pricajte o selekciji........
A mnogi bi zaskoce bilo sta sto lici na zensko samo kad bi mogli.......
Samo sto vise nema drugarskog seksa ili neceg slicnog.........
Aj malo budite realni muski forumasi a ne vodite se iskljucivo egom iz mog sokaka.......:evil:

PS:Stariji deckici kresu samo ako imaju lovu pretpostavljam........, ma 101%:rotf:
Jeste bato samo sto te stare jakare nikako da zadrze te mladje, pa niko nije lud da drzi staru kravu kad moze doci do mlade junice
 
Joj sto se nacitah gluposti.........
Stari momci kritikuju stare cure po balkanskm principu maco mena.........
Brigo moja predji na drugoga,ili po principu:Musko sam pa imam jos vremena.........
A ja koliko vidim odavno su u modi mladi momci i sto starije cure zene razvedene itd........
Pa mi sad jos malo pricajte o selekciji........
A mnogi bi zaskoce bilo sta sto lici na zensko samo kad bi mogli.......
Samo sto vise nema drugarskog seksa ili neceg slicnog.........
Aj malo budite realni muski forumasi a ne vodite se iskljucivo egom iz mog sokaka.......:evil:

PS:Stariji deckici kresu samo ako imaju lovu pretpostavljam........, ma 101%:rotf:

Вечерас била тема у вестима Крстарице. :mrgreen:
 
Jeste bato samo sto te stare jakare nikako da zadrze te mladje, pa niko nije lud da drzi staru kravu kad moze doci do mlade junice

Sinnke ne blebeci u prazno.......Pa mene u reali samo mladji jure.Jedva sam se odbranila od jednog nedavno........
A moji vrsnjaci i stariji su nekako po strani ili se nadaju nekim mladjim.......
A te mladje traze lovu To znam provjereno.......Danas ti je tako i u manjim mjestima.A u gradovima je mislim jos gore....Mada izbor je veci.......
 
[/B]

šta si time htela da kažeš za starije neudate? :lol:

- - - - - - - - - -

ili uopšte za te žene koje se kresu za lovu?

Proko dragi pa nisi ni ti od juce.........Isprobaj malo svoje zavodnicke sposobnosti
Pa ces skontati da sam prilicno realna.........
A nas straije neudate spasava samo sreca ili neka relativno dobra prililka.
Pod uslovom da je umijemo iskopati.
Da se primjetiti da mnogo i zrelih udatih zena tako prekracuje muke zivota kao i neudate stare cure........
Naravno da je to kratkog daha.
Ne moralisem ja nikome sta da radi ili sta je dozvoljeno,ali jednostavno mnogo je toga danas.....
Oni koji su digli ruke od svega nauce se na samocu ili se posvete karijeri i kucnim ljubimcima.
Mnogo je danas usamljenog svijeta,a svi glume nesto.I ovi bracni jos vise......
Samo iznosim cinjenice.A sutina je jos mracnija,nazalost........
 
Sinnke ne blebeci u prazno.......Pa mene u reali samo mladji jure.Jedva sam se odbranila od jednog nedavno........
A moji vrsnjaci i stariji su nekako po strani ili se nadaju nekim mladjim.......
A te mladje traze lovu To znam provjereno.......Danas ti je tako i u manjim mjestima.A u gradovima je mislim jos gore....Mada izbor je veci.......

Sve vi trazite lovu, a umesto toga vas treb dobro namlatit.
 
Proko dragi pa nisi ni ti od juce.........Isprobaj malo svoje zavodnicke sposobnosti
Pa ces skontati da sam prilicno realna.........
A nas straije neudate spasava samo sreca ili neka relativno dobra prililka.
Pod uslovom da je umijemo iskopati.
Da se primjetiti da mnogo i zrelih udatih zena tako prekracuje muke zivota kao i neudate stare cure........
Naravno da je to kratkog daha.
Ne moralisem ja nikome sta da radi ili sta je dozvoljeno,ali jednostavno mnogo je toga danas.....
Oni koji su digli ruke od svega nauce se na samocu ili se posvete karijeri i kucnim ljubimcima.
Mnogo je danas usamljenog svijeta,a svi glume nesto.I ovi bracni jos vise......
Samo iznosim cinjenice.A sutina je jos mracnija,nazalost........

negde sam pročitao da su se prave vrednosti izgubile, da više nema ljubavi u braku nego samo dogovoreni ekonomski odnos, pa kad se on prekrši brak se rastura....

gde su deca u tim ekonomski ugovorenim odnosima?

pokeretna imovina? :roll:

- - - - - - - - - -

apropo teme, sve više verujem da su starije neudate upravo upale u tu zamku, nisu znale da se iskreno povežu sa nekim partnerom, pa i da malo emotivno rizikuju, uvek su sve prebrojavale, trgovale i na kraju ostale švorc

- - - - - - - - - -

ako u vezi nema nasilja niti zavisnosti od kocke, droge i alkohola, zašto je danas retko da se par bori sa krizom/životnim problemom, umesto što se lako razilazi?
 
Joj,Proko ispade da si ti srecan u braku........
A mi svi slobodni nesrecni......
Neki ljudi i nisu imali izbora........
a neki ne znaju da se prodaju........To bi bilo to uglavnom.......

PS;Ja ne bih mogla brak krpiti sa djecom.To je po meni izraz za kukavicluk ili cist masohizam.
Zato vidjamo razvode nakon decenije i vise bracnog staza.Pa zar nije bolje na vrijeme skratiti muke?
 
Poslednja izmena:
Ja sam uvijek za dobar brak......
Ne znam zasto se ljudi vezuju da bi bili nesrecni jos vise nego kad su sami.....
Valjda i zivimo sa onim s kim mozemo a ne sa onim s kojim se jos vise rastuzujemo......
Ja sam pokusala ali nisam mogla i mislim da i ne treba
e sad kao to rade muskarci nikad mi nije bilo jasno
Danas,ponajmanje..............

- - - - - - - - - -

tako je :ok:

- - - - - - - - - -

ja volem da kažem, da hrabar muškarac voli smao jednu ženu a kukavica se švalera

to važi i za žene :cool:

Pa zasto onda danas ima toliko licemjerja,svaleracije i razvoda?
 
Joj sto se nacitah gluposti.........
Stari momci kritikuju stare cure po balkanskm principu maco mena.........
Brigo moja predji na drugoga,ili po principu:Musko sam pa imam jos vremena.........
A ja koliko vidim odavno su u modi mladi momci i sto starije cure zene razvedene itd........
Pa mi sad jos malo pricajte o selekciji........
A mnogi bi zaskoce bilo sta sto lici na zensko samo kad bi mogli.......
Samo sto vise nema drugarskog seksa ili neceg slicnog.........
Aj malo budite realni muski forumasi a ne vodite se iskljucivo egom iz mog sokaka.......:evil:

PS:Stariji deckici kresu samo ako imaju lovu pretpostavljam........, ma 101%:rotf:

Ma pusti ih nek se lože... Toliko sam se u poslednje vreme nagledala razvedenih, neoženjenih, sa decom, bez dece, lepih, ružnih, pametnih, ne toliko pametnih, koji bi da se žene, koji nikad ne bi da se žene...A svaki ošnut po mozgu samo tako, čim malo zagrebeš ispod površine, shvatiš - evo opet sajko. Majke mi počeću da snimam i da stavljam na youtube. Možda mi kapne i neka parica
 
teško je biti sam, a teško je i progutati svoj ponos i smuvati se sa nekim ko je u svemu niži nivo od tebe, spavati sa njim, prati mu ribati i radjati mu decu, tako da potpuno razumem te devojke koje na kraju ostanu same do kraja života, ovako im barem ostane tračak nade da će naleteti neko na koga čekaju
 

Back
Top